Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se kdaj vprašate kdo so monovci?

Se kdaj vprašate kdo so monovci?

Se kdaj vprašate kdo, kakšni ljudje so monovci v reali?

Jaz včasih pomislim, da kaj pa, če so ti monovci kaki moji znanci? Ampak si težko predstavljam.

V mislih imam to, da je tule gor toliko zlobnih, žaljivih, nesramin, pokvarjenih ljudi. Ne vsi monovci, ampak ogromno pa ja. Si težko predstavljam, da so to čisto normalni ljudje v reali. Upam, da to niso moji znanci.

Kaj mislite, so taki pokvarjeni, zlobni, v reali povsem normalni oz dobro skrivajo svoj podl značaj?

 

tu gor sta največ 2-3 monovci.

Tudi jaz se sprašujem. Ali morda na cesti, avtobusu ali v trgovini stojim ob monovcu? Ali je kak moj sosed?

Anonimnost da krila, da se ljudje pokažemo v vsej svoji grdoti. Mon je ogledalo človeške temne plati. Naša senčna plat. Človek je v svojem bistvu grdo bitje. Zato vedno bolj ljubim samoto in komaj čakam na smrt.

jaz se pa ne obremenjujem s tem. Dejstvo je, da imajo ljudje lahko več obrazov. Monovca ne boš prepoznala na ulici. Razen monmonči.

Sicer dvomim, da so moji znanci monovci, ki tu gor napdajo, žalijo, zmerjajo, grozijo… ampak po drugi strani pa: kaj pa, če monovci dobro igrajo?

V reali se delajo ok ljudi. Na monu se jim pa strga?

Ker toliko podlosti kot jo zmorejo eni monovci… to ne moreš verjeti. In, če ti ljudje slučajno živijo v moji bližini… ojej.

Res se sprašujem kakšni so tile ta podli monovci v reali.

Ja, dobrodosla v resnicno zivljenje. Brez skrbi, to so lahko tvoji znanci, sosedi, bliznje osebe. Pri nekaterih ni bistvene razlike, so tud v reali ene same spake zabite, sam s malo manj glasni. Vemo zakaj, eno osebo poznam. Toliko o tem, kaj se vse prosto sprehaja po tem svetu.

Na prste ene roke nas lahko prešteješ 👋

Če ti bo kdaj kdo prinesel zjutraj na vrata petelinji zajtrk, ta veš da je 100 % monovec. 🤓

New Report

Close