Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Se bojite?

Se bojite?

.spolnih bolezni?……..Glede na to, da velika večina ljudi, ki jih poznam , ne mara kondoma.?

Ne.

Hmmm, nikoli ne veš… sam razmišljam …. zakaj bi doletelo ravno mene, čeprav priznam da je slaba tolažba

To so razmisljali vsi, da njih to ne more doleteti, po okužbi pa so še vsi rekli, zakaj ravno jaz!
No, jaz priznam, da se jih bojim in se brez kondoma sploh ne grem igrat! Pri stalnem partnerju pa je seveda drugače. Ampak še tam ne veš kje ga je vmes namakal.

da, v celoti imaš prav.

itak da se….ne boš verjela, poznam že 4 ljudi, ki so okuženi s HIVom, torej več, kot poznam ljudi, ki imajo oz. so imeli raka ali sladkorno…grozno ane.

ko sem šla na testiranje za HIV, je povedala zdravnica, da niti ne sme pomislit koliko jih hodi okuženih naokoli, ki sploh ne vejo da so. Registriranih je nekaj čez 200. Torej jih je okuženih še enkrat več, tako pravijo.

http://www.unikatnazaja.blog.siol.net/

:-)))))))

No, evo!

Zdaj bom pa še jaz malo na prižnico stopila:
Najbolj prav in tudi “varno” je ostati v monogamni zvezi!
ČE pa te že kam potegne, pa bi blo treba pamet nucat…
Nevarnost ni več ravno zanemarljivo majhna!!!!

Ne vem, no, če se splača postavit na kocko vse, kar imaš… zdravje, družinsko srečo, notranji mir…

KIR, ne me kregat zdaj, hihi…

Tvoje razmišljanje poznam: če bi mi ga že prijela v roko, edino s kondomom ali vsaj z rokavico na tvojih lepih rokcah:-)))))))

Ne.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Eh, daj no… tako hudo pa spet ni….

Če bi bil sedajle najstnik, bi verjetno nasrkal. Pravzaprav zelo verjetno oz. skoraj 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. No, dejstvo je da tudi kampanje in šole nekaj naredijo in da so danes tudi starši bolj odprti. Včasih so poznali samo triper ker drugega enostavno ni bilo. Danes pa ga malo namočiš in že si “dead men”. V bistvu, če bi hotel še s kom v posteljo, bi moral vanj že dodobra zaupati, skoraj bi moral biti že družinski prijatelj, biti bi moral zanesljiv, odkrit in zaupanja vreden. Pa še poznati ga jo moral do najmanjše dlačice 😉 Sicer pa težko razumem, da se nekaterim ne dvigne, če dajo gor kondom…

samo opazka glede kondoma – verjetno mora biti najprej dvignjen, če ga hočeš natakniti :-)))

lp,
Sreč

P.S. Ne bojim se, sem samo bolj previden (eni menijo, da celo preveč)

Ne.

Ko hudič križa! Pri stalni skokici in doma lahko tudi brez gumice. Ampak otom-potom.

Ne.

ne

Preden sexaš ne misliš kaj boš gor nataknil ampak v kaj ga boš vtaknil:-)

Oprosti Ondi, ampak koliko si ti res star?

Malo se šalim.Kaj smo pa danes tak resni?

Glede na to, da sem iz zdravstvene stroke, še preklemano polagam veliko pozornost zaščiti. Sicer sexam samo z partnerko.

Ampak ljudje vedite, da je bolezni zelo veliko, večinoma pa omenjajo ljudje samo AIDS, pa kakšen hepatitis še poznajo. recimo zelo razširjen HPV pa ne poznajo, pa zna biti zelo nepirjetno.

Tako da pamet v roke

pozabil sem dodat, da so nekateri tako naivni, da mislijo da če se pred sexom stuširaš da ne moreš nič stakniti. pa sostari preko 30 let!

Đizus no………..tudi takšni obstajajo?

Včasih pomislim na to ampak imam skoz istega že nekaj časa tako, da me ni strah 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

New Report

Close