Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Šavrinka se je spravila name -nasvidenje!

Šavrinka se je spravila name -nasvidenje!

Hohoho.

Katerega trola pa je savrinka nokavtirala? ;))

до свидания

Le zakaj se ob takih poslavljanjih zmeraj spomnim na zadnji stavek tega… http://lit.ijs.si/martinkr.html

No Barca pa ti povej kaj sem tako slabega naredila.
Sem koga žalila, komu škodovala?

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

napaka izobraženka..napiše se Na svidenje.lektorica prevajalka..pa ne znaš pistai osnove..Šavrinka te kar za nič prijavila…ima malo mozga…ne malo..ti ga pač nimaš že v osnovi..pa kakšni izmečki ste tukaj..?.če si prvajalka ti lahko napišem par stavkov..ki bi jih morala prevesti v minuti..ampak tega nisi sposobna..laž..na laž…uredi si podstrešje..motedlatorka ga ima..

Verjetno gre nazaj na zaprti oddelek…

Spoštovana kolegica,

lepo je videti, da se tega foruma udeležujejo tudi kolegice kulturologinje in etnologinje. prav Tako sem očarana nad tvojim (saj te ne moti če se kar tikava, saj sva vendarle kolegici na znanstvenem podrčju) intelektualnim nivojem, ki je prava redkost in svežina na starševsem čveku.

Mi lahko poveš s katerimi področji se ukvarjaš, če ne lahko udariva tudi kakšno splošno kulturološko debato. Trenutno berem Pierra Bourdiea, pa me zanima tvoje mnenje o “seksualnem” kot delu habitusa.

Ali pa kakšno bolj filozofsko (te so vedno fajn:). Kakšno je tvoje mneje o Heglovi Fenomenologiji duha. Kaj meniš o staro Heglovcih in mladoheglovcih? Kateri filozofi so ti bližje?

se že veselim konstruktivne debate 🙂

Sam vprašam al tu niste za nobeno zajebancijo več?

napaka izobraženka..napiše se Na svidenje.lektorica prevajalka..pa ne znaš pistai osnove..Šavrinka te kar za nič prijavila…ima malo mozga…ne malo..ti ga pač nimaš že v osnovi..pa kakšni izmečki ste tukaj..?.če si prvajalka ti lahko napišem par stavkov..ki bi jih morala prevesti v minuti..ampak tega nisi sposobna..laž..na laž…uredi si podstrešje..motedlatorka ga ima..[/quote]

To je dovoljeno žalit ljudi z izmečki, ko pa jaz dam gor sliko lepega morja me pa Šavrinka prijavi policiji.
Še dobro, da sem psihično neuravnovešena, drugače bi tukaj znorela.

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

Jaz se ukvarjam s kulturo in etnologijo v praksi, obiskujem razna plemena v džungli in preučujem njihovo življenje.
Ti pa zgleda samo prebiraš knjige in filozofiraš tja v tri dni.
Moraš izkusiti realno življenje v pragozdu Papue Nove Gvineje, kjer še vedno živijo ljudožerci.
Ko boš to storila potem lahko debatirava.

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

En Kamen .. tisto drugo je res

pa ne, da je to zapis ene, ki smo ji plačali faks v SLO

Pa saj moderatorji samo skrbijo, da se ne bos spet spravila v tako sramoto kot vceraj…

Pa ne, da si danes moj link odprla?

In kaj je narobe z zaprtim oddelkom?
Se norčuješ iz duševnih bolnikov?

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

Pa saj moderatorji samo skrbijo, da se ne bos spet spravila v tako sramoto kot vceraj…

Pa ne, da si danes moj link odprla?[/quote]

Sem kaj slabega storila komu drugemu?
Zakaj ste se tako spravili name?
Sem koga žalila?

