Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu še enkrat kroglice

še enkrat kroglice

Jaz mam pa eno težavo;

pred 2 tedni sem si kupila vaginalne kroglice; za njih odštela 7.000 sit in danes sem opazila, da se mi ej strgal ta ovoj iz lateksa…
Kroglice so plastične, čez prevlečene z lateksom, ki je na dveh koncih natrgan…. Hu, kaj menite, koliko je ‘življenska doba’ teh kroglic oz. ali se vam tudi to dogaja??? Če je to vse tako slabo narejeno, pol bom drugič raje plastične kupila, dala jurja, pa bo…

kar nazaj jih nesi in ne odidi dokler ti ne da novih, saj nisi kupila stvar za dva tedna..

reklamacija !!!!!

Nazaj v shop z njimi in povej kako in kaj. MORAJO zamenjat.
Pa srečno!

Hvala vsem, jih bom nesla nazaj, ja.

povej da si jih 24 ur na dan rabla:)))
itak da se to nese nazaj kdo ve če jih ni že pol ljubljane prej sprobalo pol so jih pa tebi podtaknili-.

No ženske,ki trenutno sedaj obiskujete forum?Na dan z besedo:-)

Pa jih ti poizkusi, pa poročaj… ))))

Morda pa vzbudiš zanimanje, a?

V dveh tednih se definitivno ne morejo natrgat. Tud pri res redni uporabi ne. Po moje je to že blo kje razpokano ali napaka pri vlivanju, pa ob nakupu ni opazila.
Sicer so pa itak najboljše take, ki so cele iz kavčuka, torej gumirane.
Ene plastične, oblite celo ropotajo, te znajo bit moteče za med ljudi 😉
Tko, da…še kaj Ondi?

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Kapo dol, za tole obrazložitev. Izkušnje štejejo!

Kar ti jih testiraj.Imaš svoje ideje,pa jih testiraj na sebi.Z Razom bosta boljša v duetu:-))))))

imaš pa res bogate izkušnje z raznimi pripomočki

Namesto,da bi povedala kolikokrat jo svoj dragi posexa,se ona hvali z mrtvo plastiko:-)))

Sej tebe zanima! In zakaj pa zdej mojega frenda not vlečeš?

In če sem jih že? A? Ondi?

Kar ene 5 jih zarini v šupak,da bo ziher zagrablo:-)

Kaj si pa zdej žleht, Ondi?

Te je kje potipalo? Ali so še vedno gobe…?

uffff … cock fight!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Misliš? Ne bo držalo. Ma premajhnega. )))))

Misliš? Ne bo držalo. Ma premajhnega. )))))[/quote]

moje misli so v indoneziji ne v vaših hlačah!!

si že gledal cock fight v živo?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Misliš? Ne bo držalo. Ma premajhnega. )))))[/quote]

moje misli so v indoneziji ne v vaših hlačah!!

si že gledal cock fight v živo?[/quote]

Vem, kaj si mislila. In mislim tudi, da veš, kaj sem mislil jaz…?

Ne, nisem…me nekako ne privlači…

moje misli so v indoneziji ne v vaših hlačah!!

si že gledal cock fight v živo?[/quote]

Vem, kaj si mislila. In mislim tudi, da veš, kaj sem mislil jaz…?

Ne, nisem…me nekako ne privlači…[/quote]

v bistvu je zelo grozljivo, kruto … nisem mogla gledat. še bolj kruti so se mi zdeli njihovi obrazi polni užitka.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tud mrtva plastika ima svoj namen in je koristna za marsikaj. Sploh kar se kroglic tiče. Še posebej, če so res prave Keglove.
Mal si preber na to temo ondi.

Sicer pa, ali si kje zasledil, da sem rekla, da imam dragega ?

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Vem, kaj si mislila. In mislim tudi, da veš, kaj sem mislil jaz…?

Ne, nisem…me nekako ne privlači…[/quote]

v bistvu je zelo grozljivo, kruto … nisem mogla gledat. še bolj kruti so se mi zdeli njihovi obrazi polni užitka.[/quote]

Japkica, si kdaj gledala tradicionalno bikoborbo, pravo špansko corrido?

Tisto je šele mešanje občutkov, ko cela se arena zatrese v najbolj krvavih trenutkih…

v bistvu je zelo grozljivo, kruto … nisem mogla gledat. še bolj kruti so se mi zdeli njihovi obrazi polni užitka.[/quote]

Japkica, si kdaj gledala tradicionalno bikoborbo, pravo špansko corrido?

Tisto je šele mešanje občutkov, ko cela se arena zatrese v najbolj krvavih trenutkih…[/quote]

kriza, vem. in potem tak črn lepotec (oz. njegova glava) visi na steni. darilo nekoga. grrrrrrrrrrrrrr

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Japkica, si kdaj gledala tradicionalno bikoborbo, pravo špansko corrido?

Tisto je šele mešanje občutkov, ko cela se arena zatrese v najbolj krvavih trenutkih…[/quote]

kriza, vem. in potem tak črn lepotec (oz. njegova glava) visi na steni. darilo nekoga. grrrrrrrrrrrrrr[/quote]

Jaz sem sicer zelo prosti takim izživljanjem nad živalmi…

…sam, ko je človek enkrat tam, v živo…pa začutiš eno tako umazano privlačnost, ne vem, morda zaradi množice…

No, bil sem, videl sem, tja pa me več ne bo.

New Report

Close