Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še ena čez Mercator (zanimivo branje)

Še ena čez Mercator (zanimivo branje)

Vprašaj se torej, kako ona lahko, ti pa ne?

Ne rabim se tega spraševat, ni bistveno za mojo dobrobit. Nisem odvisna od Lidla in meni ni potrebno hitet z izdelki, kot mora zaposlena.

Sicer hodim v vse trgovine, ker imam pač izbrane artikle,ki jih dobim v določenih trgovinah. Ampak, če se le da, grem tja, kjer ni pik, točk, kartic, jabučkov,položnic…ampak zgolj hitra blagajničarka, ki me ne gnjavi z znižanimi izdelki.
Se mi zdi, da ko enkrat ne bom zmogla hitrosti Lidlovih ali Hoferjevih blagajničark, sem pa res samo še za staro šaro in za v dom upokojencev.

Sprehajate se po trgovini, iščete ugodne izdeleke…… in potem vas moti, da stojite v vrsti??
Pa kam se vam mudi?? Dej umirite se!!

Potem pa še, da blagajničarka ‘meče’ izdelke in nimate sposobnosti ji sledit…. :-))))
Pa saj imate voziček, še vi polagajte v voz – koji klinac zlagate v cekar?? Plačajte in čao!
Se odstranite, zaparkirate nekam, da ne delaš gužve in si lepo zložiš v vreče!
JAKA MUDA!

Ja, no sej. Mal čudno je imet prodajalke za nesposobne, če jih sam ne moreš dohajat.
Edino sprehajam se pa ne, vem, kaj kje in kaj rabim kupit, pa potem ne palamudim, ker mi je obisk trgovine (katerekoli) pač nujno zlo.

Najhujše je, ko prodajalka pri blagajni v Mercatorju iz ene napol raztrgane škatle 12 letniku vsiljuje naj vendarle kupi izdelek tedna – cet za posodo.

LOL

Mi smo dolga leta kupovali vse večinoma v Mercatorju, vendar zadnjih nekaj let smo nakupovanje tam skoraj dokončno opustili… Imeli so (in v večini ga tudi še vedno imajo) dober in pester izbor artiklov.Zdi pa se mi (to je moje mnenje, mogoče se motim), da jim je kvaliteta zelo padla. Večkrat se je že zgodilo, da izdelka ki sem ga želela kupiti ni bilo zloženega na policah. Prav tako se je edino v Mercatorju zgodilo, da prodajalka ni našla artikla v računalniku. Najbolj pa me jezi neorganiziranost, da moram ob 5 ali 6 prodajalkah v trgovini sama čakati za kruh, zato ker so vse nekje in nekaj delajo (samo ni videti, da bi naredile kaj koristnega). Najraje nakupujem v Sparu, kjer je izbor artiklov zelo bogat in kvaliteten. Rada zavijem tudi v Leclerc, njihovi artikli so mi namreč izredno všečni. V Lidlu in Hoferju kupujem določene izdelke in oni imajo po mojem mnenju zelo širok spekter izdelkov – od zelo kvalitetnih pa do povsem nekvalitetnih in v teh dveh trgovinah preprosto kupim le tistih nekaj artiklov, ki mi ustrezajo. V različne Tuše, Jagre in Eurospine pa ne hodim, ne vem zakaj, vendar nikoli me niso posebno navdušili (niso me pa tudi razočarali) predvsemne nahajajo se v moji bližini zato jih ne bom komentirala. V našem mestu kakšnih čudakov ali problematičnih oseb v Lidlu ali Hoferju. Pravzaprav so me v preteklosti (ko sem skoraj izključno nakupovala v Mercatorju), ravno tam velikokrat “razjezile” upokojenke, ko so se prerivale in nerodno postavale z nakupovalnimi vozički. Na primitivno stranko pa je tako moč naleteti v vsaki trgovini… Kar se tiče prijaznosti osebja pa lahko pohvalim Mercatorjeve, Sparove, Lidlove, Leclercove in Hoferjeve prodajalke… Nimam slabih izkušenj.

podpis

Kakšne odgovore tukaj preberem, da dol padeš. Hodi tja kjer ti paše, to je to, a je treba komplicirat?

Ni v vseh Mercatorjih enako, ne posplošuj. V našem mestu imamo dva Mercatorja, v enem je res dober kolektiv, v drugem pa ne. Verjamem, da je tako vsepovsod, ne glede na trgovino, res pa je, da je boljše tam, kjer je delavcev manj in dela res veliko, da se niti nimajo časa kregati ali vleči kot megla. Glede cen pa ti povem, če še ne veš, da sta tako Hofer kot Lidl dvignila cene, marsikatera stvar je tudi dražja.

Jaz mislim, da si je Mercator s to politko zabil zadnji žebelj v krsto!

Na policah, kjer je bila prej znižana roba za 50-70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (in je takoj šla), se zdaj valjajo reči znižane za 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} :-)))! Nihče ne kupi.
Prodajalke so…….prestrašene……. pa pisda “a lohk pogledam artikle pa ceno?” brez da me napade ena ‘kaj vam lahko dam?’
Včasih so se cvrli piščanci… zdaj en posušen ‘golob’ čaka na kupca. NI??? Včasih si dobil lososa za pol cene – zdaj ni nič. Itak si zraven kupil še za par €!
Za blagajno sedijo (pri nas) vodje štacune….. zdesetkali so jih.

Kako prodajo vso to robo – itak jih drkajo. Zminimalizirat morajo vse!
Prav neprijeten občutek imaš. Da prideš v trgovino in je vse napeto :(. Da te imajo za ‘boga’, ker bodo le tako mogoče obdržale službo???
Hej,……………….. rajši grem jutri drugam….

Tema je zaklenjena.

New Report

Close