Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še en prijatelj bo uvozil Tajko

Še en prijatelj bo uvozil Tajko

Ce povzamem. Mlade zgledajo ko otroci, stare pa… Ugh….. In tle so zaradi prezivetja, nic drugega. Kar tle dobijo, pomeni prezivljanje 10 ali vec clanske druzine dol na Tajskem.

Zakaj jih nasi imajo? Ker lahko. Po liniji najmanjsega odpora.

Danes potujem na Tajsko, a kdo kaj rabi? 🙂

Ce povzamem. Mlade zgledajo ko otroci, stare pa… Ugh….. In tle so zaradi prezivetja, nic drugega. Kar tle dobijo, pomeni prezivljanje 10 ali vec clanske druzine dol na Tajskem.

Zakaj jih nasi imajo? Ker lahko. Po liniji najmanjsega odpora.
[/quote]

Poenostavljanje…

Srečka…srečno pot in varen let :)))

Superca.
Če že hodiš dol bi jaz prosila, če mi lahko prineseš:
– pečene takske zvitke s puranom
– tajske instant rezance Mama
– jasminov riž
– tajske riževe rezance in
– pad hai omako.

Hvala.

Popravek:
– pečene tajske zvitke s puranom
– pad thai omako

Ce povzamem. Mlade zgledajo ko otroci, stare pa… Ugh….. In tle so zaradi prezivetja, nic drugega. Kar tle dobijo, pomeni prezivljanje 10 ali vec clanske druzine dol na Tajskem.

Zakaj jih nasi imajo? Ker lahko. Po liniji najmanjsega odpora.
[/quote]
Kar tle dobijo, pomeni prezivljanje 10 ali vec clanske druzine dol na Tajskem

Kje je to tle, kaj je to kar dobijo in kako jim uspeva s tem preživljati 10 članske družine na Tajski?

Kaj točno pa delajo vzvišene Ljubljančanke, bolj naduvanih bab ni nikjer? :))) Recimo Rusije, če že omenjaš, se povsem drugače vedejo, povsem jasno, da si raje človek tako pripelje. Če že nobena od njiju noče delat (pa to ni res), se Rusinja vsaj normalno vede.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Predvsem gre za to, da so se naduvane Slovenske začele počutiti ogrožene, ker vednop več tipov raje kaj ‘uvozi’, kot da se ukvarja z njimi…

Kar jaz poznam ženščet recimo med 22-29 letom, jim je življenjska želja uloviti bogatega, od njih malo starejšega tipa, da jim ne bo treba nič delati in se bodo repenčile s svojim kao razkošnim življenjskim stilom…kavice, šopingiranje, potovanja…’za krinko’ pa jim mora tip kupit kak lepotni ali frizerski salon, da se na ven kažejo, da so kao uspšene poslovne ženske, ki si same služijo denar.

Problem je le v tem, da na vsakega tipa, ki je ‘primeren’, pride 10-15 takih lovać. 😀

Aja, pred leti je bil med Lj babami seznam rich tipov, ki se jih splača loviti. 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Kaj točno pa delajo vzvišene Ljubljančanke, bolj naduvanih bab ni nikjer? :))) Recimo Rusije, če že omenjaš, se povsem drugače vedejo, povsem jasno, da si raje človek tako pripelje. Če že nobena od njiju noče delat (pa to ni res), se Rusinja vsaj normalno vede.
[/quote]

Rusinja te za zajtrk požre, pa še Moldavka ali Ukrajinka etc.

Rusinja te za zajtrk požre, pa še Moldavka ali Ukrajinka etc.
[/quote]

Pa me ni. 😛

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


ok, dobiš; zdaj pa mora it, da e ne bodo na Brniku čakali:)

Pa me ni. 😛
[/quote]

Smo vsi nasmejani 😁

Predvsem gre za to, da so se naduvane Slovenske začele počutiti ogrožene, ker vednop več tipov raje kaj ‘uvozi’, kot da se ukvarja z njimi…

Kar jaz poznam ženščet recimo med 22-29 letom, jim je življenjska želja uloviti bogatega, od njih malo starejšega tipa, da jim ne bo treba nič delati in se bodo repenčile s svojim kao razkošnim življenjskim stilom…kavice, šopingiranje, potovanja…’za krinko’ pa jim mora tip kupit kak lepotni ali frizerski salon, da se na ven kažejo, da so kao uspšene poslovne ženske, ki si same služijo denar.

