Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še ena sobota

Še ena sobota

Ker je ura rana, ker je zunaj tema in ker večina prebivalcev naše preljube gmajnice še prijetno dremucka (neisem siguren za zajčka, pa vendar), ker je grobna tišina tuki gor, naj si dovolim, da vam prižgem lučko.

Dobro jutro dragi prebivalci najlepšega gozda na svetu, seveda pa dobro jutro tudi vsem drugim neživalskim obiskovalcem.

Naj vam bo današnja sobota ena izmed najlepših….. in naj se vam dogajajo samo dobre stvari!

Jani, k’ ma velik časa… spet ne pravi čas :))))

Haj, Jani !
Kako naj pa spim, ko užigaš luč ob tej uri ?

zajčekhahahahahah

Aja, zajček prismojeni, sem pozabila reči Dobro jutro vsem prebivalcem, ja točno tako kot je Jani rekel ” najlepšega gozda na svetu ” !

zajček

Sej sem vedel, da nisi daleč stran in da maš tudi ti že prižgano lučko :))))

Dobro jutro zajček, še enkrat!

Jani

Ha, ha, ja sem prebrala. Imaš dobro intuicijo. Veš, zuni je še tema, pa sem res prižgala lučko. Fajn lepo pa je, da si ti to storil v gmajni. Saj zajček res ne more vsega opedenat :))
zdejle me nekaj časa ne bo, pol ure, ker grem na jutranji obhod. Povem le zato, da me ne boš iskal, in si mislil, kam neki se je zajček zdaj izgubil.

Vzeto na znanje 🙂 Lep sprehod in ….. madonca, kolk ma pa tvoj pes srečo… da ma tebe 🙂 da ga tkole crkljaš vsako jutro :))))

Jani

He, veš, ko imaš tako srečo na pladnju, ko je ta že kar praksa, potem postane za nekatere rutina, pa jemljejo to kot nekaj običajnega. In ne znajo več cenit, tudi moj kuža ne. Je bil danes prav siten…

Hja… tudi naši zvesti prijatelji a ne :))))) imajo včasih kakšen slab dan. Mogoče se mu pa danes ni dalo…. na sprehod in je bil zato siten 🙂

Jani

Ojla, Jani, hvala za lučko, mi je posvetila ravno
tisti čas, ko sem oprijemš stopala navzdol in –
potem luč – v moji glavci se je posvetilo, da vam
vsem od doma lahko voščim dobro jutro. In sveti
še zdaj – še bolj močno. Jani, kavico si verjetno
že popil, a? Jaz jo zdaj srebram, pa nosa brišem,
sem se včeraj prehladila, glasu nimam nobenega, ne vem kako bom danes nad kom vpila. Morda bodo včerajšnji moji avanturi vsi domači hudo hvaležni, ker jim bodo prikrajšane muke ob moji neuglašeni glasovni melodiji. Nič, hripavost ima svoj čar, tega se nadejam za danes popoldan!!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jani , HOJLA , këk si …???
Dobro jutro tudi tebi in ,saj veš komu ,…..pozdravi jih
lep in sončen dan

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ej, a bi mi kdo prišel zavese in okna pomit, he, he, he, he, he……

Lahko kompenzirava , hehehehheheeheh
sladoled – zavese ::)??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ojla, Štumpantl :)))) tud teb enako.. Vidiš… spet ste se odtajali, jest sem pa do komolcev v delu… tale tajming pa ni glih najboljši :))

Jani vrača pozdrave!

Ideja, madona!!
Ha, ha, ha , kako pametno, hahahhahahahahhahah,
ej, ta je najboljša danes…..
naj še dolgo srečno in veselo živiš, hahahahahahaha.

Jutrčka dragi moji..da vas izljubim……**********************************

jest odhajam ven na sončka….lepo se imejte se beremo kasneje..apapa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A ne moreš biti vsaj pet minut doma ???

Pelji sončka na sprehod , PRAVILNO !!
lep dan

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

hmmmhm. si že zamišljam sliko ,kako bi to izpadlo , heheheheheh

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

jep grem na teraso v center..heheheh papa cmokaaaaaaa…

p.s. sej bi se res raj tukaj stiskala z vami ampak kar je treba je treba..heheheh

je treba še sončka ulovit popoldne bo baje že dežek in tisti poljubi mmmmmmmmmm na dežku…glejte da sprobate

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Prav lepo. Ti pereš zavese in umivaš okna, jaz ližem sladoled!
Običajno, čisto normalno kot vsi ostali :)))))))

ma pustiva sedaj zavese , pa dobrote , …..Ven je treba na BRMM BRMM

Lep dan ti želim in se slišimo v ponedeljek

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ma jaz grem prat zavese.
Mej se, itak !
Čau, zajček

NI nič od mene , hehehehehehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ugašam lučko ! ! !

nočko vsem !!
zajček

Ker je ura spet rana in ker je verjetno zajček na sprehodu s svojim psom, vam lahko spet jaz zaželim lepo in predvsem sončno jutro. :))

Jani je danes spet zgoden 🙂

New Report

Close