Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Šavrinka se je spravila name -nasvidenje!

Šavrinka se je spravila name -nasvidenje!

A je to Primož nekoga najel, da mu malo poživi forum ali kaj???

Kdo se zgraža? Evo jaz sem poskrbela, da ni šla na dopust, ker čaka policijo in vas lahko še naprej zabava. Moderatorji dejansko delamo za vas :)))[/quote]

Šavrinka zakaj ne v rneš nazaj moje teme, da se vidi, kako se lažeš?

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

Tole temo sem nalašč oživil, da vidijo razni viharci, šnelce, grdobine in ostali prijavljeni troli, kako se je včasih dalo tudi brez grdih besed “prepirati.”

Ah eden izmed boljših trolov, ki so stopicali po monu.
Ne pa ti novodobni nedonošenčki.

Tale ja pa še boljša

https://tinyurl.com/jesenice-sharia

Haha sem se prav nasmejala :)))) Se spomnim Lucinde, je prav kravžljala živčke nekaterim.
Se pa zdaj s časovno distanco še bolj vidi zateženost in omejenost določenih osebkov tukaj.
No Lucinda vrni se pa še malo provociraj zategnjence :)))

Tole temo mi je vrglo, ker je nekdo odprl temo šavrinka. Sem se spomnila tele lucinde zaradi katere se je nekaterim vtrgalo. Hahahaha zdaj se še bolje vidi kakšni zategnjenci in tečnobe ste nekateri. A vam je vsaj malo nerodno? Šavrinka, a si tako tečna tudi v reali? Lahko bi delala za Kacina in preganjala covid.

New Report

Close