Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še ena sobota

Še ena sobota

Janiiiiiiiiiiiiiiii a spet rabotaš!Priden..******Upam,da čimprej zaključiš in
zaužiješ pravo nedeljo z domačimi…

P.s. uh nč ne bo s kušvanjem na dežju………..hihihi sonček sijeeee

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani, sorry nisem videla, da si že zgodaj tu…
Zaprla sem “botego”in sedaj grem v moj kotiček -kuhinjo. Menu :ostrigova juha s porom, gratinirane kapesante, pašta z vongolami. Upam, da nas pol ne bo razganjalo, pa konec koncev zakaj pa ne, saj je pomlad….
Lep dan…..v naravi zihr, saj ga je škoda med štirimi zidovi.
čao
paty

paty

heheh njamiiiii paty…tudi mi gremo papat..dober tek vsem!!Pa lep popoldan..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, mi gremo tudi papat, tisto kar si ti zadnjič skuhala,,mjam, njam makarončke……

lep popoldan, zajček

… kolk se pa tale južna dobro bere :)) mmmmmmmmmmmmmmnjam 🙂

te vprašam kdaj za recept :))

B.

Bemti, res je , ko zvecer berem se mi sline cedijo, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Jani, ta sobota je mimo.

Za nasledno me pa zanima, če boš kej hodu po Planic?

:)))) Ja vidim, da je ta sobota mimo 🙂 vidim tudi, da ste bili strašno delavni ponoči… no vedno lepše in lepše… pa smo se neki pritoževali, da tale forum dela samo dopoldan :))))))

Bruce… ne, v soboto me sigurno ne bo v Planici… ne hodim na to pijanko…. pa še služba bo, tako, da mi ostane edino TV. Torej…. lahko pa popijemo kofe… ker razdalje pa niso tako velike 🙂

Jani

p.s. Lahko noč… vidim, da si že odbrzel domov 🙂

A ne… tole je blo pa nedeljsko zgodnjejutranje uživanje…. vstat s tički :))) To je zih najboljše 🙂

Jani vstaja zgodaj 🙂

Hja Jani, če bi glih bil tam, potem – mogoče, saj veš, če bi bilo omrežje ne preveč zasedeno, da bi se dalo zmenit preko mujota.

Ampak nekam drugam pa se verjetno ne bomo odpravljali, saj bo več ljudi in potem, saj veš kako je s klapami.

Zjutraj bom pazil na sina, da se ne izgubi, popoldne pa na tasta in fotra, tudi da se ne izgubita.

Drugače pa, Planica brez pijače, je kot mesar brez noža.

Hehehehe, tista o mesarjih povsem drži! Če bo priložnost… pa drugič, a ne 🙂 Sicer pa fajn se mejte, pa čim manj izgubljenih :))

Jani

New Report

Close