Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še mal pa bo Bugi plešasta

Še mal pa bo Bugi plešasta

Če nuca kdo vsadke naj kar pride sem k meni in začne pobirat lase pod mojo mizo … … Jih je za en fajn čufk … :(((((

Pismo … mi odpadajo lasi kot za šalo. Še dobro, da jih imam puhno, ker čene verjetno res ne bi bila daleč od plešastega … … Pa polna sem prhljaja … Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr …

Se bo treba ustavit v Lekarni po Oronazol … … :((((((

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jst sm pa misnla, da si tudi ti balkon pleskala – ko Lunca;-)))))))))))))
Unkrat se ne bi smela ostrišt – eko!!! ;-)))))

Hm … … a pol misliš, da mi izpadajo zaradi kratke frizure? Hmmmm … … Pa sej si nisem korenin rezala, oštrigeca … :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Hja … balkona (še) nisem pleskala … … me je pa pošteno zasrbelo po prstih, ko sem Lunco čitala … Bi namreč tudi jaz morala prepleskati malo po bajti … :))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

a te tolk srbi?

leta letijo - iščem stevardeso.....

srbi srbi …

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

je jej..preveč sexa najbrž…saj sem ti rekel, da se malo šparaj..zame..hahahah

pa take lepe laseke si mela…..smrk…….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Hja … glede sexa se boš pa mogu kar z mojim zment … :)) Mu tut jst pravim, da preveč sexava … … pa ne pomaga … ;)))))))) :))))))))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Meni so tudi zdej začeli izpadat…..prow pri zadnjem pranju sem opazla…. ma je tak cajt….. samo se vseeno sekiram….. :(((((((((

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Meni pa spodaj izpadajao………….a so to leta kriva?
:))

New Report

Close