Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek SD najbolj škodljiva stranka v Sloveniji

SD najbolj škodljiva stranka v Sloveniji

SD je velika konkurentka SDS, vemo, zakaj je nastal ta zapis. Drugače pa – ja, SD je dejansko naredila veliko škode, SDS pa tudi. In kaj naj zdaj? Me pa zanima – ali je Solidarnost kaj boljša? Ali se samo šlepa na neuspehih drugih?

Se pa vsaj nekaj premika na področju raziskovanja korupcije.

Hja, zelo herojsko in racionalno je ne voliti nikogar!? Najboljše, da se razpustimo kot država in se predamo nihilizmu. Odlično odpiranje vrat diktaturi.

Vse politične stranke oz. vlade po vsem svetu delujejo po istem principu, ovce pa na volitve.
Dejanske razlike med totalitarnim sistemom in demokracijo ni, ker je v osnovi primarni cilj obojega isti le plenilci so demokratično izvoljeni.

Definitivno bolje, kakor pa zavestno postavljati parazite v vitalna tkiva (druzbe/drzave). To kar pocnete na volitvah je enako, kakor bi se basali z okuzeno hrano in se potem sprasevali, zakaj hirate in umirate.

Ne voliti – higiena, odsotonst bolezni. Nato sele pride “skrb za formo”, ko se izkaze, da bi nekdo mogel biti dober vaditelj. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

jeba je, ker imajo stranke svoje volilno telo, tj. člane. Tako da v vsakem primeru dobijo določen delež glasov. Potem pa maš tiste, ki niso člani strank in ki volijo, kot pač vejo in znajo. Tako da tudi če ne voliš dobiš opice, katere si dolžan ravnat in katere tevodijo po njih vesti, ciljih in prepričanjih.

Kar se SDja tiče, ima avtor še kako prav. To ne pomeni da so druge stranke kaj hudo boljše ali slabše, ker pač vse skup je res bolj bogo. Dejstvo je da SD kot socilana stranka ni S od sociale, grehov majo pa še pa još. Pa na onega iz Obale ki je streljal na zdravnike ne gre pozabiti. pa han in alko pa nesreča s smrtnim izidom je tud dobra popotnica zakaj raje ne SD kot ja. pa kar se teša tiče, jih ma predvsem SD na grbi, ker majo tam rudnik, ker je tam lociran TEŠ, ker so sami razlagali da je to nuja vseh nuj, sedaj pa še stroškov skorajda ne more pokiriti (saj se spommnite ideje o davku za TEŠ).

Tako da SD ni ravno tisto za kar se deklarira, pa tudi rezultati so iz leta v leto slabši.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Ni treba, o SDSs vemo že vse!
[/quote]

a to je vse/najboljše/…poljubno vstavi/ kar zmoreš? Ker to je pa res presežek vseh presežkov.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Vse stranke od leta 1990 so škodljive in uničujoče.

jeba je, ker imajo stranke svoje volilno telo, tj. člane. Tako da v vsakem primeru dobijo določen delež glasov. Potem pa maš tiste, ki niso člani strank in ki volijo, kot pač vejo in znajo. Tako da tudi če ne voliš dobiš opice, katere si dolžan ravnat in katere tevodijo po njih vesti, ciljih in prepričanjih.

Kar se SDja tiče, ima avtor še kako prav. To ne pomeni da so druge stranke kaj hudo boljše ali slabše, ker pač vse skup je res bolj bogo. Dejstvo je da SD kot socilana stranka ni S od sociale, grehov majo pa še pa još. Pa na onega iz Obale ki je streljal na zdravnike ne gre pozabiti. pa han in alko pa nesreča s smrtnim izidom je tud dobra popotnica zakaj raje ne SD kot ja. pa kar se teša tiče, jih ma predvsem SD na grbi, ker majo tam rudnik, ker je tam lociran TEŠ, ker so sami razlagali da je to nuja vseh nuj, sedaj pa še stroškov skorajda ne more pokiriti (saj se spommnite ideje o davku za TEŠ).

