Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek ŠE Nemci obdelujejo maršala tvita

ŠE Nemci obdelujejo maršala tvita

To je pa slaba tolažba. Kadilo se je tudi za Osamo bin Ladnom in Hitlerjem, kritizira se Kim Jong-una, Erdogana, Orbana… Ni kaj, prijetna družba…
[/quote]
No veš kaj, tile našteti so bili ali so res kalibri, se ve da skrajno negativni. Vendar našega v vseh jezikih polpismenega pajaca primerjati z njimi je pa too much.

Ko se omenja jaja, ga bi morali tisti, ki bi hoteli govoriti z njim vedno nazivati z bivši komunist jaja, tako, da se to ne bi pozabilo, ne pa neki kao premier ali celo gospod pred njegovim priimkom, ker ljudje, ki imajo takšne nazive se ne obnašajo tako kot se obnaša ta pacinet.

Zakaj pa bivsi?

Zakaj pa bivsi?
[/quote]

Verjemi, da bi na “bivši” komunist bolj debelo pogledal in zastrigel z ušesi kot samo na komunist, ker bi to vsem, ki bi to slišali povedalo, da je človek, ki se obrača po vetru.

Pol bi bilo zanimivo videti to s(d)s greznico, kako so demokratični, ko bi jaja napodil tega novinarja iz novinarske konference, ali mu ne bi hotel odgovarjati, ko takšno propagandno štalo delajo s tistim kamermanom iz novinarske konference stranke SD…
Trenutni komunisti so pač Levica brez uradne rdeče knjižice, ki jo pacient dobro pozna, dosti bolj kot tej malinovci v Levici..

Verjemi, da bi na “bivši” komunist bolj debelo pogledal in zastrigel z ušesi kot samo na komunist, ker bi to vsem, ki bi to slišali povedalo, da je človek, ki se obrača po vetru.

Pol bi bilo zanimivo videti to s(d)s greznico, kako so demokratični, ko bi jaja napodil tega novinarja iz novinarske konference, ali mu ne bi hotel odgovarjati, ko takšno propagandno štalo delajo s tistim kamermanom iz novinarske konference stranke SD…
Trenutni komunisti so pač Levica brez uradne rdeče knjižice, ki jo pacient dobro pozna, dosti bolj kot tej malinovci v Levici..
[/quote]

Mene strizenje z usesi ne zanima toliko, zame je po metodah in delovanju orto komunist.
In ga je treba jemati kot takega.

Mene strizenje z usesi ne zanima toliko, zame je po metodah in delovanju orto komunist.
In ga je treba jemati kot takega.
[/quote]

S tem orto je tako, njegovi volivci so ON, to je 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ki so po pravilu orto sovražni do tistih, ki niso z njimi, eni manj eni več in tisti v sredini in se počutijo največji carji v Slo., pač zaradi komaj 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} udeležbe na volitvah, pa tud, če bi na volitve prišlo 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} volivcev imajo oni še vedno cca 10..15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Nestrpnost domačinov staronaseljencev se pa pojavlja v celem svetu, ne samo pri nas. Vsa revna rajaiz xy držav hoče na zahod v Ameriko in Nemčijo.
In pol se najdejo eni počivalški in pivčeve, ki omogočijo zaradi reševanja svojih privilegijev na sicer legitimen način ampak z velikim nategom svojih volivcev pacientu do aaablasti, to je to.
Ni jaja kriv za to norišnico, ki jo doživljamo dobro leto. Vsak, ki ima vsaj mala pojma o politiki je to pričakoval, oz. dobro vedel, da bo tako od 13.3.2020 dalje.
Tudi na tem forumu je par takih pacinetov, ki jajatovo čivkanje na twitih obračajo v Jezusove besede, heh….
On pa tudi po novem, ko ima novinarske konference drži roke skupaj, ko govori, takle mamo.. On se ne bo umaknil iz politike dokler bo živ, s(d)s je pa jasno že orto desna stranka, samo še par novinarjev in medijev sesujejo, pa so zmagali ampak bo ta zmaga bolj jalova, ko bo korona mimo in bodo ljudje spet dihali brez mask.

Sigurno mu je malo nerodno ob vse teh napakah objavljenih na twitu?
[/quote]

On ne bere tujih komentarjev. Bere samo svoje in se z njimi strinja ter jim prikimava.

Mene strizenje z usesi ne zanima toliko, zame je po metodah in delovanju orto komunist.
In ga je treba jemati kot takega.
[/quote]
torej je vaš, komi, zakaj ga ne marate, mora biti nnekaj na njem da ste ga izključili iz partije, poslali v arest ne enkrat dvakrat, saj z njim delate kot Stalin z jetniki v gulagih.


torej je vaš, komi, zakaj ga ne marate, mora biti nnekaj na njem da ste ga izključili iz partije, poslali v arest ne enkrat dvakrat, saj z njim delate kot Stalin z jetniki v gulagih.
[/quote]

Pojma nimam s kom se pogovarjas, totrj citiraj njega, ne mene.

