Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek SD najbolj škodljiva stranka v Sloveniji

SD najbolj škodljiva stranka v Sloveniji


V redu na niti enega od mojih vprašanj nisi odgovoril. Pa zakaj bi ??? Obnašaš se po sistemu mi te sprašujemo o slonu ti govoriš o muhi , ki je na slonu.
Imej se lepo, sem se te naveličal pa če tudi imaš milijone €€€€€€€ v nam prijateljski državi.
Samo poskrbi, da boš kupil SLO tipkovnico in vse bo lažje Desideriuse.
To je konec mojega komuniciranja s teboj, ostalo naj pa ocenijo ostali.
[/quote]
Vem, ne bi smel, ampak, nekaj mi pravi da moram.
Slavc, toliko na toliko bedarij si lahko odgovoriš samo sam, drugega tako bedastega ni!

Tukaj se mogoče motiš, ker je letos res veliko strank in levica nikoli ni bila stabilna ni se lahko glasovi levice razpršili in jajo dejansko zmaga.

Tukaj se mogoče motiš, ker je letos res veliko strank in levica nikoli ni bila stabilna ni se lahko glasovi levice razpršili in jajo dejansko zmaga.
[/quote]

Bu!


V redu na niti enega od mojih vprašanj nisi odgovoril. Pa zakaj bi ??? Obnašaš se po sistemu mi te sprašujemo o slonu ti govoriš o muhi , ki je na slonu.
Imej se lepo, sem se te naveličal pa če tudi imaš milijone €€€€€€€ v nam prijateljski državi.
Samo poskrbi, da boš kupil SLO tipkovnico in vse bo lažje Desideriuse.
To je konec mojega komuniciranja s teboj, ostalo naj pa ocenijo ostali.
[/quote]

V bistvu sem jaz tisti, ki sprasuje in ti tisti, ki naj bi odgovarjal in ne obratno. Sicer pa se strinjava v tem, da bo bolj pametno, da zapres gofljo in se spravis naredit kaj koristnega. Vsaj enkrat v zivljenju.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

ne samo SD, vse stranke delajo sranje. Vprašanje je samo, kdo kaj.

Morda res ne bomo zmagali, vendar bodo v tem slučaju največ izgubili Slovenci.

Res je. Zalostno je, da se v Sloveniji na volitvah odloca o tem, katera politicna opcija bo naredila manj skode. Alternative trenutnim zajedalcem pa kar ni in ni. Nekaj gnilega je v dolini Sentflorjanski.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Opa opa SD volilec damage control haHAHAHAHAHAHA

Desiderius_da_Pietri SD volilec v toatalnem damage controlu hahahahahahaha zdaj bo rekel zapri gofljo hahah drugega ne zna prdec italjanski

V bistvu sem jaz tisti, ki sprasuje in ti tisti, ki naj bi odgovarjal in ne obratno. Sicer pa se strinjava v tem, da bo bolj pametno, da zapres gofljo in se spravis naredit kaj koristnega. Vsaj enkrat v zivljenju.
[/quote]
Ni ti pomoči. Očitno sem te dobro razrval. Kar se pa tiče opravljanja koristnega dela, pa to prepusti meni !!!!!!

Pa ja nisi mislil, da bo kdo drug namesto tebe? Ne, ne dragi moj… bo treba kar zaceti in iz praznega besedicenja preiti na dejanja. Kar bi bilo – roko na srce – po 25 letih zivljenja na tuj racun, tudi posteno od vas.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

SDS dela izključno za:

1. Albance
2. Bosance

Tukaj se mogoče motiš, ker je letos res veliko strank in levica nikoli ni bila stabilna ni se lahko glasovi levice razpršili in jajo dejansko zmaga.
[/quote]

Glavnina novih strank je z desnega pola, zato jajo nima šans. Še tisto, kar bi dobil sicer, mu odžirajo drugi. Največ Šarec. Kdo bi si mislil.

SDS dela izključno za:

1. Albance
2. Bosance
[/quote]

ne, ne dela samo za vas.

je pa prav, da so vaši enakopravni z nami, saj delajo dela, ki jih mi bolj neradi ali pa sploh ne.

Lahko bi ustanovili Stranko Sloznih Slovencev Slovenije, ki bi se zavzemala za slogo, medsebojno povezanost in negovanje kulturnega izrocila. Slovenijo bi razdelili na samostojne svobodne obcine, ki bi samostojno odlocale na ravni obcine, na ddrzavo pa bi delegirali skupne projekte za boljso medsebojno povezanost teh obcin. Obcino bi vodil zupan, ki bi bil hkrati tudi predstavnik obcine na drzavni ravni. Veca na drzavni ravni bi bila sestavljena iz dvesto in nekaj zupanov in ravno toliko predstavnikov interesnih skupin. Za potrjevanje odlocitev bi bila potrebna absolutna dvotretjinska vecina, za odlocitve, ki znatno posegajo v samostojnost obcine, pa bi slednja imela pravico veto-a.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tvoje dr+k+anje ocenjujemo za sedi ena, Desideriousovo potrpežljivo odgovarjanje za sedi pet.
[/quote]
PIIIIIIPS, saj to verjetno poznaaš, ja to je proti komarjem, pa seveda ne proti takim kot si ti …. Pazi se sezona prihaja, in imaš še za te zadevice vsaj še za nekaj časa . Ja potem bomo pa uporabili PIIIIIPSPPPPPIIIIIIIPSSSSSSSSSSSS… Imaš tudi težave s šolskim sistemom in ocenami. Ja tukaj ti pa ne morem pomagati !!

Zakaj pa pobirajo prostovoljne prispevke ?A vodja noče dati svojih skritih rezerv?

New Report

Close