Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Saško Peče in Barbara Žgajner Tavš

Saško Peče in Barbara Žgajner Tavš

Ninej,

svoje čase si bila zelo prepričana v sveto poslanstvo tvoje Barbare iz lipe.
Evo dokaz, da položnice niso imele namena reševati problematiko upokojencev ampak IZKLJUČNO rušenje JJ.

”Večkrat sem prisostvoval na pogovorih med Sašom Pečetom in Barbaro Žgajner Tavš, kako je po akciji ”položnice” obvezno narediti še nekaj velikega in odmevnega, samo, da se zruši Janeza Janšo.

http://volitve.24ur.com/clanek/lipa/mali-ponaredil-dokument.html

In kaj praviš sedaj?? Sicer pa po tvoje namen opravičuje sredstva

Jaz sem pa slišala, da

Jaz sem pa slišala, da si je JJ dal na Finskem danes “naflancat” polno glavo las.Bla,bla,bla.Tako gredo te govorice.Poznam tudi kandidata na volitvah,ki se je z JJ slikal,sedaj ga pa ne bo,ker so se tako zmenili in je nekaj slišal,pa so sliko JJ kar stran odrezal pa bo kandidiral za drugo stranko… Nobenemu več ne verjamem nič, samo tisto še kar vidim in lahko v roke primem.

je

hahaha, kako radi verjamemo, ko nam je nekaj pogodu, ane???

nikar, boš kmali vesel, ko boš dobil v vlado njegovega nekdanjega pajdaša Jelinčiča in ta tib je bajada……????

ninej, kaj meniš za Tavževo?

A se samo meni zdi kot da sta že klona.Enake geste,enak ton,enako oblikovan stavek,poudarki…Enako roke na hrbet,telo malo naprej in priprte oči:))))))Men je podobnost grozljiva…

men je še vedno všeč, njene besede imajo smisev!!!

sicer pa jaz osebno dvomim v tega tipčka ki je…????

Jaz sem pa slišala da…

se

Barbara in Saško

mmmmmm

dajeta ******?

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

ja in???

ja nič…če kaže ponarejene dokumente, mogoče pa ima tud ponarejenega t***, pa Barbi to ne ve

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

aha, a tej zgodbi pa verjameš brez dokaza, a???

veš dokument se lahko preveri, kaj misliš?? pa mislim da ni več zaupne narave, drugače ga ne bi javno brali!

ninej, najbrž mi ne verjameš, a jaz v resnici ne verjamem nikomur.

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

verjamem, le zakaj ti ne bi, tudi jaz verjamem nekomu bolj drugemu manj, nikakor pa ne morem reč da nekomu verjamem popolnoma!Vsaj kar se naših politikov tiče!:)

no vidiš, se pa vsaj nekje strinjava.

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

kklara, tebi se ne zdi, to je neverjetno, pa pred nastopom dolgo vzet čas, potem pa dramatičen govor. Kot klona, res. Vse zelo in neverjetno podobno. Še brat in sestra se ne bi mogla tako dobro posnemati.

V primeru, da je “dokumennt” napisal nedoleten otrok in se to dokaže, sta izrabila (ne spolno) nedoletnega otroka.

Ali je ta, za človekove pravice že kaj ukrenila. Padel je sum in to je dovolj. Ali ne, vsaj tako pravi po TV.

in potem vse tiho je bilo…evo, lep dokaz da vse kar je tebi pomembno je KREG in JEZIKANJE.

mislim, da ti bodo tvoji ob volilnih rezultatih znižali procente, ker nisi bila uspešna.

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

Zgleda, da Lipa le ni tako poštenjakarska stranka:

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=182480

Se opravičujem tistim,ki ste ga že slišali:k pride Peče k frizerju,pa ga frizerka vpraša:”Bova kaj strigla al samo olje zamenjava?”….

Kaloh od sedaj na SDS plačilni listi

Odšla je s Cirilom Puckom.

Evo še en link.
Intervju

Barbara Žgajner Tavž, vodja poslanske skupine, stranke LIPA
http://www.indirekt.si/intervju/jansa_je_unicil_drzavo_socialne_blaginje/112522

Zoran Jankovič je dejal, da LIPA dobro nastopa v predvolilni kampanji, še posebej se strinja s stališči Barbare Žgajner Tavž, pa se nemalokrat popolnoma strinja.
Vir: Indirekt, 17.09.2008

Takih kahl je bilo mnogo med drugo svetovno vojno.

ninej

pa verjameš, da je Janša dobil provizijo, saj tudi tukaj ni dokazov, pa delamo iz tega tako afero, tudi ti verjemeš samo tisto kar želiš.

Gdč.kklara, spuščanje pod nivo lahko pomeni potop, lastnega jaza in dostojanstva. Ups, dostojanstva pri nekatrih ni zaslediti…..

:))))))))
Dostojanstvo je privilegij,ki je dan le redkim.Ampak dobesedno podarjen.Se ga ne da priučiti,kupiti,niti prigovoriti.

Tudi humor in razumevanje le -tega je prirojen dar.Bežim od tistih,ki so oropani tega bogastva…in od tistih,ki ga ne znajo sprejeti na svoj račun.

LP

New Report

Close