Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek SDS namesto voščilnic, električni invalidski voziček

SDS namesto voščilnic, električni invalidski voziček

Slovenska demokratska stranka se je odločila, da podari za Miklavža električni invalidski voziček 12 letni deklici. V ta namen so se odpovedali voščilnicam. Deklici je bil na Miklavževem koncertu danes izročen ček v višini cene takega vozička.

Čestitam.

No Žogca… čakam vedro, ne vedro ampak cisterno gnojnice na JJ… me prav firbec matra, kako boš tole speljala. S poceni demagogijo mogoče? S kupovanjem političnih točk? Kakorkoli že, deklica je prišla do električnega vozička…

kot vladna stranka, bi lahko to storila večkrat, ampak res iz same dobrote in ne iz preračunljivosti.

ja, kaorkoli že, važno da je deklica dobila vožiček.

Zakaj jaz? Kupovanje političnih točk je to brez dvoma. Ampak pozitivno. Ker je en otrok prišel do prepotrebnega vozička. Nič slabega ni v tej zgodbi.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Žogca, dovoli, da te popravim. To ni zgodba. To je dejanje. In samo ta štejejo. Ni se zgodilo prvič, pa tudi zadnjič ne. Je pa res, da to ni bilo nikoli objavljeno, prvič včeraj v Odmevih, razen v internem glasilu SDS Nova pot.

ej, jih imam doma, ampk, še nikoli nisem zasledila, da bi stranka sama kadarkoli podarjala, če se motim, mi povej datum internega glasila, da si sama preberem, morda sem spregledala.

Mimogrede, če pomagamo, pomagamo, ker tako čutimo v srcu. In ne zato, da bi to izvedele širne ljudske množice in nas zato občudovale.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Žogca, samo mimogrede – srbska cirilica ima za črki lj eno črko, in sicer љ.

Nauči me, kako naj jo natipkam.

Анја. Na primer. Morale bi biti tri črke, vendar so štiri. Ne vem pa, kako naj nj pritisnem tako, da bo ena. Pomoč!

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Pojdi v word, med simboli najdi črko lj (nj), vnesi v wordov dokument in jo nato copy/pastaj sem.

Ja saj to je narobe, vedno objavljajo samo kozlarije in nikol nič dobrega. Če samo pomislim kaj vse podmladek SDS v TRbovljah naredi za rajo, za socialno ogrožene itd… V februarju valentinova darila, za osmi marec 100 rožic za mimoidoče, za materinski dan copatki za vse novorojenčke v porodnišnici, za dan starostnikov darila za upokojence v domu za ostarele – copati itd…, za božič v letu 2006 4 družinam prehrambenih artiklov v vrednosti 200€. Potem od nabranega denarja otrokom škornji, bundice… Skratka še in še, pa nobeden nikoli in nikdar nič o tem ne govori. Nasprotniki samo pljuvajo.

Tudi humanitarni koncert – podarili rdečemu križu trbovlje da so peljali otroke v živalski vrt in jih obdarili za dedka mraza. Skratka delamo na polno, pa nobena pizda nič ne vidi.

Podmladek

ej nismo vsi iz Trbovelj, ja tam se morate itak velko ukvarjati že stem, da vas kdorkoli opazi.

kje pa naberete denar, nič ne rečem, morda bo podmladek boljši za ljudi in njihove težave, če le ne bo šel po poti JJ, kajti dokler ni začel vladati, je tudi on obljubljal socialno varnost vsem državljanom, ampak žal z figo v žepu.

ljudje ne potrebujejo rožic, pa prezničnih daril, pa copat, potrebujejo dobre plače in boljše socialne razmere, vse ostalo, kar potrebujejo si bodo sami kupili če bodo imeli s čim. Torej naloga stranke, ni razdaljevati rožice in se spominiti ljudi ob praznikih z malimi pozornostmi, naloga njih je izboljšati življenje vsakega posameznega državljana in to z njegovim lastnim delom. Torej zagotoviti zaposlitve in bolše plače, ter dobre pogoje za življenje.

A vam to vaš veliki vodja ni povedal, pred volitvami je o tem veliko govoril.

Oh, ninej, veš kaj , vrni se nekaj let nazaj. Koliko je bilo brezposelnih, ni bilo današnjih tajkunov, ki so takrat pokupili firme, ljudi vrgli na cesto, njim se pa dela denar, ko spijo. Toliko o takratni vladi, ki je to dopustila in sindikatih.

Prijazna beseda, podarjena rožica ni nikoli odveč.

Taka si, kot ta decemberski dan. Temačna.

pri nas so decemberski dnevi lepi, če pa že niso si jih pa naredimo, niti najmanj pa niso temačni.

seveda ni podarjena rožica nikoli preveč, pa lep nasmeh in dobre želje tudi ne.

ampak ljudje bi zmogli tudi brez tega, če bi za naslenji dan vedeli kaj bodo dali v lonec.

ma daj malo globje poglej, zakaj misliš, da je statistično manj brezposelnih, ja zato ker enostavno niso prijavljeni na zavodu.

nevem sicer za kateri čas govoriš, da je kdo koga metal na cesto, ali ti je sploh jasno, da smo v momentu izgubili ogromen trg in podjetja niso imela za koga delat, torej so se posledično zapirala in odpuščala delavce. Zato je bilo tudi toliko brezposelnih in nekaj let so določena podjetja životarila in na koncu propadla, kupil jih pa itak ni nihče, ker se mu ni splačalo. Šele kasneje so prišla v poštev dobrostoječa podjetja pod okriljem vlad, za prevzeme, slabih itak ni nihče hotel,Tudi Mercator.

opčutek imam, da vse kar poveš, poveš popolnoma na pamet, ker si to enostavno nekje slišala, brez argumentov in trdnih dokazov.

