Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek SDS obljublja znižanje DDV-ja na vrednost pred krizo

SDS obljublja znižanje DDV-ja na vrednost pred krizo

Če bi jo jaz naročil, bi poznal odgovor na vprašanje, se ti ne zdi?
[/quote]

Ni mi jasno, zakaj potem sprašuješ.

Ni mi jasno, zakaj potem sprašuješ.
[/quote]

Ker me zanima. 😀

Moj podpis

ti, ki si očitno izobražen gotovo veš, v koliko državah je 2. januarja dela prost dan, če ni ravno na nedeljo, in kaj praznujejo, če glih ne koljejo prašiča tisti dan…

nisem na socialni in živim od svojega dela.
bo tebi kdaj uspelo kaj takega?
[/quote]
Veš da vem v nekaterih državah v Evropi je prost dan v večini evropskih držav pa je prost dan 6 januar, kar pa v Sloveniji ni. Kakorkoli je pa stranka sds Sloveniji naredila že več,kot dovolj škode.


Veš da vem v nekaterih državah v Evropi je prost dan v večini evropskih držav pa je prost dan 6 januar, kar pa v Sloveniji ni. Kakorkoli je pa stranka sds Sloveniji naredila že več,kot dovolj škode.
[/quote]

razumljivo, 6. januarja je praznik, drugega januarja pa ne, žal pri nas tega še niso vsi dojeli.

kakšno škodo pa?
pa menda ne več kot tardeči?

Kako rdeči, saj je bil tudi vodja Sdsa pri ta rdečih in zelo zvest je bil rdečim. Torej so in ste samo prebarvani v resnici pa še vedno rdeči.

V času gospodarske rasti znižanje DDV ni noben presežek. Naredi se izračun, zniža DDV potem pa “lako čemo” do naslednje krize … SDS slogan za tiste, ki nimajo najmanjšega pojma o makro ekonomiji je to presežek in se bere kot zmagoslavje.
Med najvišjimi prioritetami, ki jih ima SDS so ukinitve dela prosta dneva (2.januar in 2.maj). Ta dva dneva sta med večjimi bolečinami za fašiste in klerofašiste, ki se zavijata v celofan pod imenom “prilagoditev” na praznike ostalih evropskih držav. V resnici jih moti zapuščina prejšnjega sistema.
Dokler bo vsaka evropska država imela vsaj dva posebna praznika kot dela prosta dneva jih bomo imeli tudi mi. Ko pa bodo vse države brez takih posebnih dela prostih dni takrat se lahko pogovarjamo o usklajevanju. Kateri dnevi in njihovi vzroki da so dela prosti dnevi so popolnoma nepomembni in se v to ne bomo vtikali.

Ja kaj nam bodo politiki dali ,ko nimajo nič,delili bi nam naš denar barabini!

‘Lako ćemo’ je modus operandi VSEH dosedanjih vlad in večine ‘delovnega ljucva’. Brez izračuna. Kar poglej, kako vpijejo sindikalisti, ker so ob domnevni gospodarski rasti baje prikrajšani in si nujno morajo razdeliti domnevne presežke.

Oglej si njihove slogane:

Kar bo, pa bo.
Krivi so drugi.
Za nami potop.

Ne vem, zakaj se pritožuješ, kot da nimamo nobenih lastnih dela prostih dni. Kot da si malo zašel?

Kaj pa so potem:
8. februar
27. april
25. junij

New Report

Close