Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se je kdo spoznal preko starševskega čveka?

Se je kdo spoznal preko starševskega čveka?

Večkrat vidim, da se nekatere v postih zmenite tudi, da se “slišite” na mail al pa v stilu “oglasi se mi na mail” oz. “ta in ta čaka te moj mail”.
Ali se nekatere poznate že od prej ali ste se spoznale preko tega starševskega foruma?
koliko vas je takih, ki ste dobili nove znance/prijatelje na tem forumu?

Lep pozdravček

jaz sem se s Sašo Einsiedler

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

…..jaz pa z NTŠ H , Matejo H sem tudi spoznala preko foruma, prvo pa Žogico Nogico, pa da ne pozabim bejbi B, Kleopatro, AnOaNo ….
Na vrsti je dami, se predstavi v živo ? ! ?
Mavričnega pa tudi srečujem ( med njegovim del. časom, le da on za to najbrž ne ve :-))))

******************************************************************************************************** Je juho polil pa jih je slišal : a zdej si pa sit, k boš lačen ...

kje ga pa srečuješ?

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

tam v B ******

******************************************************************************************************** Je juho polil pa jih je slišal : a zdej si pa sit, k boš lačen ...

Ja jaz sem preko foruma spoznala elium1,abeo,Žogico Nogico,Piki Miki,Lianno-in vam povem da so vse zares super punce!!!!no sedaj se že dolgo nisem dobila z nobeno ,ker NIMAM ČASA!!!:((((((((
Pozdravčke vsem!!!

NA ŽALOST JE TUDI MOJ ŽIVLJENJSKI MOTO POSTAL NIMAM ČASA!!!:((((((((

******************************************************************************************************** Je juho polil pa jih je slišal : a zdej si pa sit, k boš lačen ...

Punce, a ste že v penziji :o)) Ponavadi upokojenci nimajo časa.
Jaz sem spoznala tmaxi, MatejoH, šestico, majov, yo, piebe, tinkaroC, analino in sigurno še katerega, pa se trenutno ne spomnim!

Punce, nočka vsem!

Always look on the bright side of life!!!

Jaz od prej poznam le eno. Ostale (hm, kar kakih 20 – osebno, le preko maila pa še nekaj več) pa sem spoznala preko foruma. Z nekaterimi smo redno v stikih, z drugimi občasno.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Pozdravček nazaj;-)…ja saj vem, ni časa…

A.

Najprej (pred tremi leti) sem spoznala nekaj krasnih deklet s foruma Neplodnost.
Potem pa na lanskem pikniku še vse udeleženke:
MatejaH, Žogica Nogica, Skrbna, Kufetek, Katja Pust (mi je kar naprej kazala hrbet :)))), Majov (že pred piknikom), Šestica ….

Naj povem, da July peče krasne novoletne potice!!!!

S TinkaroC sva bili že v osebnem kontaktu, na hitro, na lanskem DM v Festivalni dvorani. Verjetno se tega ne spomni, ker je bilo tooooooliko ljudi in predvsem otrok.
Imam pa občutek, da se bova sigurno tudi osebno spoznali.

Oh, jaz bi rada poznala vse vas. Vse ste krasne punce. Samo mi ni jasno, kako bi to izvedli.

Predvsem si želim srečati:
Valery (kdorkoli že si)
Piki Miki
San Giorgio
Mama3821
SEVEDA Lola°!!!!
Slonček
Rakica
Nata6a

… 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sem, da sem koga pozabila …. vse, vse, vse

Lep vikend,

Nataša
Nataša

Na tem forumu sem pred približno dvemi leti in pol čisto slučajno izvedela da bo tudi neko dekle s foruma s svojo družino letovala na morju pri istih gostiteljih v istem času kot naša družina. Na morju se je stkalo prijateljstvo med najinima družinama tako, da je letos že samoumevno, da bomo preživeli dopust ob morju skupaj.

Danes sem se spoznala z metko, druge pa nobene ne poznam.

jaz pa ne poznam še nobene…. 🙁

Hej bučkica tudi jaz ne. Lahko pa bi se malo zmenile in bi se kdaj dobile na kavi, kaj pravite punce?
Lp Tia

saj ne bi bilo slabo…. 🙂 … od kje pa si Tia?

jaz tud ne,pa bi bilo včasih zanimivo.

Nekaj super punc sem spoznala tukaj. Večino jih poznam osebno, nekaj pa preko mailov.

Kar nekaj sem jih spoznala, ta hip preveč, da bi jih naštela, ker sem gor samo za kakšno minutko :(((

Prvo pa sem spoznala Slončka, Ayluno, Uršo, hm….še katero? – dobile smo se s foruma Nosečnost in primerjale trebuščke ;))) in tako se je nadaljevalo.

Priznam, da mi je bilo malo težko zapustiti forum Nosečnost, nekako sem se navadila na SČ, zdaj pa se občasno znajdem tudi na katerem drugem.
Ko bo več časa, pa se bom podala v še raziskovanj. Vidim, da je še toliko zanimivega na Monu :)))

Nočka vsem skupaj.

Iz Ljubljane pa ve?
Tia

iz M.Sobote… 🙂

jaz sem pred časom Skr bno, danes pa še mam…

Ne poznam nobene, vsaj mislim da ne 😉 !!

lp, odbitaorbita (¤~¤)

na videz poznam samo Žogico Nogico , drugače pa -še-nobene.Pa upam ,da se kdaj kje srečamo in poklepetamo.

lep dan

Jaz sem jih spoznala kar precej, same super punce.

New Report

Close