Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Šarec Počivalšku že 27.2. naročil, da zagotovi zaščitno opremo

Šarec Počivalšku že 27.2. naročil, da zagotovi zaščitno opremo

On pa jo je zagotovil šele, ko je SDS prišla na oblast!
Piše v Žurnalu!

Opa! Razumem sedaj, zakaj so Počivalšku priskrbeli varovanje, čeprav gospodarskemu ministru praviloma ne pripada. Dobro ve, dedec nemarni, da je svinjarije delal.


Minister je povedal tudi, da je podpisal pogodbo za naročilo dveh milijonov zaščitnih mask – milijon kirurških troslojnih mask in milijon mask tipa FPP3. “To blago pričakujemo v Sloveniji v najkrajšem možnem času,” je povedal Šabeder in dodal, da se bodo pristojni jutri dogovorili tudi za naročilo preostale zaščitne opreme, ki je potrebna v državi. “Skupno govorimo o naročilu v vrednosti 12 milijonov evrov,” je pojasnil Šabeder.

A še ne bo nehal? Ga je JJ že okužil s “slabimi prejšnjimi” in “izvrstnimi zdajšnjimi”?
To ni moško, gospod minister.
Pravzaprav pa se moškost itak pričakuje od pravih moških, kajne?

https://twitter.com/PocivalsekZ/status/1240298628272578560

https://twitter.com/LahovnikMatej/status/1240292147141791751

https://twitter.com/JJansaSDS/status/1240266959855460354

To kar je Šarec počel je zrelo za kazensko ovadbo. Nehajte se smešit.

Tara raje Serpentišku dobrega odvetnika nabavi.

https://twitter.com/JJansaSDS/status/1240266959855460354


Minister je povedal tudi, da je podpisal pogodbo za naročilo dveh milijonov zaščitnih mask – milijon kirurških troslojnih mask in milijon mask tipa FPP3. “To blago pričakujemo v Sloveniji v najkrajšem možnem času,” je povedal Šabeder in dodal, da se bodo pristojni jutri dogovorili tudi za naročilo preostale zaščitne opreme, ki je potrebna v državi. “Skupno govorimo o naročilu v vrednosti 12 milijonov evrov,” je pojasnil Šabeder.
[/quote]

Saj se mi je zdelo, da sem slišala staro vlado govoriti o naročilih. Nova lažniva vlada je seveda skušala vse prikriti in si pripisati zasluge, pa še šikanirajo ta stare češ da so prepozno reagirali. Ne vem, ali bodo jokcali čez vse vlade držav na svetu, ki so očitno prepozno reagirale. Mislim…tako so gnusni ta janševa komapanija, da niti pomisliti ne smem na njih. Počivalšku sevedsa ne želim, da zboli za covid-19, ampak en nagravžen herpes, ki bo trajal ene tri mesece, se mu naj pa le spusti na obrazu.

Saj se mi je zdelo, da sem slišala staro vlado govoriti o naročilih. Nova lažniva vlada je seveda skušala vse prikriti in si pripisati zasluge, pa še šikanirajo ta stare češ da so prepozno reagirali. Ne vem, ali bodo jokcali čez vse vlade držav na svetu, ki so očitno prepozno reagirale. Mislim…tako so gnusni ta janševa komapanija, da niti pomisliti ne smem na njih. Počivalšku sevedsa ne želim, da zboli za covid-19, ampak en nagravžen herpes, ki bo trajal ene tri mesece, se mu naj pa le spusti na obrazu.
[/quote]

A ti znaš? Resnično znaš prebrati in prebrano razumeti?, kaj je šarec ukazal?
Dopolniti javne rezerve, ki so bile prazne!
In kdaj dopolniti?
Do konca leta, 31.12.2020.

