Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se še kdo dolgočasi pred PC-jem?

Se še kdo dolgočasi pred PC-jem?

Pa se bo treba pogovorit se mi zdi,mislim z njim,…midva nisva imela zdrave komunikacije,saj pa vidiš zdaj ta šmorn….Boljše prej,ko pa pozneje…kaj k ostalim tvojim “stvarem” nič ne doda komentarja ali podobno???…hmmm….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

opa ;))

meni je TAAAAAAAAAAK žal…ampak,pa drugič vraga…..nič fotk…eh,folk,niste resni…..samo da ste se fajn meli,to je glavno….In kdo je največja faca???Upaš povedat????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Kaj opa???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

samo toliko , ker sem dosti starejši od vaju vama samo to povem
zapomnita si en pregovor :
jabuk ko enkrat odpade z drevesa – nikoli več ne stoji na njemo več tako kot bi moral
zato …..

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

veš kak je on…on se noče pogovarjat…on noče stvari reševat…on samo pusti vse kak je…zato pa je vse tak kot je…v qrcu 🙁

slišima pa to ;)))
Ne, ne hecam se…

Isto,ko moj bivši…aaaaaaaa…ali pa sem bila vse jaz kriva,on–neee,on je angelček (njegova pesem je Platina od Siddharte-poslušaj besedilo,ti je vse jasno)….kak me tako razpi*di….Pol pa ti začni,če nočeš imet monotonega-zabluženega života….Res!!!Meni ni ratalo mu obrazložit,da sva oba kriva,ali pa da se je TREBA pogovorit….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

kako pa veš, da si starejši od naju? ;)))))))
Kaj pa če sem jaz ena stara baba pa samo govorim da sem mlada :)))))))))))))))))))

Ja,ja…saj vem…ampak če pa je vse veliko bolj komplicirano in to…ne morem si pomagat…lahko je rečt,pa je to pamet proti srčku…hmmmmm
:-)))))))))))))))))
Vem pa,da imaš popolnoma prav!!!!!:-)))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja,pa ja…če sn že tam in sn vse druge zamudila,pol pa vsaj da enega vidim v živo…ne….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ma kaj so moški vsi isti ali kaj???
Moj tudi nikoli ni nič kriv…pa za vse sem jaz kriva…on pa nič
Jaz več ne morem nič…zadosti sem mu govorila/predlagala/nakladala/gnjavila/prosila…Brez efekta

Za mene ve kakšna sem….:-)))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

se strinjam :)))
kaj to jutri? Nedelja?

Kaj naj rečem :
Vsak je po svoje (osebno govorim ) faca !
Razo , de dečko lep in postaven – če bi bila jaz baba ,bi ga kar tam naskočila
Sprevžko , faca prava
Sonček je bil zelo sproščen in prava mačka
Žverca pa je bila malo zadržana zaradi , drugače pa lepa in zelo zelo komunikativan bejba
Jaz sem pa prišel na srečanje z knofom naj na srajci in sem se skoraj pod mizo vgreznu

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ne niste sami!
Big brother is matching you!
Sp

:)))))))
Samo ne vem koliko si stara? Mislim, da si malo starejša od mene…Ali pa tudi ne???

ooooooo…lepo te je čutit ob sebi

Pol pa ti rečem = čudak…..pa kaj se mu ne zdi smiselno,da ima pošlihtano življenje,ko pa da bluzi iz dneva v dan po načelu:”Eh kaj bo pa bo…”
Daj pošlji ga ti malo na forum,da mu “zlikam” možgane,naj ded malo samozavesti pokaže…ajme…kam bomo tak prišli…Pa ga maš sploh še rada ali je to še sama naveza??? (ne rabiš odgovorit,če slučajno veš,da bo brskal tu)!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

mucice vem ,čeprav nisem še videl tvoje slikice in celo ti poslal nobenega mejla – ampak ne vem če lahko ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ob sebi?!
Pa jaz sem v vas!!!!!!!
Sp

veš kak pravijo, če ljubiš-ne varaš…
Mislim, da ni treba več dalje razlagati

želim ti da narediš tisto ,kar bo tebi najbolje po godu !

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Luškano…..tako da si jih lažje predstavljam….Tak bi jih vse postiskala…joj…zdaj mi je šele žal….:-((((((((((

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Lepa misel,…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close