Tako da SD ni ravno tisto za kar se deklarira, pa tudi rezultati so iz leta v leto slabši.
[/quote]

Imas seveda prav. A iz nacelnosti ne volim. Ker voliti (kakor pac volitve potekajo) pomeni dati glas “ZA” (nekoga). Ce je cisto vseeno, komu naklonim glas, zakaj bi se potem sploh ubadal z volitvami? Kaj imam od tega, ce mi vlada ta drhal, ki tukaj navija za eno opcijo, ce so isti, kot tisti, ki so sluzili na racun mojih idej? Cisto vseeno je. Volil bom takrat, ko se bo na sceni pojavil kdo dostojen mojega glasu in nic prej.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Glede davkov… v nekih trinajst letih delovne dobe pri v povprecju trikratniku ali stirikratniku povprecne place sem placal dovolj davkov, da bi si prisluzil osnovno raven storitev za do konca zivljenja. Prostovoljstvu se nisem odpovedal “do zadnjega diha”, pa ceprav je meni samemu “tekla voda v grlo”, kot se rece. Ti, po katerih se pljuva v tej temi, so “plonkali” moje prijeme in jih “prodajali kot politicni uspeh”… Hja, dragi moj… Kolikor sem jaz naredil za skupnost, vecina tu pisocih ne bo v celem zivljenju. Tako da to debato lahko kar zakljucimo.

Vprasanje je zgolj: kdo v Sloveniji je sploh na podlagi dosedanjega dela sploh vreden zaupanja, da bi se mu moglo podeliti mandat za vodenje drzave, da se to – oprostite izrazu, ampak nimam druge besede – govedo, ki se pase po “upravi” koncno spravi v tek in zacne sluziti drzavi?
[/quote]
In komu si plačal davke pametnjakovič…… bodi pošten in napiši . Povej no. ??????? Taki tipi kot ti mi grejo saj veš kam, nekam.. Pa veš zakaj ne !!!! Pametni bi bili 100000 na uro , izobrazil jih je slovenski šolski sistem, zato niso dali niti marke, aaja pardon SEDAJ centa, danes bi pa “nabijali” zoper ne vem kaj in ti si njihov produkt €€€€€€€€€. tudi zoper slovensko politiko, ki jo tako v nekaterih insertih strašno promoviraš. Pa kdo si ti tip ???? Vsi vi ste navadni hinavci, imate slovenslo državljanstvo obenem se pa obračate proti Sloveniji.
Opsa, seveda samo takrat ko vaši interesi niso v skladu z vašimi ne pričakovanji ampak zahtevami !!!!! Tu je problem.
Ostani tam kjer si in nehaj težit, pa kupi SLO tipkovnico, da te bomo vsaj približno vzeli za poznavalca , upam da se zavedaš kaj ti želim dopovedat.

Mnogo volivcev ima zgrešeno logiko, razmišljajo kdo je pošten itd., bistvo/namen voljenja pa je povsem drug, in sicer kaj ti lahko nekdo ponudi za tvoj glas in na način, da ti to direktno/ralno občutiš.


In komu si plačal davke pametnjakovič…… bodi pošten in napiši . Povej no. ??????? Taki tipi kot ti mi grejo saj veš kam, nekam.. Pa veš zakaj ne !!!! Pametni bi bili 100000 na uro , izobrazil jih je slovenski šolski sistem, zato niso dali niti marke, aaja pardon SEDAJ centa, danes bi pa “nabijali” zoper ne vem kaj in ti si njihov produkt €€€€€€€€€. tudi zoper slovensko politiko, ki jo tako v nekaterih insertih strašno promoviraš. Pa kdo si ti tip ???? Vsi vi ste navadni hinavci, imate slovenslo državljanstvo obenem se pa obračate proti Sloveniji.
Opsa, seveda samo takrat ko vaši interesi niso v skladu z vašimi ne pričakovanji ampak zahtevami !!!!! Tu je problem.
Ostani tam kjer si in nehaj težit, pa kupi SLO tipkovnico, da te bomo vsaj približno vzeli za poznavalca , upam da se zavedaš kaj ti želim dopovedat.
[/quote]

