Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se starostna razlika po 35letu sploh pozna?

Se starostna razlika po 35letu sploh pozna?

Odgovor na objavo uporabnika
?, 26.03.2024 ob 12:22

Odgovor na objavo uporabnika
Tradicionalist, 26.03.2024 ob 11:59

Odgovor na objavo uporabnika
xxl182, 26.03.2024 ob 09:07

kaj mislite zate.

večina žensk po 30 letu ima inkontinenco,  imajo probleme z napihjenostjo.  imajo hormonske probleme.  tiste ki imajo otroka ali  celo dva.   so debele, ali pa shirane tko da hodit ne morejo. zmedene totalno.  poglej si ne sam 30 letnico ampak sedaj 20 letnico. debela, zanemarjena, ugabna lajdra.   zdaj pa  k tebi. svija nemarna.   seveda je rezlika.   ker 30 letni moški, gleda 24 letno.   ne 30 letno pokveko.  30 je zgornja meja za žensko.  ženska če je kdaj sexy  je od 16 do 24. pri 30 ni nobna več sexy.  je za spraznit jajca ok.  drugo pa je mimo.  če nim otork  in moža do 25 je tak brez veze.  ker nima smisla.  na japonskem rečejo taki christmas cake. ki je pač ne moreš prodat več.  to je ponucana roba.  drek.  hahahaha

Ti pa si en bumbar, xxl182! Da ti je baba zanimiva od 16 do 24 leta, pol je pa prestara in preveč grda? Po komu ti to sodiš? Po svoji ženi?Moja žena je pri 40-ih fejst in sexi in je ne zamenjam za nobeno otročjo 20-letnico!! Ne moreš, ti budalo preprosto, v ženski gledat samo rit in joške! Kaj pa osebnost? Inteligenca? Sposobnost razumevanja? Duhovitost?

Al pa si res buzerant, nesposoben v ženski videti kaj več kot češpljo? Imaš hčerko? Si predstavljaš ubogo revco, če bo dobila takega kretena kot si ti?

XXL je nek zafrustriran čefur, ki fura svoj slovenski alter ego po forumu. Realno je to verjetno Božo, pičkice ni videl od daleč.

Jel tako sine?

Take komentatorje, kot si ti, “?”, zagotovo čaka služba v Ljubljani v Norišnici Polje, če ne kar na Freudovi akademiji na Dunaju.

S tako “pronicljivami” ugotovitvami, bolje izjemnimi psihoanalizami, ti skoraj noben svetovni psihiater ne seže niti do kolen…

Ker ti si tako močna avtoriteta, da lahko kar na daleč, telepatsko, ugotavljaš, kdo je v življenju povohal pičko, kdo je pa ni…

Vsaka čast.

Sori, ampak ti meni ne deluješ star 70 plus. Ali si tam okrog 30 let, ali pa si ženska.

Javno izjavljam, da imam 70+ let.

Javno izjavljam, da sem moški.

In javno izjavljam, da te, pa naj si ženska, ali moški, ko bom v začetku aprila spet v Ljubljani, povabim na kavo, da ti v živo dokažem, da je lahko tudi 70+ letnik iskrivih misli, za povprečno maso nenavadnega razmišljanja, provokativen in kar je še tega.

Sicer pa: HVALA za enega najlepših komplimentov, ki sem jih dobil v zadnjih letih.

Namreč, komentar sem smatral kot kompliment, celo kot dober sprožilec za delovanje v naprej.

Dejstvo je namreč, da se mora slišati, in to daleč, tudi glas starčkov in stark.

Da razfukamo večinsko mnenje, da smo vsi nad 70, celo nad 50 popolnoma za odpis…

 

Se strinjam, tale xxl182 je en tak vecno samski,  prej bi reko vase zaljubljen, ki je povrh se hudo zafrustriran, skor preverzen, saj se slini za mladoletnicami. Ocitno mu njegov mali pimpek fejst  nagaja, pa potrebuje nov stimulans. En, ki sam zavozi svoj zakon, ni glih kometenten, kaj se tice odnosa mozki-zenska. Ja tle na forumu24/7 cepi, odpira teme v upanju, da se pa cesa nauci. To isto pol preizkusa pri zenskah,prej v prevarantskem. To mu je osnova, ker drugega razen lazi, itak, da nima za ponudit.

