Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek SDS obljublja znižanje DDV-ja na vrednost pred krizo

SDS obljublja znižanje DDV-ja na vrednost pred krizo

No, zdej sem pa od začetka prišel do Kitajske operacije. Deviantna osebnost! Podel provokator. Odpovedujem sodelovanje. Zbogom!

Jep, kanček zdrave kmečke pameti nikoli ne škodi.

tud SDS je imela svoj delež časa na oblasti
pa jaz tebe zaj vprašam

kdaj je nastala bančna luknja… hm, ko so bili oni pri koritu. v obdobju največje rasti od 2003 – 2008 jim je praktično uspelo narediti ultra sranje, ko so pristavljali lončke vsepovsod, ko se je z lopatami grabilo in kradlo. naslednjih 10 let smo sanirali to, kar so oni takrat zavozili.
[/quote]

Ko bo zunaj poročilo Logarjeve komisije, boš spremenila mnenje. Če bo poročilo sploh lahko zunaj. Notri je toliko kriminala, največ od tistih, ki so najdlje na oblasti. Zato se bolj nagibam k mnenju, da to poročilo sploh ne bo ugledalo belega dne.

A bejž. Res vse verjameš, kot ti lansirajo? Pa kako ste lahko tako tupi?
[/quote]

Lej. Ta levi nočejo razumeti, da je SDS najresnejša opozicijska stranka, ki lahko že spet pride na oblast .Zato levi mediji vztrajno osirajo SDS in JJ. Ker zagovarjajo postkomuniste, ki se strašno bojijo, da bo na oblast prišla SDS, ker bodo s tem ogroženi njihovi položaji, zlasti pa skrivnosti po vseh državnih institucijah.
Ljubitelji levičarjev pa verjamejo vsem izmišljotinam levih medijev. Pameten, normalen človek ne verjame, da ima Janša defektne otroke, da pretepa ženo, da hodi Janša na psihiatrijo ne vem kaj še vse. Take flauze verjame neumna, neizdelana osebnost. Če jim pa kaj dokažeš, imajo pa izredno neumne izgovore in odgovore.

Lej. Ta levi nočejo razumeti, da je SDS najresnejša opozicijska stranka, ki lahko že spet pride na oblast .Zato levi mediji vztrajno osirajo SDS in JJ. Ker zagovarjajo postkomuniste, ki se strašno bojijo, da bo na oblast prišla SDS, ker bodo s tem ogroženi njihovi položaji, zlasti pa skrivnosti po vseh državnih institucijah.
Ljubitelji levičarjev pa verjamejo vsem izmišljotinam levih medijev. Pameten, normalen človek ne verjame, da ima Janša defektne otroke, da pretepa ženo, da hodi Janša na psihiatrijo ne vem kaj še vse. Take flauze verjame neumna, neizdelana osebnost. Če jim pa kaj dokažeš, imajo pa izredno neumne izgovore in odgovore.
[/quote]

Res je. Zato bom volil sds, ker tam bodo ljudje znali postavit prave ljudi na prava mesta. Moj glas ima zato sds stranka.

Jebote sds, oni vedno nekaj obljubljajo, ko so bili na oblasti, so pa ukinili 2.januar, kot dela prost dan in Slovenijo so popeljali v največjo krizo v zgodovini. Jebote sds, osel gre enkrat na led, tisti ki verjamete sdsu ste pa slabši od osla.

Res je. Zato bom volil sds, ker tam bodo ljudje znali postavit prave ljudi na prava mesta. Moj glas ima zato sds stranka.
[/quote]

Prave lopove ja!

Jebote sds, oni vedno nekaj obljubljajo, ko so bili na oblasti, so pa ukinili 2.januar, kot dela prost dan in Slovenijo so popeljali v največjo krizo v zgodovini. Jebote sds, osel gre enkrat na led, tisti ki verjamete sdsu ste pa slabši od osla.
[/quote]
kakšna kriza pa je bila pod SDS? Po 2. Janševem mandatu je povsem propadlo zdravstvo, uničiti hočejo privatno šolstvo (pa tudi privatno zdravstvo), kmetavzarski zunanji minister je arbitražo popolnoma zafural z neznanjem in aroganco, podtaknili so nam 2. tir, da bi si z napihnjeno investicijo polnili žepe. Ja, vidiš, to so krizne točke, ti pa na povprek in niti ne poveš kaj je tisto, da so nas “popeljali v največjo krizo v zgodovini.”
20 let vladajo rdeči, preostanek pa pomladne stranke. Že po logiki dolžine vladanja, tvoja “modrovanja” ne pijejo vode. Vladajo tardeči, kriv je pa Janša.
Ti znaš samo nabijati, kakor nabijajo glavni mediji, dejstev pa ne znaš navesti. Višek inteligence, ja!

Prave lopove ja!
[/quote]

Pa glasuj za svoje lopove.