Problem je le v tem, da na vsakega tipa, ki je ‘primeren’, pride 10-15 takih lovać. 😀

Aja, pred leti je bil med Lj babami seznam rich tipov, ki se jih splača loviti. 😀
[/quote]

In zakaj se sploh oziraš po takšnih ženskah, ki lovijo bogatune? Glej poštene, bistre punce, ki morda ne izstopajo, ker se ne rihtajo kot srake, zato imajo pa glavo in srce na pravem mestu. Verjetno si preneumen in preveč omejen zanje, za one sračje, ki vidijo samo blišč, pa prereven.

Jaz se ne pritožujem, da me noben bogatun s tvojega kobajaki seznama noče … ker vem, kako v povprečju zadeve funkcionirajo.

Tujke iz revnih držav si omisli tisti, za katerega bi bila v bistvu idealna robotka, za revnejše pa napihljiva ančka. Ti pač ne iščeš partnerke, tovarišice in prijateljice, ampak ančko, da ti ne bo treba več drkat. In potem seveda dobiš, kar dobiš. Res te ne razumem, kaj ti ni jasno.

Od kje ti pa ideja, kam se jaz ‘oziram’? 😀 sej đeneral dobro vleče. 🙂

Pojasnjujem, zakaj Slovenci posežejo po tujkah. Ker domača roba trpi zaradi vzgoje njih mater, ki so malo preveč glede ‘Dinastijo’ in ‘Dallas’, pač posežejo po boljšem blagu iz uvoza. 😀

Tolažite se pa lahko kar same, situacija bo še bolj naklonjena uvozu, saj slovenske smrklje pod 20 let ne znajo več niti upravljati s pralnim strojem (razen če se ga da preko palikacije za telefon, ampak nekdo mora vseeno notri dati perilo, prašek, mehčalec pa take fore).

In zakaj se sploh oziraš po takšnih ženskah, ki lovijo bogatune? Glej poštene, bistre punce, ki morda ne izstopajo, ker se ne rihtajo kot srake, zato imajo pa glavo in srce na pravem mestu. Verjetno si preneumen in preveč omejen zanje, za one sračje, ki vidijo samo blišč, pa prereven.

Jaz se ne pritožujem, da me noben bogatun s tvojega kobajaki seznama noče … ker vem, kako v povprečju zadeve funkcionirajo.

Tujke iz revnih držav si omisli tisti, za katerega bi bila v bistvu idealna robotka, za revnejše pa napihljiva ančka. Ti pač ne iščeš partnerke, tovarišice in prijateljice, ampak ančko, da ti ne bo treba več drkat. In potem seveda dobiš, kar dobiš. Res te ne razumem, kaj ti ni jasno.
[/quote]

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Popravek…odgovor zadnji kokoši…

Od kje ti pa ideja, kam se jaz ‘oziram’? 😀 sej đeneral dobro vleče. 🙂

Pojasnjujem, zakaj Slovenci posežejo po tujkah. Ker domača roba trpi zaradi vzgoje njih mater, ki so malo preveč glede ‘Dinastijo’ in ‘Dallas’, pač posežejo po boljšem blagu iz uvoza. 😀

Tolažite se pa lahko kar same, situacija bo še bolj naklonjena uvozu, saj slovenske smrklje pod 20 let ne znajo več niti upravljati s pralnim strojem (razen če se ga da preko palikacije za telefon, ampak nekdo mora vseeno notri dati perilo, prašek, mehčalec pa take fore).

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Te pipike se bojo požrle od zavisti.
Za njih je vsaka poševnooka Tajka. Če je pa z vzhoda pa definitivno revna in malomarna.
Že mora bit taka, manjvredna, da je lahko slovenska micka biser med dekleti.

