Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu sava fkk lizanje pičke

sava fkk lizanje pičke

pride kaka za savo .da ji poližem pičko . bom za savo od 20 30 do 22h najdeš me po belih spodnjicah

Kdo pa hod ponoč okol… Pr soncu bi ti pustila.

Natašika, porednica, tudi jaz bi ti jo na sončku, pri meni v naravi,lp

In kako zgleda tvoja narava.. A ležalnik na travi..

hja nataša lahko se zmeniva za jutri blazina na travniku ali na plaži pa uživanje bi prišla jutri

Nataša 1 danes ob 11h bom za Savo, sončno in toplo, če si za dobro lizanje in fuk se javi tukaj, pa ti napišem tel št.

Natašika, imam precej veliko poset, tako, da se nama ne bi bilo treba stiskat na par kvadratih travice, pa polno sosedov čez ograjo, da ne smeš niti pisniti, imam tudi precej gozda,tako, da,…

joj mladina kakšni pogovori so to dostopni čisto vsem še posebaj otrokom.  da vas ni sram takega pisanja!!

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jebogati, 18.03.2024 ob 06:32

Nataša 1 danes ob 11h bom za Savo, sončno in toplo, če si za dobro lizanje in fuk se javi tukaj, pa ti napišem tel št.

veš da, napiši mi na tole tel. št.:051 337 090

Da vas ni sram kaksen pisete tukaj na forumih ki so dostopi tudi mladoletnim. Ste bolniki na 10 potenco, zacnite se obvladati! Če tega niste sposobni pa se odpeljite malo za mejo v celovec ali gradec kjer se dogajajo tako imenovani “ORGY-I”. Spametujete se prosim!!!

Ta forum, dragi predhodnik, je za odrasle. Ste slabi starši, če otrokom pustite to brati. Vzemite se v v roke, sej za jajca si ne morete, ker jih nimate.

Nataša kaj si dala to eno številko 🙂

Nekdo izkorišča moj profil. Nič ne dajem mobija..

Drugače pa bi uživala, da mi jo predhodnik na ograjeno travci poliže, sosedom pa pokažem se joske…

Odgovor na objavo uporabnika
Nataša1, 19.03.2024 ob 10:08

Nekdo izkorišča moj profil. Nič ne dajem mobija..

Drugače pa bi uživala, da mi jo predhodnik na ograjeno travci poliže, sosedom pa pokažem se joske…

javi se na [email protected]

 

Danes bom za savo na strani kitajca ce se kakšna opogumi za lizanje.

Vec na [email protected]

Montgomery… 

Če te lohk vprašam od kod si.. Ker večina je iz Lj..

    Nataša 1, ja res nekdo izkorišča tvoj profil, a si danes tudi za Savo, lep dan, pridem

Nataša1, sem iz širše okolice Celja, lahko te povabim za par dni k meni, več na [email protected], lp

In kak konfort ponujaš.. Če maš tolk veliko posest bi lahko organiziral privat swinger party, s kotizacijo 40 eur.. Pa še malo dingo bingi.. Razmisli.

Nataša kakšen komfort bi pa rada, ta tako damo… 🙂

To pa nebi, za denar nikoli, oprosti Nataša1, tega se ne grem, če ni iz užitka in želje, je vse zanič,lp

Nataška zanimivo bi te bilo spoznati..sem okolica lj… piši

    [email protected]

bi kaka rada da ji poližem pičko za savo?  samo lizanje pičke in to je to

New Report

Close