Kako se ti in on ne nehata infantilno obnašat?
Bo na sodišču še vedno krakal takšne nebuloze?
Priznaj, da tipo v resnici sploh ve ne, kaj pomeni PV! Da je odgovoren. ODGOVOREN!
Tipo je zrel za doživljenjski arest, saj ima na grbi že cel kup ovadb iz prejšnjega leta.
On pa še vedno povsem infantilno.
Boli njega kura c, če pol Slovenije umre, ukine proizvodnja, ostale pol pa pocrka od lakote!
On bi se še vedno fijakal kot oni maneken, enako infantilen.

Povej, živimo mi morda v Venezueli? Oz živite vi in oni v vzporednem nekem povsem tujem svetu?
Vsekakor vi ne živite v R E A L N O S T I!

A ti znaš? Resnično znaš prebrati in prebrano razumeti?, kaj je šarec ukazal?
Dopolniti javne rezerve, ki so bile prazne!
In kdaj dopolniti?
Do konca leta, 31.12.2020.

Kako se ti in on ne nehata infantilno obnašat?
Bo na sodišču še vedno krakal takšne nebuloze?
Priznaj, da tipo v resnici sploh ve ne, kaj pomeni PV! Da je odgovoren. ODGOVOREN!
Tipo je zrel za doživljenjski arest, saj ima na grbi že cel kup ovadb iz prejšnjega leta.
On pa še vedno povsem infantilno.
Boli njega kura c, če pol Slovenije umre, ukine proizvodnja, ostale pol pa pocrka od lakote!
On bi se še vedno fijakal kot oni maneken, enako infantilen.

Povej, živimo mi morda v Venezueli? Oz živite vi in oni v vzporednem nekem povsem tujem svetu?
Vsekakor vi ne živite v R E A L N O S T I!
[/quote]

Ne zvračaj krivde za nekaj, kaj si je izmislila sedanja lažniva vlada, na bivšo vlado. So naročili. Bivši. Ostržek pa kakor hoče, verjamemo mu že dolgo ne. Preveč je bilo laži in potvarjanj.

17.2. Se je že vedela situacija. Samo zdravnike nihče ne posluša.
Politiki skrbijo samo za svoje riti in mislim da tudi za svojo denarnico.

Mislm, pokazes jim crno na belem, pa se vedno bodo verjeli upgnjenemu pocivlasku, haha, zasleplebpnost zjanšanih je brezmejna. Blagovne rezerve so tudi , a ves, pa datum je napisan,ker nekje mora bit meja ane. Pocivalsek je vmes pac malo počil? zdaj je pa prejsnja vlada kriva, ker je napram sedajsnji briljirala.

Ne zvračaj krivde za nekaj, kaj si je izmislila sedanja lažniva vlada, na bivšo vlado. So naročili. Bivši. Ostržek pa kakor hoče, verjamemo mu že dolgo ne. Preveč je bilo laži in potvarjanj.
[/quote]

Da se prazni magacin napolni do 31.12.2020?
Prazni magacin! Do konca leta?
Kje so potem še blagovne rezerve?
Če nič drugega, bi ga samo to peljalo v arest.
Verjetno pa na psihiatriji, ker tip je v glavi bolan. Sedaj je popolnoma to jasno, te njegove čudne izjave že kot komika.
Pa kje se jemljete vi, ki niste diht, se vohate? Ste pri kakpnem norem dohtarju na spisku in se vas izrablja v nečedne namene?
Vse tako kaže.
Kje v resnici to mi živimo, smo še vedno v letu 45? Žive nas v jame, pa 11x zazidat, to?

Da se prazni magacin napolni do 31.12.2020?
Prazni magacin! Do konca leta?
Kje so potem še blagovne rezerve?
Če nič drugega, bi ga samo to peljalo v arest.
Verjetno pa na psihiatriji, ker tip je v glavi bolan. Sedaj je popolnoma to jasno, te njegove čudne izjave že kot komika.
Pa kje se jemljete vi, ki niste diht, se vohate? Ste pri kakpnem norem dohtarju na spisku in se vas izrablja v nečedne namene?
Vse tako kaže.
Kje v resnici to mi živimo, smo še vedno v letu 45? Žive nas v jame, pa 11x zazidat, to?
[/quote]

So naročili. Bivši. Pika!

