Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Se najde kakšen …

Se najde kakšen …

… ki ima tudi kaj pametnega za povedati?

Iscem moske med 30-40, po moznosti iz osrednje slovenije, se najraje vezan/porocen, nujno pa tak, ki bi zase rekel da ni obicajen fukfehtar.

Iscem nekoga, s katerim se da tudi kaj zadebatirat.

Ce se najdes v opisu, pusti kontakt.

 

 

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zdolgocasena, 04.07.2022 ob 06:38

… ki ima tudi kaj pametnega za povedati?

Iscem moske med 30-40, po moznosti iz osrednje slovenije, se najraje vezan/porocen, nujno pa tak, ki bi zase rekel da ni obicajen fukfehtar.

Iscem nekoga, s katerim se da tudi kaj zadebatirat.

Ce se najdes v opisu, pusti kontakt.

 

 

 

 

 

 

Živjo,

lahko mi pišeš na [email protected]

Se veselim tvojega sporočila.

Pozdravljena piši

[email protected]

Lp.

Pozdravček,

 

lahko mi pišeš na [email protected]

 

 

Piši na [email protected] pa se pomeniva… Tem je ogromno….

mam 35, iz osrednje slo. vitek simpatičen, ljubitelj narave. lahko debatirava o marsičem, sem zelo izkušen in dojemljiv. [email protected]

 

primorc rakun mare bitm vsaj maile zamenjajte fukfehtate kle že leta.

Ce ti je do kvalitetnega sogovornika z obilico humorja, dobrodosla… [email protected]

A kej fukajo teli tipi Al bol fehtarijo in drkajo???

Res eni in isti drkalci 😅🤣😂

Če si za kak klepet ali mogoče kaj več kasneje piši na [email protected]…. Postaven 32 letnik iz okoli lj… Več pa na mailu 😉

Pozdravljena,

Jezik in usta so dar za lepe besede in nasmehe, piši na [email protected]

Lp.

SE isces debato?

Preveri moj oglas…bi se lahko fajn ujela. https://forum.over.net/forum/tema/iscem-ljubico-dolgorocno-22795609/

 

Moj mail [email protected] 😉

Živijo

Še potrebna dobrega pogovora???

[email protected]

Ce te zanima pisi na [email protected]

[email protected] se veselim kakega maila 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Dust, 04.07.2022 ob 20:42

A kej fukajo teli tipi Al bol fehtarijo in drkajo???

Res eni in isti drkalci 😅🤣😂

VEs tist vprasas jih 100 in 101 bo dala 🤣🤣🤣

Haha…vedno je tako…res…ženska napiše “želje”, moški navalijo 🙂. Povpraševanja malo, ponudbe veliko…nekako tako 😄. Sem pa tudi sam “zdolgočaseeen”….

Mah, jaz verjetno nisem zate. Sem dve leti prestar in me zanimajo stvari, ki žensk sploh ne zanimajo. Zanima pa me znanost (fizika, kemija, geologija, geografija), zgodovina, psihologija, tudi filozofija… najdi raje nekoga, ki ga zanima “klepet” in  gore. Poznam malo žensk, ki prenesejo težke debate o svetovnih problemih, so pa to kvalitetne ženske.

Hej, čisto malo mi manjka, da padem v filter (glede let- navzdol)… Ampak, ti povem, da sem sam mnenja, da najboljša družba je tista družba, s katero se lahko odkrito pogovarjaš. Izzovem te, da naju testiraš. Moj mail, ker svojega nisi poudarila: [email protected]. Lep dan še naprej

PS: če bi rada od politike, pa ti takoj povem, da ti bom za kazen zavezal usta in te našeškal

[email protected]

Najprej mi povej ali je kozarec na pol poln ali prazen

drugac se pa lahkp oglasis na sz [email protected]

No, pametnjakovići, povejte potem kaj pametnega. Recimo, zanima me, kako močan vpliv bo imel dvig obrestne mere na inflacijo, glede na to, da je pritisk na dvig cen na ponudbeni strani in do kje ECB lahko gre, da ne bo povzročila recesije zaradi upada povpraševanja?

[email protected]

Jest sem kuj za 040232889

New Report

Close