In PRAVI KMETAVZAR izpostavi 2. januar!!! O ti ubogi človek na umu! Tole je pa višek pameti.
Ni stvari, ni razloga, da bi kdajkoli volil leve. Zaradi takih kmetavzarjev. Erjavec je pa vodja kmetavzarjev!


kakšna kriza pa je bila pod SDS? Po 2. Janševem mandatu je povsem propadlo zdravstvo, uničiti hočejo privatno šolstvo (pa tudi privatno zdravstvo), kmetavzarski zunanji minister je arbitražo popolnoma zafural z neznanjem in aroganco, podtaknili so nam 2. tir, da bi si z napihnjeno investicijo polnili žepe. Ja, vidiš, to so krizne točke, ti pa na povprek in niti ne poveš kaj je tisto, da so nas “popeljali v največjo krizo v zgodovini.”
20 let vladajo rdeči, preostanek pa pomladne stranke. Že po logiki dolžine vladanja, tvoja “modrovanja” ne pijejo vode. Vladajo tardeči, kriv je pa Janša.
Ti znaš samo nabijati, kakor nabijajo glavni mediji, dejstev pa ne znaš navesti. Višek inteligence, ja!
[/quote]

ko je bil vaš Ivan obrambni minister?

ko je bil vaš Ivan obrambni minister?
[/quote]

Kot obrambni minister je lahko posegal v zdravstvo, šolstvo, gospodarstvo, državne finance in – po mnenju ta levih – vodil vlado. Zato je kriv za vse. To pa že tako vemo, a ne?

Jebote sds, oni vedno nekaj obljubljajo, ko so bili na oblasti, so pa ukinili 2.januar, kot dela prost dan in Slovenijo so popeljali v največjo krizo v zgodovini. Jebote sds, osel gre enkrat na led, tisti ki verjamete sdsu ste pa slabši od osla.
[/quote]

nihče ni ukinil 2. januarja, ker ga enostavno niti ni mogoče.

Hehe… Na tvoj zadnji stavek je res mogoč samo en komentar: 😀 😀 😀 😀
[/quote]

Na samo zadnji stavek, tudi tole: “…SO SDSovci bili na oblasti, važno je da so že PREDOLGO v vladi.”
A da so bili v vladi Bratuškove pa v Cerarjevi vladi pa že prej v Pahorjevi vladi??? Vsaj jaz tako razumem tale stavek. Saj ljudje pojma nimajo!!

Pa glasuj za svoje lopove.
[/quote]

Jaz nič ne nabijam, samo ne gledam Nore tv. Ja nobene krize ni bilo pod vlado sdsa, vseh nekaj 10 000 či protestniki so bili zarota stricev v ozadju pa gospodarska kriza je kar sama nastala, da je skoraj trojka prišla v Slovenijo prav v času vladanja sdsa. Bog se usmili države, če jo bo vodila stranka, od katere njen glavni vodja ne zna pojasniti, od kje je dobil premoženje.

nihče ni ukinil 2. januarja, ker ga enostavno niti ni mogoče.
[/quote]
Sem lepo napisal, da kot dela prost dan. Samo ti si očitno neizobražen, da bi to razumel in nič ne delaš razen, da si na socijalni, od države.


Pa ti res verjameš temu?

Število let v vladi:
DESUS – 20,5 let
SD – 16
LDS – 15
SLS – 14
SDS – 6,5

tud SDS je imela svoj delež časa na oblasti
pa jaz tebe zaj vprašam

kdaj je nastala bančna luknja… hm, ko so bili oni pri koritu. v obdobju največje rasti od 2003 – 2008 jim je praktično uspelo narediti ultra sranje, ko so pristavljali lončke vsepovsod, ko se je z lopatami grabilo in kradlo. naslednjih 10 let smo sanirali to, kar so oni takrat zavozili.
[/quote]

Jap, ampak danes je bil na zaslišanju zaradi bančne luknje Jankovič.
In ker Janković na več vprašanj ni hotel odgovarjati mu je Logar izrekel tudi opomin.
https://siol.net/novice/slovenija/jankovic-danes-na-zaslisanju-v-parlamentu-462744

Jap, ampak danes je bil na zaslišanju zaradi bančne luknje Jankovič.
In ker Janković na več vprašanj ni hotel odgovarjati mu je Logar izrekel tudi opomin.
https://siol.net/novice/slovenija/jankovic-danes-na-zaslisanju-v-parlamentu-462744
[/quote]

Slovenci se pa pustijo enmu jugoviću, da jih zajebava. Predstavniki ponosnega naroda, kar bi Slovenci morali biti, bi Jankovića morali takoj spraviti iz naše države. Tako pa lahko počne vse, ker je NEDOTAKLJIV. Vede se, kot da bil bil veliki boss kakšne italijanske mafije.
Ven z njim!

Slovenci se pa pustijo enmu jugoviću, da jih zajebava. Predstavniki ponosnega naroda, kar bi Slovenci morali biti, bi Jankovića morali takoj spraviti iz naše države. Tako pa lahko počne vse, ker je NEDOTAKLJIV. Vede se, kot da bil bil veliki boss kakšne italijanske mafije.
Ven z njim!
[/quote]

Poštenjak se oglaša.

http://www.mikstone.si/mikstone-report/item/1211-militaerputsch

Knjiga je že dostavljena prednaročnikom?

Jaz jo, za razliko od tebe, nisem naročil – tako da ne vem. Pokliči ga in vprašaj.

Če bi jo jaz naročil, bi poznal odgovor na vprašanje, se ti ne zdi?


Sem lepo napisal, da kot dela prost dan. Samo ti si očitno neizobražen, da bi to razumel in nič ne delaš razen, da si na socijalni, od države.
[/quote]

ti, ki si očitno izobražen gotovo veš, v koliko državah je 2. januarja dela prost dan, če ni ravno na nedeljo, in kaj praznujejo, če glih ne koljejo prašiča tisti dan…

nisem na socialni in živim od svojega dela.
bo tebi kdaj uspelo kaj takega?

New Report

Close