Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še kdo tu slučajno “diha”?

Še kdo tu slučajno “diha”?

??????????
:))))

Jaz, še raje bi pa globoko dihal! LP M..s!

Joj; sosed moj! eno informacijo nucam od tebe!

daj mi se javi prosim na moj mail! Še ga imaš?

…slabo ker je vroče…!!!!!!!;)))

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

ma ne ga srat no………….saj je samo 35 tu pri meni………….

:))))))))))))))))))

…sedaj mi je že čisto vseeno tudi če bi bila toča…sam da bi nekaj padlo izpod neba..

da malo ohladi tole pregreto in izsušeno zemljico….ker sicer se bo posušilo še to kolikor se še ni…

btw; pri nas že dolgo ni padalo.. sedaj v zadnjem obdobju ko je skoro po vsej sloveniji bilo vsaj nekaj padavin jih tu ni bilo nič…

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

ja, iz kje pa si ti?

Bele Krajine?

jaz sem ravno domov prišla…. se stuširala in sedaj uživam ;))))

kukije glodam in srkam kavico…..

…neeeee…

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

aja…. no, sem mislila….

pol si nekje z dolenjske? ;)))

…jaaaa…

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Ti me pozdravi na moj mail in tako bom jaz imel tvojega! Moj mail je ta ki ga vidiš tukaj.

Komaj….. ma sej bo kmalu boljš….. :)))) Oz. slabše….

Matr…. prej sem se vsedla v avto in dam kontakt…. pa pokaže 41 stopinj…. điz…. hahahahah…

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

am, kej bolj natančno je pa skrivnost?

a veš kolk je dolenjska velika :)))))))))

toti tvoj mail ne “dela”.

Ni za dihat!………………….men se bo zmešalo od vročine. Še dobro, da ne rabim sexat………….hahahaha

o mat………….savna gratis………. :)))))))))))))

acjom, a se bova midve še kaj zmenili? 🙂

…hm hm … pusti mojčko…

ona je moja.. ;))))))))))

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

ja!

nč nisem vidla, da bi tebi rekla “ja” :)))))))))))))))))))))))))

sem ti pisala na mail.

sej ni nuja da vse veš…;))ha))))))ha ))))))))ha ))))))ha ))))))))))))))))))

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

:))))))))))))

New Report

Close