Zakaj pa ne bi stranka, ki vlada, raje sprejela takšno zakonodajo, ki bi omogočila, da bi se do vozička dalo priti drugače, brez nekih dobrotnikov?

Župnik mu je povedal :-))))

Zato, ker bi to zakonodajo vlekli spet čez celo leto, ker bi opozicija imela toliko pripomb. In, ko bi bilo usklajeno pa se bi ponovno kaj spomnili in bi DZ dal veto, pa referendum, iz volilci bi bili proti, da se dobijo vozički brezplačno.

Pri zadnjem referendumu so naredili veliko škodo zaposlenim in v prihodnje zaposlenim, tudi tebi, ker so zavajali, da bo vsak zavarovanec dobil 1400 eur. Navaden volilec, tko je blo.

V stilu prababice. Ojoj.

Zelo pozitivno za SDS, hvala in slava gre nam davkoplačevalcem.

To pa ti misliš. Mene ni nihče zavajal. To, da bodo zavarvanci dobili denar, so govorili le redki zagovorniki referenduma, in teh nihče, ki uporablja možgane, ni resno jemal.
Se pravi, da zakonodaje v korist družbe ne sprejemajo zato, ker bi jo onemogočila opozicija? Sem mislila, da ima vlada večino v parlamentu in da levosredinska opozicija zakonodaji, ki podeljuje več socialnih pravic, ne bi nasprotovala (drugače od npr. tiste opozicije, ki je izsilila ustavno dvomljiv referendum o pravici do umetne oploditve samskih žensk).

Tu si narobe mislila in zato narobe glasovala. Sebi si škodovala. Desusovci in Zveza borcev je imela po krajih sestanke, kjer so dajali informacije ljudem in jim razlagali kaj naj obkrožijo.

Na postavljeno vprašanje ti odgovarjam pritrdilno. Žal, butast slovenski volilec, ki ne zna razmišljat s svojo glavo in naseda, naseda, naseda. Narobe si mislila. Cilj referenduma s strani opozicije, LDS, SD, Desus .. je bil, da se na tak način pokaže nepriljubljenost te vlade. Slovenskega volilca poznajo in računajo na njegovo neznanje. Sami pa do potankosti znajo ribariti v kalnem in zgolj v kalnem. Ponovno se gre preko trupel. Briga jih človek: “Ali mi, komunisti, ali pa nihče!”, Dolančev manifest!

Glede referendumov, le kdo ni spoštoval izidov? Kar se pa tiče spodaj omenjenega referenduma, pa na PRVO mesto postavljam otroka. Prednost v tem vprašanju ima samo otrok in ne ženska. Ne, tu gre za otroka, ki ne bi mogel vplivati ali želi takšnega očeta.

Hehe, torej meniš, da sem butasta? Ne, nisem pričakovala denarja od Triglava, če to misliš, pa sem bila vseeno proti zakonu – iz drugih razlogov.

A kdo ni spoštoval izidov referendumov? Hm, se spomnim enega referenduma o nedeljskem delu trgovcev … naj nadaljujem ali si, kot domnevam, dovolj pameten, da boš znal sam? 🙂
Glede referenduma o samskih ženskah … Praviš, da na prvo mesto postavljaš otroka. Torej meniš, da je otrok, ki odrašča samo z mamo, za nekaj prikrajšan? Morda res. Ampak po tvoje to pomeni, da samska ženska ne bi smela imeti otrok. Pri tem pa si spregledal dve stvari (najbrž namenoma): prvič, da obstaja veliko mam, ki ostanejo same, zaradi ločitve ali smrti partnerja. Je treba tem mamam vzeti otroke? In drugič, da zdrava samska ženska načeloma ne potrebuje umetne oploditve, da bi postala mama, ker to lahko postane tako, da pač izkoristi kakšnega moškega. Nekatere tega nočejo ali mame ne morejo iz zdravstvenih razlogov.

Zanima me, ali so člani SDS ta voziček financirali s prispevki iz lastnega žepa. Če so, vsa čast. Če niso, pa rečem le to, da s tujim denarjem ni težko biti dobrodelnež.

Čisto na kratko 255.

Šlo je za to, da se umetno oplodi samsko žensko. S tako žensko ni nekaj v redu. Potrebno je odstraniti vzrok. Sebe naj ozdravi, pa bo rada zanosila z moškim.

Primeri, ki jih navajaš, ko je otrok v enostarševski družini, razlogi so različni, pa tu sem ne spadajo. V vseh teh primerih bo mati vedno lahko povedala otroku kdo je njegov oče. Bistvena razlika. Prvi in najpomembnejši je otrok ne pa ena prismuknjena baba.

A si morda slišala že kdaj za otrokove prvice? Tako spočetemu otroku so v hipu, ko je spočet že odvzete. In to zagovarjaš?! Ni jim mar za otroka temveč samo za svoj egoizem.

S tem se spuščaš na zelo spolzek teren. Z lezbijkami je po tvoje nekaj narobe? Homoseksualnost je po tvoje bolezen?

New Report

Close