Komu sem placeval davke? Ce bi jih kdaj placeval, bi vedel, da sprasujes bedarije. Davke smo vsi placevali pac davcni upravi (kakorkoli se je ze zadnjih 25 let imenovala). In ce ves, da v Sloveniji velja progresivna lestvica, ki je zelo neprijazna visokim dohodkom in upostevas, da sem NETTO placo v takratnih tolarjih prejemal okoli stiristo, pa vse tja do osemsto tisocakov, po letu 2007 pa tam po 2 ali 3 evrske tisocake, si izracunaj koliko davkov sem placal v trinajstih letih. Republiki Sloveniji. Za Slovenijo! In ne pozabi – za lazjo predstavo sem ti napisal NETTO zneske (brez malice, prevoza, dnevnic, ipd.) Torej NETTO po obdavcitvi bruta. Kot sem rekel, spravite se raje delat kaj koristnega, da bo koncno posijala luc tudi za Slovenijo, ki ste jo spremenili v kolonijo tretjega sveta.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Imas seveda prav. A iz nacelnosti ne volim. Ker voliti (kakor pac volitve potekajo) pomeni dati glas “ZA” (nekoga). Ce je cisto vseeno, komu naklonim glas, zakaj bi se potem sploh ubadal z volitvami? Kaj imam od tega, ce mi vlada ta drhal, ki tukaj navija za eno opcijo, ce so isti, kot tisti, ki so sluzili na racun mojih idej? Cisto vseeno je. Volil bom takrat, ko se bo na sceni pojavil kdo dostojen mojega glasu in nic prej.
[/quote]
A u detschlandu, koder “mlatiš ” €€€€€€ so pa vsi zgledni in kompatibilni v politiki. Ja res si hinavec na veliko potenco. No pa se se še kaj izprsi o kandidatih v tvoji EX-domovini. Ne, ne upaš se ker si pa veš kako se reče tem ljudem v tvoji novi domovini kot si ti “ASR-H” , ne drhal kot jih ti imenuješ v tvoji bivši domovini. Sram naj te bo in ostani tam kje si. Tam najbolj spadaš !!!!!!!!!!!
Pa ne kupuj več slovenske tipkovnice, ker jo kot prvo ne potrebuješ, kot drugo jo pa ne znaš uporabljati ti ” kvazi Slovenec ” , aja imaš pa še neko ime , ki ga Slovenci ne razumemo… neki Desiderius …… , res slovensko … Nasvidenje izpod Karavank.

Če si vzoren/pošten državljan boš plačeval davke in napolnil proračun, nato odšel na volitve in volil kandidata/e, ki bodo “plenili” proračun… 🙂 Narod so ovce sam rabijo dobrega pastirja.


A u detschlandu, koder “mlatiš ” €€€€€€ so pa vsi zgledni in kompatibilni v politiki. Ja res si hinavec na veliko potenco. No pa se se še kaj izprsi o kandidatih v tvoji EX-domovini. Ne, ne upaš se ker si pa veš kako se reče tem ljudem v tvoji novi domovini kot si ti “ASR-H” , ne drhal kot jih ti imenuješ v tvoji bivši domovini. Sram naj te bo in ostani tam kje si. Tam najbolj spadaš !!!!!!!!!!!
Pa ne kupuj več slovenske tipkovnice, ker jo kot prvo ne potrebuješ, kot drugo jo pa ne znaš uporabljati ti ” kvazi Slovenec ” , aja imaš pa še neko ime , ki ga Slovenci ne razumemo… neki Desiderius …… , res slovensko … Nasvidenje izpod Karavank.
[/quote]

Glej. Saj ne govorimo o tem, ali sem jaz kompetenten za nastop na volitvah ali ne. Zato je vsaka taksna debata samo odvracanje od bistva: pokazite mi cloveka, ki je v stanju izpovedati vizijo za naslednjih 30 let in je vreden zaupanja, da jo bo tudi uresniceval, pri cemer bo ta vizija tako ztelo dobra, da jo bodo uresnicevali tudi, ce on na volitvah ne bi bil izvoljen in bi vlado prevzela kaka druga opcija.

To je vse. Taksnega cloveka rabimo. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Glej. Saj ne govorimo o tem, ali sem jaz kompetenten za nastop na volitvah ali ne. Zato je vsaka taksna debata samo odvracanje od bistva: pokazite mi cloveka, ki je v stanju izpovedati vizijo za naslednjih 30 let in je vreden zaupanja, da jo bo tudi uresniceval, pri cemer bo ta vizija tako ztelo dobra, da jo bodo uresnicevali tudi, ce on na volitvah ne bi bil izvoljen in bi vlado prevzela kaka druga opcija.

To je vse. Taksnega cloveka rabimo. 😉
[/quote]

Takšen v politiki ne more obstati, ker bi deloval proti interesom politike oz.lastnem interesu politikov, ki je plenjenje proračuna.

Ideja – kaj, ko ne bi volili nobene od teh?

