Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še en prijatelj bo uvozil Tajko

Še en prijatelj bo uvozil Tajko

Naš znanec pa se je poročil s črnko. Nič lepa, lena kot fuks. Pripeljal jo je en drug, je z njim imela otroka, mu otroka pustila, ona pa naprej iskala naivčino. Ona ne skrbi niti za otroka, niti finančno mu ne pomaga. Res gnoj od babe.


ni, da verjemaš … bejbe naštetih narodnosti (zlasti ukrajinke, rusinje (za tajke ne vem)) dobiš nedolžne ☺– seveda v njihovi vasi – ne v prestolnici bogate Z.EU države ☺
[/quote]

Ja seveda, kar sanjaj Rusinje. Povej eno, ki je v Slo na ta način večinoma so to Ukrajinke. One se držijo večinoma svojih Rusov, s tujci gredo zelo zelo redko.

Kaj pa ta Irina osipenko od poslanca Nemca, a je on šel njo gor iskat, a je ona dol prišla “plesat” ali kako? V glavnem, dober si je zrihtala.

Ona je ukrajinka in je sem prišla prek plesa, isto Bičkova. V Sloveniji naj bi živelo več kot pet tisoč ukr. državljanov, večinoma so to ukrajinke.

Ja seveda, kar sanjaj Rusinje. Povej eno, ki je v Slo na ta način večinoma so to Ukrajinke. One se držijo večinoma svojih Rusov, s tujci gredo zelo zelo redko.
[/quote]

glede na številčnost rusov proti slovencem .. je že ena v 5 letih veliko v {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Težavo imaš, ker se bo ukrajinka slej kot prej nalezla slovenskih navad in boš moral vsake toliko časa jo menjat za nov model.

Moj brat je 2014 pripeljal Tajko iz ljubezni, 2014 tudi poroka, trenutno je v četrto noseča. Imela bosta 20 otrok. 2016 sta prišle v Slovenijo njeni sestri, v začetku 2017 še njihova mama. Ne vidim drugačnosti, imajo svoj način življenja in zelo dobro kuhajo vse 4 če se spravijo k temu. Moj brat ima denar in si lahko marsikaj privošči, ni pa nek bogataš in to kar praviš je vse kontra. Vse 3 so zaposlene, mama doma kuha in smo zelo dobri prijatelji. Naš jezik so se naučile v 6 mesecih in vse 3 naredile izpit za avto. Od Bosanke se takšnih stvari ne pričakuje razen da gre zelenjavo zlagat v Mercator. Pa lep pozdrav.

En znanec je po smrti svoje žene tudi šel s prijatelji na Tajsko. Tam je spoznal maserko, jo pripeljal v Slovenijo in se z njo poročil. Ženska je srednjih let, zelo pridna, izobražena, zelo hitro se je naučila našega jezika in zanimivo ona dela nonstop in še njemu govori, da je potrebno delat in si zaslužit denar. Je pa baje tudi moral kar precejšnjo vsoto odštet za njo ( ne vem ali za državljanstvo ali kaj). Nimata nič skupnih otrok pa sta že kar precej let skupaj.
Sodelavko imam iz Ukrajine. V sloveniji živi dobrih 20 let. Je poročena in ima sina. Meni kot ženski, zelo lepa in pametna ženska. V službi zelo pridna in odgovorna. Lansko leto je končala študij ob delu (VSŠ).
Sem pa nekaj časa nazaj v Leclercu opazila pred sabo na blagajni moškega, ki je imel zraven sebe eno tajsko frkljico. Na daleč se je videlo, da se obeša nanj zaradi denarja. Tip sploh ni mogel normalno plačati na blagajni, ker se je ona ovijala okrog njega, mu glavo naslanjala na ramo, ga božala po hrbtu, ga gledala zapeljivo. Po moje si je kupil pameti. Ajde, naj ima vsak kakor hoče. Mene ne moti.

Ni variante, da kadarkoli povoham babo iz v.ukojebine ali revnega vzhoda. S Slovenko se lahko zakolješ, z revno tujkose pa sigurno boš. Bogata tujka pa ne rabi Slovenca.