Te pipike se bojo požrle od zavisti.
Za njih je vsaka poševnooka Tajka. Če je pa z vzhoda pa definitivno revna in malomarna.
Že mora bit taka, manjvredna, da je lahko slovenska micka biser med dekleti.
[/quote]

Jasno. In ko se pojavi univerzitetno izobražena Rusinja, ki zasluži 2x toliko kot Slo naduvana pipika, pa še zgleda bolje in zna kuri prerezati vrat in jo oskubiti, je pa totalna panika na slovenski ‘puder in šminka’ sceni.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Jasno. In ko se pojavi univerzitetno izobražena Rusinja, ki zasluži 2x toliko kot Slo naduvana pipika, pa še zgleda bolje in zna kuri prerezati vrat in jo oskubiti, je pa totalna panika na slovenski ‘puder in šminka’ sceni.
[/quote]

Kje se najdete vsi idiiiioti tega sveta….. Ni čudno, da tako dolgo nisem srečala nobenega pametnega tipa,…. Sem pa ugotovila, da morajo tudi tipi misliti v teh časih,.. k včasih jim ni bilo treba. Problem je samo v tem, da nekateri pač tega ne morejo…. in potem itak, uvoz… logika. Butalci….

Kje se najdete vsi idiiiioti tega sveta….. Ni čudno, da tako dolgo nisem srečala nobenega pametnega tipa,…. Sem pa ugotovila, da morajo tudi tipi misliti v teh časih,.. k včasih jim ni bilo treba. Problem je samo v tem, da nekateri pač tega ne morejo…. in potem itak, uvoz… logika. Butalci….
[/quote]

Pametni tipi uvozijo Moldavke, Rusinje, Mongolke, Tajke; Kitajke itd…tisti k niso tolk pametni, se pa okol tebe sukajo…hahaha

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Kaj točno pa delajo vzvišene Ljubljančanke, bolj naduvanih bab ni nikjer? :))) Recimo Rusije, če že omenjaš, se povsem drugače vedejo, povsem jasno, da si raje človek tako pripelje. Če že nobena od njiju noče delat (pa to ni res), se Rusinja vsaj normalno vede.
[/quote]
Ne klati neumnosti po nekaj letih vsaka postane hudič v človeški podobi .
Jo imam pred nosom vsak dan (imam v mislih omenjeno rusinjo)
Hvala lepa takih ne rabim,sem rajši samski.
Ni problema.

Partnerja uvoziti iz druge kulture je ena velika loterija. Tudi, ce se nam zdi se tako oh in sploh, boste svojo Rusinjo ali Tajko tezko prav dobro spoznali brez kaksnega leta ali dveh skupnega zivljenja. Kar pa je zaradi zakonodaje vecinoma nemogoce. Pomislite: oseba se more privaditi na novo okolje, tuje obicaje, drugacno hrano in navade, priuciti jazika in pomiriti z zivljenjem dalec stran od vsega in vseh, ki so jo vse zivljenje obkrozali. Kje je tu sele ujemanje partnerjev, ki je v taksnih okoliscinah zaradi kulturne in jezikovne bariere se kako otezeno. Za namecek pa se na novo prisla oseba skozi vse to mocno spreminja. A ni iluzorno pricakovati, da bo Uzbekistanka po letih zivljenja v Sloveniji ostala tista ista Uzbekistanka, ko ste jo prvic srecali.

V glavnem, pri takih receh je dobro dati pamet v glavo in brez poplave hormonov trezno oceniti, ce je tak korak vreden tveganj, ki jih privzemate. Ce je le mozno, preselite se tam. Sicer izzivate hudica v njej ali njemu. Saj vemo, da si tudi kaksna zenske uvozi svojega Mohammeda. 🙂

To vse si zamišlja samo ena birokracija. Pa eni RKC vzgojeni. Pa babe, ki ne vidijo čez svoj plot.
Brez skrbi, vse laufa.

Ja, ker so Rusi povsem druga kultura…ni neke blazne razlike, vsaj ne ‘evropski’ del…kako je v Novosibirsku ali Vladivostoku, pa ne vem.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ja, ker so Rusi povsem druga kultura…ni neke blazne razlike, vsaj ne ‘evropski’ del…kako je v Novosibirsku ali Vladivostoku, pa ne vem.
[/quote]
Pičkulet, dixi in general, socialno podporo na kup, pa vsi trije skupaj prreko neta naročite transvestite iz Tajske, pa boste srečni do konca svojih dni, saj izgledajo pa itak kot babe.😁😁😁😁

New Report

Close