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

[/quote]napaka izobraženka..napiše se Na svidenje.lektorica prevajalka..pa ne znaš pistai osnove..Šavrinka te kar za nič prijavila…ima malo mozga…ne malo..ti ga pač nimaš že v osnovi..pa kakšni izmečki ste tukaj..?.če si prvajalka ti lahko napišem par stavkov..ki bi jih morala prevesti v minuti..ampak tega nisi sposobna..laž..na laž…uredi si podstrešje..motedlatorka ga ima..[/qnapi lwuote]..ti napišem par stavkov v kitajščini?..sem bila 2 leti v Tai Peiu..v Sloveniji smo samo 3 ki obvladamo kitajščino..v nulo..ti še povem kako poteka to..če ne narediš izpita,te čaka ….leatalo..in se posloviš od študija..si videla univerze v Tai Pei..verjetno si bila med tremi .si predala angleščino,da si preživela tam..dobro je plačano..ampak ti ne rabiš denarja..ker si ..vse vrednote imaš..še modra kri se pretaka v tebi..v glavi imaš samo rdečo..kot vsi….potem se poznava..prevajalka?..pa ti nisi gladka v glavi..

Tega pa ne razumem.
Jaz sem končala več faksov. In magisterij. Načrtujem pa tudi doktorat.

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

Draga Lucinda,

nisem disleksik vendar se mi Lucinda bolj bere kot Lucidna.

Deklica, pomiri se. Vse kar pišeš je indikacija za preplah. Skrbeti pa bi moralo tebe. Kaj pogrešaš da se poskušaš poveličevati tujcem? Kaj te v življenju tako mori da je potrebno živeti sanjsko življenje na spletu?

Verjemi da ljudje, ki študirajo, se ukvarjajo z magistrskimi ali doktorskimi nalogami, ne visijo na spletu in se ne ukvarjajo z naključnimi forumi. Študijoznim ljudem je malo mar kaj si misli o njih okolica, kaj šele splet. Ne potrebujejo dokazovanja pred tujci, so preveč zatopljeni v znanost.

Vse to kar pišeš bi rada imela. Kdo pa ne bi imel fanta na doktorskem študiju v Ameriki. Moj stric je bil tak in zaplodil 2 otroka čez lužo…ob dveh otrocih doma…

Kaj te tako muči deklica, da si tako žalostna?

Morda bi bilo dobro poiskati pomoč?

No vidiš, še ljudožrci te niso hotli požret, tolk si jim šla na živce!
Ampak rekla si na svidenje, pa si še kar tukaj.
Ko Redna reče adijo, je vsaj eno uro mir pred njo, ti pa sploh ne odideš.
V odhajanju je najboljši doslej Mavro. Ko on reče, da odhaja, ga pa res nekaj dni ni.
Lepo se imej na Maldivskih Šejšelih! Pazi na morske pse, te utegnejo požret, če jim boš težila. Sicer pa vprašanje, če boš sploh tja prišla, letos nekam veliko avionov dol pade, ali pa sploh izginejo neznano kam. Adijo!

Še vedno mi nobe ni odgovoril kaj sem naredila tako hudega, da poteka taka inkvizicija nad mano.

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

Noro, norejše, norice…

Mi lahko ti poveš kaj sem tako hudega storila tebi ali komu drugemu tukaj na forumu, da me tako zmerjate in preganjate kot Jezusa?

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

Mi lahko ti poveš kaj sem tako hudega storila tebi ali komu drugemu tukaj na forumu, da me tako zmerjate in preganjate kot Jezusa?[/quote]

Ne gre za to, da si storil/a nekaj “hudega”, ampak očitno preveč trollaš. To pa je tudi precej zoprno za forum. Kapiš?

Daj raje povej kako kaj bazen od sosedov…Jim je hiša že razpadla?

Kaj trollam. Kaj to pomeni?
Danes sem odprla tri teme:
1. o ženski, ki je rodila v hribih (skopirala novico)
2. o tem kam grem na dopust (dala zraven fotko morja)
3. vic

Včeraj nisem odprla nobene teme in predvčerajšnjim tudi ne.

V čem je problem?

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

Se strinjam! 🙁

New Report

Close