Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ščegetavček

ščegetavček

Kako brezvezno ime, a ni?

Tako kot potrebuješ ljubezen, vsaj tak je tvoj slogan;)), potrebuješ tudi njega, pa naj bo ime še tako brezvezno, no on je del nečesa lepega, brez njega ne gre…ženske ga obožujemo;))

jaz tudi :)))

ti pa itak…hahahahah

Meni pa prav sede! Boljšega imena za ščegija itak na svetu ni! To je ime, ki pove vse! Pomisli, ko ga malo zabingljaš z jezičkom – kaj naredi ženski? Jo zaščegeta! Če isto narediš s prstom – spet! Če se drgne ob tiča ali kožo – spet! Torej, navijam za ščegetavček!

lp,
Sreč

Še huje je ŠČEGIČ!!!

Najboljše je, ko se ne imenuje ampak kadar deluje!!!!!!!!!!

AAbsolutno!

hahaha…. ščegič…. kaj tko primorci pravjo? hahah

HA, HA, HA!

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

A si končno s Havajev prišla? hahaha

tko pravmo mi, žabarji 😉

UH, ja pa sem res!

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

a ti si žabarka?a pol po tivoliju psa šetaš?

Izkusnja: ce ga med “negovanjem” rahlo pobozas z uhljem, odda posebno nezen a zagoneten zvok!

NE-tam pa sploh ne – nočem, da moja psička hrenovke od raznih sprehajalcev žre;)

he ha ha .kje pa jo pol sprehajaš da te pridem prašat če daš seksat za dva jurja:)))

Kaksne pasne pa je in kje jo sprehajas?

ščegetavček je prav lepo ime 🙂
vsekakor boljse od klitorisa :)))

Belgijka je. Čistokrvna mešanka seveda.

Za ženski ščegič bi si pa mogli definitivno neki krajšega spomnit, pa z manj šumniki in trdimi fonemi, da med izgovorjavo ne popljuvaš vsega okrog sebe, hehehe

Izpod 10 jurjev

se ne pogovarjam,

s tem da moraš

še veliko drugih pogojev izpolnjevat

(videz, higiena, dobre ideje za kraje in položaje,…) 😉

pa še zdaj delam tako da na tvojo žalost nisem ekonomsko v p… mogoče če bodo minusi na šihtu hihihi

heheheh :)) no pa se spomnimo nekaj 😉
sigurno tudi scegetavcek ni kar tako samo od sebe padlo 🙂

lahko bi se dobili kdaj in sprehajali skupaj psicki 😉

Moj mož pa reče žgečkavček!

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

Why not

Kako pa ti je ime, pa kaksna je tvoja psicka

No lepo NUOVA, da se za mucke zanimaš 🙂

Sem Natasa in sprehajam psicko APBT (sicer je lastnik starejsi sin ki pa se vedno zivi doma ):). Enkrat, ko bo lepo vreme se res lahko zmeniva 🙂 …

pa ti?

izpolnjujem vse zapisane pogoje.
ti sam povej kje te počakam, ga bom prej nabrusil:)))

New Report

Close