Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu še ena gayevska

še ena gayevska

Zanima me kaj menite, a je gay, ki živi z žensko čisti gay?

Če sta samo sostanovalca potem ne wem zakaj ne bi bil čisti gay.

isto je meni padlo na pamet. sej tut ženska lahko živi z žensko pa ni lezbijka. mislim pa, da je imela anči nekaj drugega v mislih. v tem drugem primeru pa je možen cel kup odgovorov. anči bodi bolj natančna

Tip trdi da je gay, a je imel prejšnje zveze tud z ženskami, bolj ali manj neuspešne a je imel.

lahko da je gej, pa si ni priznal in je na vsak način silil v tisto, kar je videl pri drugih običajnih parih. to je ena varianta, čeprav strogo zapriseženemu geju nikakor ne bi sedlo bit z žensko, lahko pa da je to počel zaradi okolice in ker si niti sam ni upal dokončno priznati. druga opcija pa je, da ni gej ampak biseksualec. baje je le majhen odstotek strogih gejev in precej večji odstotek biseksualcev. po mojem je bi! amapk to je zgolj zelo površno sklepanje, saj konec koncev je to edino, kar lahko takole pametujemo :)))

Zakaj pa te to zanima :))) če trdi da je gay potem je gay. Saj mam jaz tud eno frednico ki je pač lezbika imela je pa pred tem tudi odnose z moškimi. In je rekla:” pač “eksperimentirala” sem in nazadnje spoznala da mi je z ženskami bolje”.

ja, gogo, maš prav. sicer pa tudi mi eksperimentiramo. tudi jaz sem, pa sem ugotovila, da ni ljubimca čez tistega, ki je moškega spola., meni pač moški pašejo 🙂

New Report

Close