Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Se najde kakšen …

Se najde kakšen …

Zdravo , sem 44 letni iz kopra javi se na 041 560 016 da se spoznava

Sem 38 let, sportnik, vezan z tremi otroci. 78 kg 183 cm. Temen, zelenook.  Zena je sportnica 31 let zelo vitka in ustrzljiva ter intelegnetna. Res lepa zenska.

V poslovnem svetu sem uspesen, mi manjka par tisoc evrov letno, da bi lahko se rekel da zasluzim 6 stevilk letno.

sporocam pa ti, da me ne zanima tip zenske kot si ti, ker nimas moznosti dobiti tipa kot sem jaz.

Lep dan želim

Heej sem uredu tip mislim da bi se razumela ostalo piši pa se pogovoriva

[email protected]

ZDOLGOČASENA, sej ni čudno da smo moški rajši samski, če ženske pišete takšne nebuloze. Poročenega – vezanega ki ni fukfehtar. Ha ha ha

Ženska draga ti najprej podstrešje pospravi, ker nimaš pojme razčiščene. Ti pričakuješ od poročenega in vezanega da ni fukfehtar a to resno misliš ? Ha ha

Če se mene vpraša ti za drugo nisi kot za nategnit, to je pa vse, ker inteligenca ti je tuja stvar, pa brez zamere, to je moje mnenje, s takšno žensko nima moški kej v življenju počet.

Odgovor na objavo uporabnika
Zdolgocasena, 04.07.2022 ob 06:38

… ki ima tudi kaj pametnega za povedati?

Iscem moske med 30-40, po moznosti iz osrednje slovenije, se najraje vezan/porocen, nujno pa tak, ki bi zase rekel da ni obicajen fukfehtar.

Iscem nekoga, s katerim se da tudi kaj zadebatirat.

Ce se najdes v opisu, pusti kontakt.

 

 

 

 

 

 

Preveri moj oglas…bi se lahko fajn ujela. https://forum.over.net/forum/tema/iscem-ljubico-dolgorocno-22795609/

Moj mail [email protected]

[email protected]

Nisem iz osrednje slovenije, sem točno tak kot si želiš 😁 piši mi na [email protected]

[email protected]  javi se in tam vec receva lep dan

Če si  želiš spoznati pravega moškega se lahko dogovoriva za  prvo srečanje  .

Vendar da te ne bo sram če ti povem da sem star 49 let upam da nisem prestar   .

Sem pa zelo družaben moški    .

Živjo

 

[email protected]

Avtorica, zate obstajajo posebne “ustanove”, kjer za svoje usluge, ko prodajaš sebe, lahko tudi zaslužiš. Gospem, ki zaslužijo za svoje usluge, se reče spremljevalke za eno noč, tebi avtorica, pa navadna ku*ba.

42 je odgovor

[email protected]

Zdravo sem z okolice Maribora [email protected] pja je moj mail star sem 36 let

Sem zato na fb me nadji

 

Piši na [email protected]

Piši na [email protected]

Vse ostalo izveš ob kontaktu.

33 mlad iz Kopra kontakt [email protected], če te zanima

Help

Ne razumem ene stvari, kako lahko od porocenega pricakujes kaj vec kot s3x?

Dejstvo pa je da so redke izjeme, ki se znajo tudi pogovarjat. Seveda pri porocenem je v prvi vrsti s3x.

Skoraj bi rekel, da na tvojem mestu z tvojimi zeljami, bi prej zadela na lotu, kakor nasla taksnega moskega.

Vso sreco v iskanju.

P.s. jaz sem samo s3xfehter🤣

Nasvet: Najprej spoznavanje v živo in, če je interes, šele potem nadaljevanje in razvijanje naslednjih korakov preko interneta.
Kakšna 3 leta sem zagotovo po nepotrebnem zapravljal čas s spoznavanjem prek spleta in upal, da tako med ostalim najdem popolno polovico. To je bila ena večjih neumnosti ampak sem se tega zavedal šele dokaj pozno, ko sem spoznal, da tak sistem spoznavanja v osnovi ne more kvalitetno delovati.
Že samo tukaj lahko vidite koliko se vas je oglasilo…. V najbolj obljudeni diskoteki ali žuru, kjerkoli pač, verjetno ne oblega ene ženske več kot 10 moških istočasno.
Tukaj, če si začne z vsakim od vas dopisovati in se dogovarjati za spoznavanje, se na koncu ne bo niti ona sama odločila, ker bo ponudba prevelika in bo težko vse to sprocesirala, kdo ji bolj odgovarja, kdo ji več nudi ipd. Če bo delovala po sistemu zaporedja prijav, se bo mogoče že s prvim ali drugim, tretjim ujela in vsi ostali x -1 boste po nepotrebnem upali na kontakt ali srečanje.
Pojdite ven, opazujte, poslušajte, vprašajte in naredite prvi korak, potem pa razvijajte spoznavanje in druženje od tam naprej.

[email protected]

Lahko se spoznava   kajti tudi meni je dovcasa   zato rabim neko punco  ki se bi lahko   družila  .

Upam da boš imela cas zame   .

Piši na [email protected]

 

Lp

New Report

Close