So naročili. Bivši. Pika!
[/quote]

do sedaj je, da so jih šenkali. Pa še en pregovor Če s psom ležiš, bolhe dobiš.

Ne, Hojsa pa ne bom gledala in poslušala (Odmevi). Danes ne. Tonin je pa lepo povedal, da prosi, da sedaj drugi pomagajo nam, potem bomo pa mi drugim. Nesebičnost in podarjanje pomoči, ko je je nekdo potreben, je lepa stvar, kajne, cepetavček zgoraj.

So naročili. Bivši. Pika!
[/quote]

Saj. Niti ne več na meji, se vidi.
Do sedaj res nismo bili prepričani v to, sedaj smo. Šarec&co so čisti psihiatrični profili.
Takih še zapret ne mormo drugam, kot na psihiatrijo. Patologija nevroza.

Počivalšek je bil v tistem času član Šarčeve vlade. Kriv je vedno šef.

A je zdaj kaj bolje? Kje so maske, ha? Vlada je zapravila ogromno našega denarja za maske, ki so izginile!

Tudi tako se polnijo koruptivni žepi, vsem na očeh.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

https://www.24ur.com/novice/slovenija/zascitne-maske-obticale-v-nemciji-izgubili-tudi-stik-s-tovornjakom-ki-je-vozil-tri-milijone-mask.html

Kakšna nesebična pomoč, ti kura?? 17.2. sem bila na kontrolnem pregledu pri hematologu. Mask in rokavic niso imele niti sestre, niti 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolnikov ker se jih NI DALO KUPIT. Kaj so naše sestre in naši bolniki manj vredni od Kitajskih? Po tvoje so naše sestre in naši bolniki balast? Najprej se zaščiti domačo hišo, da lahko zdrav uspešno pomagaš sosedovi hiši.

Kakšna nesebična pomoč, ti kura?? 17.2. sem bila na kontrolnem pregledu pri hematologu. Mask in rokavic niso imele niti sestre, niti 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolnikov ker se jih NI DALO KUPIT. Kaj so naše sestre in naši bolniki manj vredni od Kitajskih? Po tvoje so naše sestre in naši bolniki balast? Najprej se zaščiti domačo hišo, da lahko zdrav uspešno pomagaš sosedovi hiši.
[/quote]

A še ne boste nehali, janševci usrani? Ukvarjajte se s krizo, ne pa da serjete po stari vladi non stop, non stop. Res ste riti!

Počivalšek ni sedaj nič drugega, kot “maneken” za maske – so mu naročili, da za radi njegovega “uradno prehlada” mora nosit maske. in vsakič se pojavi z drugim brendom maske – a je testni zajec, katere maske bodo OK, ali kaj?

Že tako je odbijujoč ta človek, ko odpre pa usta in začne govoriti, pa še toliko bolj. Nič pametnega nikoli ne pove.

A še ne boste nehali, janševci usrani? Ukvarjajte se s krizo, ne pa da serjete po stari vladi non stop, non stop. Res ste riti!
[/quote]

Ne mešaj mene v politiko. Spet napišem enako.Pred leti sem tu na mon dala ponudbo da brezplačno peljem politike čez mejo če mi jih napokate v avto- leve desne zelene rdeče črne kodrlajsaste. Moj avto je ostal prazen. Ali ne vidiš kaj počnejo? Sistem imajo izdwlan Spri folk med sabo, pa lahko brezskrbno mešetariš po svoje.

Ne mešaj mene v politiko. Spet napišem enako.Pred leti sem tu na mon dala ponudbo da brezplačno peljem politike čez mejo če mi jih napokate v avto- leve desne zelene rdeče črne kodrlajsaste. Moj avto je ostal prazen. Ali ne vidiš kaj počnejo? Sistem imajo izdwlan Spri folk med sabo, pa lahko brezskrbno mešetariš po svoje.
[/quote]

Se kar lepo sama mešaš v politiko. in potem še drugi fašemo kakšno zmerljivko od tebe z povrh.

New Report

Close