Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se pocutite varne v Sloveniji?

Se pocutite varne v Sloveniji?


Sori, pri tem stavku si me izgubila: Slovenija je krasna država, uresničevanje človekovih pravice vseh ljudi pa se vsako desetletje izboljšuje.
Kako lahko imate eni tako oprane možgane, mi res ni jasno.
[/quote]

Torej ne veš, kako psihično fizično in spolno so zlorabljali naši slovenski predniki ženske in otroke. Res si preberi to knjigo. Meni je v Sloveniji prelepo. Če tebi ni, predlagam, da res pobereš šila in kopita kam, kjer boš našel več somišljenikov in kjer ti bo bolje in kjer se boš počutil bolj varnega.

Draga moja, z vsem tem mi nimamo nič oz bolj malo lahko vplivamo. Lahko pa bi, oz morali bi odločati kaj se dogaja na našem ozemlju začenši z mejo, pa ne.
[/quote]

Ker očitno bolj malo veš o statusu Slovenije, ti moram sporočiti, da smo Slovenci z odločitvijo, da postanemo del indije koromandije EU, izgubili tudi delček suverenosti. Preberi si ustavo. Tako pač je. Predlagaš, da izstopimo in se potem tolčemo po glavi-kot se mnogo močnejši in bogatejši Britanci?

Torej ne veš, kako psihično fizično in spolno so zlorabljali naši slovenski predniki ženske in otroke. Res si preberi to knjigo. Meni je v Sloveniji prelepo. Če tebi ni, predlagam, da res pobereš šila in kopita kam, kjer boš našel več somišljenikov in kjer ti bo bolje in kjer se boš počutil bolj varnega.
[/quote]

Saj normalni to že vemo. Življenje v Sloveniji je rajsko. Nihče nam ne teži, izražamo se lahko po mili volji, več ali manj imamo svobodo, da odločamo o svojem življenju kakor nam srce zahoče. Seveda, se še vedno ni pametno zameriti vplivnim, ker te bodo pojahali kot zajec zajklo – z užitkom. Ampak, tukaj te samo pojahajo, malce južno te že na krožnik dajo.

Ne gre se za to, da je drugje slabše (ker je) in ne smemo se zadovoliti s tem, strmet moramo k tem, da bo vedno boljše.

Od večnih jamračev pa tak nikoli ni bilo nič, sam jamr jih je, drugega pa ne znajo ponuditi.

Ker očitno bolj malo veš o statusu Slovenije, ti moram sporočiti, da smo Slovenci z odločitvijo, da postanemo del indije koromandije EU, izgubili tudi delček suverenosti. Preberi si ustavo. Tako pač je. Predlagaš, da izstopimo in se potem tolčemo po glavi-kot se mnogo močnejši in bogatejši Britanci?
[/quote]

Po glavi se tolčejo opranoglavi Britanci. Nam pa niti ne bi bilo treba izstopat ( sicer jaz ne bi bil proti), višegrajske države čisto lepo uveljavljajo suverenost na svojem ozemlju in se ne pustijo j.ebat. Mi pa smo eni pezdetki.

Po glavi se tolčejo opranoglavi Britanci. Nam pa niti ne bi bilo treba izstopat ( sicer jaz ne bi bil proti), višegrajske države čisto lepo uveljavljajo suverenost na svojem ozemlju in se ne pustijo j.ebat. Mi pa smo eni pezdetki.
[/quote]

ja prav si se izrazil, ti in ljudje tvoje vrste, ste res eni, oprosti izrazu, pezdetki. Briga vas za ostale, če se utapljajo v morju ženske ali otroci, samo, da vi lepo živite.

ja prav si se izrazil, ti in ljudje tvoje vrste, ste res eni, oprosti izrazu, pezdetki. Briga vas za ostale, če se utapljajo v morju ženske ali otroci, samo, da vi lepo živite.
[/quote]

A to vse ženske in otroke utopijo, al zakaj jih je glih za vzorec?

A to vse ženske in otroke utopijo, al zakaj jih je glih za vzorec?
[/quote]

Ženske tam večinoma ne smejo iz bajte, kaj šele iz države, prav tako so v patriarhatu vzgojene, da ne izboljšajo svoje situacije, ampak se smilijo same sebi. Lahko jim pa greš pomagat.


mi s tem nimamo nič in ni potrebe po kriminalnih Afrikanerjih , da se prosto v skupinah sprehajo po Slo in terorizirajo dekleta, otroke, starejše in jutri ko pasi vseh zmanjka: še tebe. To se ne bi smelo dopuščati. ZELO ZELO SLABI GOSPODARJI SO V SLO. Zanikrni!

