Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se še kdo dolgočasi pred PC-jem?

Se še kdo dolgočasi pred PC-jem?

se že veselim

So še,so še.Pri nas XXL!
Če pa kdaj mrkne….no ga naredimo,oz.poizkušamo narediti pa sami!
Poletka!Herzlich willkomen!
Gruesse aus obere Primorska!
Sp

naredi si ga ,če ne tako pa po svoje !
ubogaj me
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

OK-sam moment,da skočim dol po telefon….daj mi dve minutki…počakaj!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

če si bom po svoje lepši večer naredila…potem kaj pametnega sigurno ne bo 😉
Hvala za nasvet

to vem ,že opažam , ker ga že goni , hehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

zmeraj je pametno ,kar ti govori srce in duša

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

pri nas pa zgleda da ni več :((((((
Se moram zadovoljiti z kasetami, samo kaj ko že skoraj vse na pamet vem :)))
iz neta pa mi še tudi ni uspelo kaj pametnega potegnit 🙂

Iz Maribora…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

za mene je mogoče pametno, samo za koga drugega pa ni….samo če bom na vse stvari tako gledala pol ne bom nikoli srečna…

Zato pa smo mi,ki v živo izpolnjujemo take želje……sam,kurc,ker si predaleč…..pa nekega dne tudi to ne bo ovira!
Sp

Ali pa obratno…he he he….ne bi ti bil bolj zaščitniški brat…..da me ne bi kdo…pa bi me ti branil in komu rokce in nogice polomil in to….takega brata si že od nekdaj želim,ne pa da me ven tera,da si lahko….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

hvala bogu, da ste taki ki veste kako se stvari streže…moj mi je zadnjič rekel…nekaj sem ga hecala, da se dostikrat samozadovoljujem…pol pa sem ga vprašala kaj bi naredil če bi prišel domov in me pač našel v takem stanju…pa mi je rekel da bi spizdil in se skril, pa počakal da hudo mine :)))))
pa da ne boš mislil, da se je hecal :)))))))))))))

nič ni predaleč…vse se da če se hoče

Poletka!Ti nas fakaš v glavo!
Pa kdo lahko še to verjame,no!
Skril?
Pa a imaš evnuha za fanta,al kaj?!
Sp

res sem mislila…ne vem kaj je z njim….jaz sem se valjala od smeha ko je to rekel…čeprav niti ni smešno, če realno pogledaš 🙁

Mimo ustrelila!
Jaz sem najbolj miroljuben človek na svetu!
nasilje mi je tuje!
Sorry,če ne izpolnjujem tvojih predstav o bratu..
Sp

Brat MORA do mlajše sestre bit zaščitniški tako ali drugače…pa pika…ali pa ne moreš bit moj brat,ampak *********

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Torej:nisem tvoj brat!
Lahko sem pa tvopj,khm……pustimo stat,da ne bo ognja :-)))
Sp

Ja,samo na čase si lahko moj khm…..mam knedl v grlu…ker mi tako…..farbam……brat ne….ti si moj *****–> pa razvozlaj te zvezdice……ce jih,pol to lahko postanes :-))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Sp. če boš rabil pomoč pri dešifriranju zvezdic; javi 😉

Imam že dešifrirano,sam….preveč pred mano jih je že dešifriralo,pa ne vem na katerem mestu sem…v vrsti…
Sp

Na prvem…kot vedno….:-)

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

…pa še pomagala???Ti ti ti,te bom po nagi ri*ki…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

jaz se povsod poleg vrinem…kjer se dogovarjata moški in ženska 🙂

Jaz sem pa mislila,da z mano držiš…pa saj ti itak k meni spadaš 😉

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close