Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Še malo, pa bomo morali neokuženi ljudje v karanteno

Še malo, pa bomo morali neokuženi ljudje v karanteno

Še malo.


saj smo praktično že vsi v karanteni.

Vsi, razen nekaj tisoč delavcev v proizvodnji, ki gredo veselo na delo vsak dan, o kakšni zaščiti lahko pa samo sanjajo. Dokler bo tako nas noben zaprt kafič in frizeraj ne reši.

Zapiramo šole, vrtce, kafiče, frizeraje in tovarne veselo delajo naprej. Dva tisoč ljudi na kupu, zaščita minimalna – razkužila.
Ena izmed njih!

https://www.primorske.si/primorska/goriska/v-mahleju-se-kar-delajo-na-polno


tega ne moreš reči. Verjamem, da zelo boli in skrbi vse lastnike.
Mi smo zamudili najnujnejše, ko bi se dalo vse storiti in imeti pod nadzorom brez zapiranja česarkoli. Zdaj pač žal je to nujno.
Tisti, ki delajo po fabrikah- zanje popoldan še vseeno velja samokarantena, tako,da če že bi kdo prinesel kakšno okužbo – je zdaj manj možnosti, ker se tudi ostali svet ne druži,na dopustu pa tudi niso… tako,da neke možnosti so vseeno zmanjšane. največ je težava tam, kjer se masovno srečuje več neznanih ljudi – in to so vse te dejavnosti, ki so jih zaprli.
Jaz upam,da bomo v 14 dneh s tem končali, eventuelno če bodo podaljšali, bi največ po mojem še do 5.4. pa da se potem vrnemo vse v normalno življenje.
glej iz tega vidika, če bi te stranka okužila, in vse tvoje zaposlene, bi lahko tudi bil doma in bi moral zapreti, s tem,da bi bil še bolan zraven in imel stroške z razkuževanjem.

če imaš podjetje, ki mora biti zaprto – en nasvet, delaj scenarije ideje, kako čimbolj razširiti biznis, ko lahko odpreš nazaj,da si povečaš prihodke – kratkoročno hitro in tudi na daljši rok.

Aha, vidim pri nas vse te “zaskrbljene” delavce. Po eni strani panika in strah in vprašanja, zakaj morajo v službo, po drugi strani pa med pavzo veselo na čik v gruči 20,30 ljudi, parkrat dnevno. Med malico enako, nobene razdalje in to kljub navodilom povsod.
Naj se ljudje že enkrat odločijo, a jih je strah ali bi samo mal dopusta radi imel. Tega si lahko vzamejo brez zaprtja.

New Report

Close