Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še en pir

Še en pir

pa grem .

Pa ne pir no….fuj to……

Midve bova raj refošk a?-;)

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

koze………ki naj zaj dobim Refošk?

Tko ja….refošk…to je zakon!!!

pa dej no….a nimate vi tud kakega dobrega vina al kaj…
pa vse tote breezerje, pa kaj vse jaz vem kaj se dobi….ti pa pir žlokaš???

Uf, breezer je šele en šit.
Potem je boljš en smile.

(\__/)
(=’.’=)
(“)_(“)

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Punce in fanti (če je kateri še sploh tu)…………

želim vam lepe sanje naj se telo potopi vanje……

nočko vsem…….

cmok…..

Jaz bi kar zdaj rukno en pir!

Kdaj pa nazaj prideš?

:))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Kdaj prideš na pir pa v naš konec?

Hm…… smo vsi nekam leni za predolge izlete….. :))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

hja, me sploh ne zanimajo izgovori ;))

……. kr… jaz čakam :))))))))))

Veš kaj…. namesto da čakaš, ne…. :))))) pa rajši neki naredi……. tko, vsedi se v avto…. pa tvojo ročno klimo vklopi in se odpavi….. :))))

K meni, jasno…… pol pa lahko še kak posel skleneva…. :))))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

mate eno čudno vreme tam na vašem koncu, kje se pa upam okoli vozit, pa še avto ni kasko zavarovan :)))))))))))))))

pa počitnice so in pol moram vso mularijo sabo vlačit, pa še koga, ki je na obisku al pa na počitnicah ;))
jutri se gremo kopat…

najkasneje kakšen biznis naredimo na srečanju, a je prav? ;))

Na kašnem srečanju?
Kdo govori o srečanju?-;)
Jaz vem sam to, da medve z Laro greva avgusta srečat SP-ja v KR.-;)))))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

hahaha….. Dobra si ti….. da zdržiš tako dolgo…. :))))

Mam eno boljšo idejo….. če te zanima, mi piši na email… :))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Kaj bmo kr določle datum? Da se zorganiziram, oštja…. Samo ne 12….. :))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Daj počakajva do avgusta, jaz težko tolk v naprej datum določim. Prav?
O.k. potem 12-tega ne….

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Hm…. pa od 17 do 21. grem sigurno spet malo na morje….. Jaz sem taka morska deklica, veš…… madona…. ne pridem po dve uri ven iz vode…. :)))

5ega bi pa kr šlo….. :)))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Hm, za 5-tega ti pa še javim, ker ne vem lih točno kje bom, imam dopust zdaj vse do 7.8.-;)))

Ja, saj ni problem, če boš na morju, bova pa potem ko prideš nazaj…
Edin, če SP-ja povabiva, da pride on do naju…hehe

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

ja, me zanima… sam ne bom prodajala ;)))))))))))))))))))

ti kar napiši privat 🙂

hahahahaha…. :))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

kaj? ;))))))))))))))))))))

a veš, da sem golden prodajala, pa ene kluke, pa vsega boga, pa jaz nisem za te stvari…. cel golden sem pokupila, ker mi je bilo fajn in vse mi je bilo všeč.
Od vsega skupaj sem prodala pa samo eno čistilo, ki so ga v tisti familiji itak poznali že od prej ;)))))

hahahahahaha….. :))))))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

New Report

Close