vzemi kaj za živce, DOVOLJ je tega, da trpiš živčne izpade.
mi s tem nimamo nič in ni potrebe po kriminalnih Afrikanerjih , da se prosto v skupinah sprehajo po Slo in terorizirajo dekleta, otroke, starejše in jutri ko pasi vseh zmanjka: še tebe. To se ne bi smelo dopuščati. ZELO ZELO SLABI GOSPODARJI SO V SLO. Zanikrni!
[/quote]

ja prav si se izrazil, ti in ljudje tvoje vrste, ste res eni, oprosti izrazu, pezdetki. Briga vas za ostale, če se utapljajo v morju ženske ali otroci, samo, da vi lepo živite.
[/quote]

Motiš se. Za take reči je dandanes treba imet jajca DDDDDDDDD

Ne, se ne počutim
Pri nas imamo pa enega soseda, ki je že parkrat izjavil, da se bo maščeval. Pa da ima šmajser pripravljen in podobno.
Potem se tudi v prometu ne počutim čist Varno Kot Kolesar ali kot pešec. Me lahko nekdo povozi.
V gozd si pa ne upam ker sen ene dve leti nazaj dvakrat srečaka enga in istega moškega, ji je onaniral obrnjen k smrekovem deblu. Ko me je opazil pa je nehal in šel za mano. Ni bil videt migrant ker jih okrog Lj po hosti zazdaj še ni.
Drug razlog je pa da zadnje pol leta nek psihopat v gozdu nad nami potika požare že 4x je gorelo. Uff me je strah da bi srečala ali onega ob smreki ali pa požigalca.


mi s tem nimamo nič in ni potrebe po kriminalnih Afrikanerjih , da se prosto v skupinah sprehajo po Slo in terorizirajo dekleta, otroke, starejše in jutri ko pasi vseh zmanjka: še tebe. To se ne bi smelo dopuščati. ZELO ZELO SLABI GOSPODARJI SO V SLO. Zanikrni!
[/quote]

Motiš se, mi imamo s tem zelo veliko. Smo del zemeljske oble, ki si jo delimo s tudi z Ameriko, Rusijo, Afriko in še kom. Kot majhna in šibka država smo si poiskali zavetje v EU – najboljša opcija v tej situaciji. Preberi si kakšno knjigo, da boš razumel, kako daleč segajo posebni zgodovinski razlogi za to, da je Švica lahko tako samostojna, kot je. Opletati z jezikom zna vsak, voditi vlado v miru le redkokdo, voditi vlado v vojnem in izrednem stanju pa vaš opevani desničarski vodja. A ta zadnja možnost me ne zanima. Prikazuje in podpihuje se izredne razmere, da jih bo veliki vodjs lahko strateško in vojaško reševal. Deli in vladaj. Glede na rezultate volitev mu dobro uspeva, žal.

Seveda, človekove pravice so za vse Slovence enake in se celo še izboljšujejo. V kateri dolini pravljic pa ti živiš? 😲

Seveda se izboljšujejo za tajkune, tiste, ki so zapravili podjetja, jih spravili na beraško palico, delavce pa na cesto. Izboljšujejo se tudi za vodilne v bankah in državnih podjetjih ter državne funkcionarje.

Zakaj, če smo pred zakonom vsi enaki, se nekomu na lepe oči odpišejo milijonski dolgovi in se ti preložijo brez slabe vesti na pleča davkoplačevalcev, spet drugi pa bo lahko deložiran iz lastne nepremičnine zaradi pičlih 100 EUR dolga?!! 😳😠

Kakšni davkoplačevalci? Upniki zokijevih so bili privatniki in privat banke, največja pa ena Avstrijska banka. Ni to RKC, ki je našim javnim bankam luknje naredila, da smo morali davkoplačevalci pokrivat potem.

zokijevi pošteno kradejo na prostem trgu, tako kot Trumpovi

Zato, ker je imel dobre odvetnike in ker očitno kar ve kaj dela – in ne pušča zakonitih dokazov.
Isto velja tudi zame in zate – če si to lahko privoščiš.

Tudi mene je zadnji čas kar groza klopov. 🙁


Kaj se pa ti sploh oglašaš.

No, na internetu pa so precej scarry tudi troli trolasti. 😛

🙂

Policijska drzava pa da ni varna. Halo.

Glede na to, kako je še svež spomin na nekoč razkosano in okupirano slovensko ozemlje pod pretvezo judovske nevarnosti, kako se izkorišča obstoječe stanje za vzpostavitev vojaške diktature, politični, medijski in virtualni primitivizem in sovraštvo, ne, ne počutim se varno.

Od kar imamo klovna na vladi, se ne.

Ne, se ne počutim varno. Ampak sosedi so okrali vso čebulo na njivi, pa niso bili migranti.

New Report

Close