Mene strizenje z usesi ne zanima toliko, zame je po metodah in delovanju orto komunist.
In ga je treba jemati kot takega.
[/quote]
Je zadnjič rekele en star sdsovc: matr mora bit vam težko, ki ga ne marata, če ga imamo še mi, ki ga imamo radi polhnkurac

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Je zadnjič rekele en star sdsovc: matr mora bit vam težko, ki ga ne marata, če ga imamo še mi, ki ga imamo radi polhnkurac
[/quote]

🤣🤣🤣


Je zadnjič rekele en star sdsovc: matr mora bit vam težko, ki ga ne marata, če ga imamo še mi, ki ga imamo radi polhnkurac
[/quote]

:-)))


Je zadnjič rekele en star sdsovc: matr mora bit vam težko, ki ga ne marata, če ga imamo še mi, ki ga imamo radi polhnkurac
[/quote]

;:::)))))

:-)))
[/quote]

zanimiv si:-)))
vi “trije”…


Je zadnjič rekele en star sdsovc: matr mora bit vam težko, ki ga ne marata, če ga imamo še mi, ki ga imamo radi polhnkurac
[/quote]

Lahko izvem, kdo je to bil (številka članske izkaznice), da mu v Stranki priskrbimo nagrado, ki si jo zasluži?

Lahko izvem, kdo je to bil (številka članske izkaznice), da mu v Stranki priskrbimo nagrado, ki si jo zasluži?
[/quote]
Ne. Nimaš dovolj vaučerjev da bi me lahko kupil.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Tale ARD zadeva je zgledala tako, da so vse posnete novinarje, ki niso bili antijanša, preprosto izrezali iz prispevka, najbolj odmeven je gotovo Bojan Požar. Novinar ARD je kar nekaj časa skakal okoli njega, ga snemal, ker izjave niso bili antijanša, ga je ARD-jevec…izbrisal.

O verodostojnosti in nepristranskosti to pove vse, niti ne potrebujemo iti naprej. Kako je SD fizično prepričaila novinarju NOVE, da se udeleži tiskovke, je bilo omenjeno? Ne? Fotograf Jani Božič, ki ga je Bratuškova preganjala in je moral s eumakniti v Anglijo, je bil omenjen? Desni novinar Miro Petek, brutalno pretepen in na robu smrti zaradi svojega pisanja je bil omenjen? Ne?

Vse jasno!

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Prispevek se je delal o trenutni slovenski vladi, ne o opoziicji, ki trenutno ni na oblasti, ne o dogodkih izpred 8 ali 20 let. Samo partizane bi eš morali not potegnit, da bi čisto mimo teme govorili. Saj vem, da ste preveč neumni, da bi razumeli, da ima oblast vzvode za nižanje svobode tiska in se mora njej pod prste gledat, ne pa neoblast.

Prispevek se je delal o trenutni slovenski vladi, ne o opoziicji, ki trenutno ni na oblasti, ne o dogodkih izpred 8 ali 20 let. Samo partizane bi eš morali not potegnit, da bi čisto mimo teme govorili. Saj vem, da ste preveč neumni, da bi razumeli, da ima oblast vzvode za nižanje svobode tiska in se mora njej pod prste gledat, ne pa neoblast.
[/quote]

In v prispevku ARD ni bilo notri izjav, ki jih je novinar pobral od Bojana Požarja. Ker je Požar imel drugačen pogled, bolja ali manj v prid slovenski vladi. Požar popolnoma scenzuriran, ker ni ustrezal agendi, prikazati vlado kot monstruma.

Evo, smo direkt v temi, kaj pa sedaj?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

In v prispevku ARD ni bilo notri izjav, ki jih je novinar pobral od Bojana Požarja. Ker je Požar imel drugačen pogled, bolja ali manj v prid slovenski vladi. Požar popolnoma scenzuriran, ker ni ustrezal agendi, prikazati vlado kot monstruma.

Evo, smo direkt v temi, kaj pa sedaj?
[/quote]

Požar je zelo govoril isto kot ti pišeš, mimo teme, saj drugega kot preusmerjati pozornosti provladni lakaj, kot je on, ne more.

Požar je zelo govoril isto kot ti pišeš, mimo teme, saj drugega kot preusmerjati pozornosti provladni lakaj, kot je on, ne more.
[/quote]

Požarja so zelo konkretno, točno v sredino teme, vprašali, če čuti pritiske vlade Janeza Janše in je odgovoril, citiram…”Vpraša me, ali čutim pritiske Janeza Janše, mu odgovorim, da ne…”

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

In kako in zakaj bi JJjev ritoliznik, ki itak vse piše po njegovih željah, čutil njegov pritisk (razen ko prdne)?

Če mi lahko na koledarju pokažeš, kdaj je Požar kaj minimalno kritičnega o JJ napisal… Če bi to objavili, bi samo sebe smešili.

Čudno, da niso nore24 še vprašali. So ga pa na intervjuj vsaj hitro pogruntali, če ga že prej niso mogli.

Požarja so zelo konkretno, točno v sredino teme, vprašali, če čuti pritiske vlade Janeza Janše in je odgovoril, citiram…”Vpraša me, ali čutim pritiske Janeza Janše, mu odgovorim, da ne…”
[/quote]

Kaj bi si ti mislil o intervjuju v katerem bi Repovža ali Carlovo vprašali, ali čutita pritisk od Kučana, udbomafije ali Šarca, in bi odgovorila z ne? Bi se ti zdela to cenuzura ali pač nepotrebno objavljat glede na njuno delovanje?

Kaj bi si ti mislil o intervjuju v katerem bi Repovža ali Carlovo vprašali, ali čutita pritisk od Kučana, udbomafije ali Šarca, in bi odgovorila z ne? Bi se ti zdela to cenuzura ali pač nepotrebno objavljat glede na njuno delovanje?
[/quote]

A če bi bil jaz tuji reporter, ki bi delal nevtralno in objektivno reportažo ali če bi bil jaz tuji reporter, ki bi na vsak način skušal umazatu murgeljskega palčka?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

New Report

Close