Odgovor na objavo uporabnika
Lola362, 26.03.2024 ob 11:25

Eh xxl ima kompleks. To so ponavadi takšni, tukaj lajajo gor doma pa polit kot cucek “ja žena”. Ze 100x videno

Po moje jo nima, ce je skoz na monu. Tip ima na monu vec delovne dobi, kot sicer.bPa katera mlada punca, bi imela tega starega pezdeka pa njegov kurbenhaus. Ce ze pa kaksna, ki je ze sama starejsa.

Odgovor na objavo uporabnika
star dec, 26.03.2024 ob 13:15

Take komentatorje, kot si ti, “?”, zagotovo čaka služba v Ljubljani v Norišnici Polje, če ne kar na Freudovi akademiji na Dunaju.

S tako “pronicljivami” ugotovitvami, bolje izjemnimi psihoanalizami, ti skoraj noben svetovni psihiater ne seže niti do kolen…

Ker ti si tako močna avtoriteta, da lahko kar na daleč, telepatsko, ugotavljaš, kdo je v življenju povohal pičko, kdo je pa ni…

Vsaka čast.

A res, dej preberi kaj od njega.

Če kot star dec nisi ugotovil, da kdor najbolj laja, laja zato, ker ni grizel. In potem zopet lahko rečem, da preberi kaj od njega.

Ni potrebno, da si mentalist, samo 1+1.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj mislite?, 26.03.2024 ob 08:57

Po 30tem letu je tako večina moških že plešastih in sivih, tudi če so istih let, ženske ponavadi izgledajo veliko mlajše zraven. Kako je s tistimi, ki imajo starostne razlike? Se to sploh opazi?

Zrela kokoš – boljša juha – simbolično v več pomenih

Eh Bozo je manj nevaren. Tole je cist nki druzga. Slab ponaredek.

 

Odgovor na objavo uporabnika
?, 26.03.2024 ob 14:58

A res, dej preberi kaj od njega.

Če kot star dec nisi ugotovil, da kdor najbolj laja, laja zato, ker ni grizel. In potem zopet lahko rečem, da preberi kaj od njega.

Ni potrebno, da si mentalist, samo 1+1.

1. Preberem VSE od njega.

2. Piše na svoj, poseben način. Na kar ima, upam vsaj, polno pravico.

3. Če se bomo Slovenci le ujčkali, si delili le komplimente, in po spletu pošiljali srčke, smajlije in ostalo podobno stanje, se ne bomo premaknili naprej, proti boljšemu niti za 1 mm!

3. Boš dubajske šejke, ki dajo Slovenkam jest njihov drek, tudi ukinil? Ker ti ne odgovarjajo? In ker drek seveda smrdi.

A nekritično podpiranje oblastnikov pa ti ne smrdi?

4. Če ne priznaš, da je v Sloveniji v tem trenutku ogromno neskidanega dreka, si naiven, slep in se ti za Slovenijo – jebe

Imaš pa na tak tvoj pogled POLNO PRAVICO.

Enako, kot ima pravico na svoj način pisati xxl182

 

 

Ja, sam hvali, ste ena in ista oseba.

Moj mož je 15 let mlajši od mene, on ves siv, zgaran, jaz pa spedenana v nulo. Nihče ne pogrunta najine razlike.

Zakaj se sedaj blati 30 letnice? A ste zmešani. To so žilave najbolj sexy za spoštljivo pofukat žrebice za Onlyfans denarje.

Odgovor na objavo uporabnika
star dec, 26.03.2024 ob 18:15

 

1. Preberem VSE od njega.

2. Piše na svoj, poseben način. Na kar ima, upam vsaj, polno pravico.

3. Če se bomo Slovenci le ujčkali, si delili le komplimente, in po spletu pošiljali srčke, smajlije in ostalo podobno stanje, se ne bomo premaknili naprej, proti boljšemu niti za 1 mm!

3. Boš dubajske šejke, ki dajo Slovenkam jest njihov drek, tudi ukinil? Ker ti ne odgovarjajo? In ker drek seveda smrdi.

A nekritično podpiranje oblastnikov pa ti ne smrdi?

4. Če ne priznaš, da je v Sloveniji v tem trenutku ogromno neskidanega dreka, si naiven, slep in se ti za Slovenijo – jebe

Imaš pa na tak tvoj pogled POLNO PRAVICO.

Enako, kot ima pravico na svoj način pisati xxl182

 

 

Kaj se potem kurčiš starina brihtna….

XXL je pezdek, ki pičke ni videl od blizu. That it.

Odgovor na objavo uporabnika
star dec, 26.03.2024 ob 13:31

Sori, ampak ti meni ne deluješ star 70 plus. Ali si tam okrog 30 let, ali pa si ženska.

Javno izjavljam, da imam 70+ let.