Joc Pečečnik, Bojan Starman….ja pa tako ali tako vseeno, ker tako velikega aparata kot je država preprosto ni mogoč obvladovati…tudi Šarec govori dobre ideje vendar to so ideje, ki morajo preko številnih pravnikov, agencij, birokrat in glej ga zlomka je že konec mandata in gremo znova. Lahko je Zoki uspešen v vodenju občine, tukaj se ne ukvarja z vojsko, zdravstvom, zunanjo politiko, policijo…občina je bolj podobna podjetju….država je popolnoma druga zgodba.

hja kje sta pa Meh, Kontič, ki sta poskrbela za poroštvo in na ves glas tulila da je 6 blok nuja? Kje so ljudje, ki so delali ocene premoga, torej količine, cene itd, kar je bila osnova za izgradnjo? Do teh kljukcev so že prišli ali še ne?

Kje so pa tisti, zaradi katerih nimamo Severnega toka, posledično nimamo 2 plinskih blokov, katera bi nadomestila tista 2 na premog? Tile so tudi že prišli na kak razgovor?
[/quote]
Izjava je na mestu. Takrat so govorili o oh oh oh potrbi in uspehu TEŠ6, danes pa isti Kontić toži državo. Res narobe svet, ampak da se razumemo za milijarde €€€€€€€€ in kdo plačuje. On vsekakor ne ampak sirote s socialnimi prejemki, ljudje z minimalnimi plačami, davkoplačevalci z odplačevanjem “pufov” in še kdo. Oni zagotovo ne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Samo bluzijo naprej in nas prepričujejo pa sploh ne vem v kaj.

Glede davkov… v nekih trinajst letih delovne dobe pri v povprecju trikratniku ali stirikratniku povprecne place sem placal dovolj davkov, da bi si prisluzil osnovno raven storitev za do konca zivljenja. Prostovoljstvu se nisem odpovedal “do zadnjega diha”, pa ceprav je meni samemu “tekla voda v grlo”, kot se rece. Ti, po katerih se pljuva v tej temi, so “plonkali” moje prijeme in jih “prodajali kot politicni uspeh”… Hja, dragi moj… Kolikor sem jaz naredil za skupnost, vecina tu pisocih ne bo v celem zivljenju. Tako da to debato lahko kar zakljucimo.

Vprasanje je zgolj: kdo v Sloveniji je sploh na podlagi dosedanjega dela sploh vreden zaupanja, da bi se mu moglo podeliti mandat za vodenje drzave, da se to – oprostite izrazu, ampak nimam druge besede – govedo, ki se pase po “upravi” koncno spravi v tek in zacne sluziti drzavi?
[/quote]
V redu na niti enega od mojih vprašanj nisi odgovoril. Pa zakaj bi ??? Obnašaš se po sistemu mi te sprašujemo o slonu ti govoriš o muhi , ki je na slonu.
Imej se lepo, sem se te naveličal pa če tudi imaš milijone €€€€€€€ v nam prijateljski državi.
Samo poskrbi, da boš kupil SLO tipkovnico in vse bo lažje Desideriuse.
To je konec mojega komuniciranja s teboj, ostalo naj pa ocenijo ostali.

A morda predlagate, da volimo Stranko plešastega jajca???

NIKOLI. Raje še 100 let SD, čeprav so tudi meni nesposobni, kot pa Veliki Ljubljeni Vodja.

SDS-ovci, pa če se mečete na rit ali na trepalnice, na volitvah ne boste zmagali. Saj vam je to jasno? Ker je na deset tisoče ljudi, ki gredo na volitve in obkrožijo ni važno kaj, samo da NI Jajo.

Pa si zmožen razumet, da imamo tudi levičarji SD-ja poln kufer?

In hvalite se s tem, da ste zreli volivci. Bi bilo smešno, če ne bi bilo žalostno.


V redu na niti enega od mojih vprašanj nisi odgovoril. Pa zakaj bi ??? Obnašaš se po sistemu mi te sprašujemo o slonu ti govoriš o muhi , ki je na slonu.
Imej se lepo, sem se te naveličal pa če tudi imaš milijone €€€€€€€ v nam prijateljski državi.
Samo poskrbi, da boš kupil SLO tipkovnico in vse bo lažje Desideriuse.
To je konec mojega komuniciranja s teboj, ostalo naj pa ocenijo ostali.
[/quote]

Tvoje dr+k+anje ocenjujemo za sedi ena, Desideriousovo potrpežljivo odgovarjanje za sedi pet.

če moram na FURS prijavit tudi koliko sendvičev sem dobil na trstenjakovi?

a to je vse/najboljše/…poljubno vstavi/ kar zmoreš? Ker to je pa res presežek vseh presežkov.
[/quote]
Kravca nočeš vedeti kar vem!
Drži se pralnih strojev, to ti gre bolje!

New Report

Close