Ženska je ženska, ne vem, zakaj bi bile tuje boljše…

me love you long time…

Moje mnenje je, da ženska za ženo mora biti tako kot avto. Lepa, močna, stabilna, kolikor toliko zanesljiva, da dobro potegne…
Po drugi strani pa se je treba zavedati, da tudi stane, jo je treba redno servisirat, kdaj pa kdaj mal zajebava in se lahko celo zgodi, da te na koncu pusti na cedilu. :-))

Sedaj ali je azijski, ameriški ali evropski model je pa že stvar preferenc.

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Tajke so “undercover kobilice”.. Ko pogruntajo sistem, pokažejo pravo masko. In grizejo in uničujejo vse pred seboj ko kobilice. S tistim narejenim nesmeškom na obrazu – to pa znajo, igrat ponižnost – na to padajo tudi slovenski moški. 😛

Poznam deda ki ima tajko groza od zenske pa se otroka mata zdej


Evropski je precej precenjen, merikanci jih pa nikol niso znali delat:-))


Evropski je precej precenjen, merikanci jih pa nikol niso znali delat:-))
[/quote]

pri skandinavskem naravnem tipu ženske ( ne poštrihanem in z umetnimi modrimi lečami v očeh) nimaš kaj falit- enako kot pri skandinavski znamki vozila 🙂

pri skandinavskem naravnem tipu ženske ( ne poštrihanem in z umetnimi modrimi lečami v očeh) nimaš kaj falit- enako kot pri skandinavski znamki vozila 🙂
[/quote]
A da ja? Softver je povsod enak. Povsod eni hroščki…

Tud jaz poznam tajko pa slovenca.
Prideta iz trg
Vrece na mizo in najprej tamalda odlozi in ga zacne hranit. Ok do tu.
Potem je sit ga da na tla vrece se kr na mizi in na mizi so ostale do vecera .pa se bi ce ji neb ded reku da to v slo pospravimo.
Niti ne razume tega pretiranga ciscenja.
Vse ji je cudn pa odvec.
Razen otroka pa ma rada in tud skrbi zanj.
No razn ce se polije ga ne preoblece pa vzun mraz tamal kratke majce pa take cudne ima.
Drugac pa ok mat.
Gospodinja pa nikakva.

Meni je vse skupaj jasno. Pac povprecna Slovenka ima standarde ki jih vecina slovencev ne dosega, zato gredo le ti v tujino ali pa so sami. Kolicina Slovencev ki so poroceni s tujkami eksponentno raste. Pac vsak si zeli ljubezni. Ce za domace zenske ni dober, gre pac v tujino. Slovenke imajo pac raje bosance pa srbe.

Če so Tajke tak hudič si raje Ukrajinko nabavite. Dobesedno kupit se jih da. Je en kolega razlagal ene pol leta nazaj. Baje je ena agencija v sloveniji, kjer za 500€ ukrajinbko na dom dobiš. Lahko greš sam tja izbrat ali pa jo kar preko kataloga naročiš. Ja tudi to obstaja. Pa vse so menda tukaj potem blazno pridne in vse ubogajo. Če so že Tajke tak hudič 🙂

Mislim kakšna sramota, mene bi bilo kot moškega sram v družbo s Tajko. Sploh pa, da jo uvozim. Pa da folk to ve, jao. Kam je šla moška rasa?


Standarde ima že novodobna zdravoživeča slovenska tupoglavka, le kvalitete nobene, rezultat je pa viden, zmešane samojebke, ki so zlobne in privoščljive do obisti, še otrok ne marajo.

Se da ja. Bo ona ubogala ja. Bo ubogala ona dedca, ki bo skrbel zanjo, kot se šika.

Lej, Slovenec ki si lahko privošči revno brezposelno lepo Ukrajinko, si lahko tudi Slovenko. Pa Slovenka ti bo po vsej evrjetnosti nek denar domov prinesla. Ukrajinka pa nič.

Ulaufane Ukrainke lah kupiš od Čeških ali Slovaških pimpov za 3000-5000€, cenejših nema. To je tisto zares in ko jo kupiš jo imaš. Moreš pa imet keš da jo tud živiš dokler je ne oplodiš in vženiš da dobi pravice da cuza od države. Za 500€ ti ne verjamem, takšnih agencij ni ker to še za provizijo nimajo.

KaJ pa če, če v Sloveniji kmalu ne bo več žensk, le še možačaste zmešanke, ki niso za nobeno rabo nikjer?

New Report

Close