Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu še bi miško…

še bi miško…

….čutim kako si tvoj jeziček utira pot,tvoji poljubi so zahtevnejši,občutim val strasti in užitka,ko se me dotikaš…,tvoja dlan me draži….zastokam….primeš me za roko in jo popelješ do korenjaka…skozi obleko čutim njegovo napetost….tudi ti si vznemirjen kot jaz….čutim ga…želim ga čutiti v sebi…mmmmmm…kako dober občutek….objameš me,tvoje roke mi ne dajo miru,zdrsneš z jezičkom vzdolž vratu proti joškam ,kjer bradavičko vzameš v usta in jo nežno grizljaš,počasi sesaš….zastokam od užitka,spuščaš se čedalje nižje s poljubi,in puščaš mokre sledi na moji koži,ki je vroča in drhteča,počasi se spuščaš k popku,z jezičkom krožiš okoli njega….nato me počai položiš s hrbtom na mizo…razširiš mi noge,vidiš mojo mucko vso že poplavljeno…in te vabi,da si jo vzameš…..približaš se in začneš z igro…mmmm….kako mi je lepo,paše….najdeš moj gumbek,ga lizeš,sesaš,grizljaš,nežno se ga dotikaš,uživam v tem……ko prodiraš v notranjost,vse globje in globje…želim te celega čutiti,približaš se s
korenjakom mojemu gimbku,pritisneš po moji mokri sredini do dna….še biiiii….a vi ne?

Ne! Brezveze!
:)))))))))))))))))))))))))

Vidim ,da ti res ni do sexa,al pa sem mal neumna jaz izpadla sedaj.

ma…..zezam se!
Mene ne jemlji resno! :)))
Milsim, da je malo ljudi na svetu, ki jim res ni do sexa…….ziher nekaj ne štima z njimi! hahaha.

Ok ,ker nekaj časa me ni bilo tu in vas ne poznam tako ,da sory za moje predvidevanje.Kar se sexa tiče pa včasih mislim ,da sem jaz nenormalna,ker ga obožujem .

Ti si NORMALNA!

Hvala ti,ker imam občutek v tej družbi kjer sem,da nisem.Mislim službeno in okolico.

Kar mislijo drugi, naj ti bo malo mar! Ti veš sama kaj ti paše in kako in se ne obremenjuj z okolico! Uživaj!

Ok,thanks,saj počasi spoznavam da sem normalna,sam ta okolica je tok zatežena.

baba aseksualna. 😛 🙂

Itak a ne ,ampak zaenkrat še nisem baba,sem ženska,upam,da poznaš razliko.

Mnjam!

Mnjam, mnjam, mnjam… 🙂

seveda vem.

sicer pa je bil post namenjen acjom in ne tebi moss. 🙂

.da te nem v rit vgriznila!

Kako si ti vroča deklica.Bi bilo fino s teboj…poskusiti;-)

Tud jaz bi še miška:-)))

Tudi jaz berem, miškec!!!!
😉

Bi kar vsi radi sexali,mmm.

to pa noben ni reku:)

Kaj nisi to ti napisala ljubezen moja? Ops, pa res ne:-)))

pa taka pozorna ljubezen!!

napiši mi kaj lepega no, mi je dolgčas:)

LJUBIM TE!

kaj bi rad zdej, da mi srček poči??

New Report

Close