Javno izjavljam, da sem moški.

In javno izjavljam, da te, pa naj si ženska, ali moški, ko bom v začetku aprila spet v Ljubljani, povabim na kavo, da ti v živo dokažem, da je lahko tudi 70+ letnik iskrivih misli, za povprečno maso nenavadnega razmišljanja, provokativen in kar je še tega.

Sicer pa: HVALA za enega najlepših komplimentov, ki sem jih dobil v zadnjih letih.

Namreč, komentar sem smatral kot kompliment, celo kot dober sprožilec za delovanje v naprej.

Dejstvo je namreč, da se mora slišati, in to daleč, tudi glas starčkov in stark.

Da razfukamo večinsko mnenje, da smo vsi nad 70, celo nad 50 popolnoma za odpis…

 

In da vidimo kakšen %starčkev vas je tu gor.

Jaz sumim med 60-90%

@no dajte:

 

tudi veliko stark 45+ je tu gor.

Na splošno je ta forum za old folks.

Moja je 17 let mlajša od mene, nekaj čez 30 in pojma nima o monu btw:)

Ne vem no, nekateri ljudje skrbijo zase in dobesedno zgledajo “26 forever”, nekateri pa že v zgodnjih 20-ih pričnejo propadat…

Odgovor na objavo uporabnika
bednoime, 26.03.2024 ob 23:37

Ne vem no, nekateri ljudje skrbijo zase in dobesedno zgledajo “26 forever”, nekateri pa že v zgodnjih 20-ih pričnejo propadat…

Točno tako. Tu pa 30 letnice udrihajo po 40-50 letnicah, kakor, da so starke itn.

Ne drži, vse se ne zapustijo.

To ti mislis!!!

To kar pravijo mnogi da bo 30 gre z moškimi navzdol je dejstvo, govorite s kakim urulogom, kolikšen del moške populacije okoli 40 je na viagri ogromen. 50 je situacija je slabša – pa niso to sami stari zavaljeni prasci. Pač zob časa pusti posledice, način življenja pa to lahko malo izboljša ali precej poslabša. O samem fizičnem izgledu žensk je škoda razpravljat, ker danes že marsikatera mladoletna punca zgleda za nikamor – celulitasta bedra, ogabno velika rit, pomarančna koža, etc… punc in deklet, ki nad 15 izgledajo tako kot so naše sošolke pri 15tih skoraj ni več, razen če si hardcore pedofil in gledaš za 7 letnimi punčkami, ki se veliko gibljenjejo. Način življenja, hrana in primitiven šolski sistem je naredil svoje.

Ko smo pa pri starosti, pri 40tih če sta enako stara, zadeva še gre, pri 50+ pa se strašansko pozna, če je tip starejši, saj že pri enaki starosti moški začnejo izredno hitro propadat – življenska doba moških ni zastojn 8 let nižja od žensk. Ženska še polna življenja, tip pa že fejst po kislem smrdi…

Odgovor na objavo uporabnika
Zvarek, 27.03.2024 ob 11:13

To kar pravijo mnogi da bo 30 gre z moškimi navzdol je dejstvo, govorite s kakim urulogom, kolikšen del moške populacije okoli 40 je na viagri ogromen. 50 je situacija je slabša – pa niso to sami stari zavaljeni prasci. Pač zob časa pusti posledice, način življenja pa to lahko malo izboljša ali precej poslabša. O samem fizičnem izgledu žensk je škoda razpravljat, ker danes že marsikatera mladoletna punca zgleda za nikamor – celulitasta bedra, ogabno velika rit, pomarančna koža, etc… punc in deklet, ki nad 15 izgledajo tako kot so naše sošolke pri 15tih skoraj ni več, razen če si hardcore pedofil in gledaš za 7 letnimi punčkami, ki se veliko gibljenjejo. Način življenja, hrana in primitiven šolski sistem je naredil svoje.

Ko smo pa pri starosti, pri 40tih če sta enako stara, zadeva še gre, pri 50+ pa se strašansko pozna, če je tip starejši, saj že pri enaki starosti moški začnejo izredno hitro propadat – življenska doba moških ni zastojn 8 let nižja od žensk. Ženska še polna življenja, tip pa že fejst po kislem smrdi…

Moški začnejo hitro propadat??? Ženska po 50em polna življenja, za razliko od moškega???

Zanimivo, ker če dobro pogledamo, je ogromno moških 50+ v izjemno dobri formi in šarmantnih. Takšnih žensk je za vzorec.

Psihiatrije so polne 50+ letnic, tablete na polno goltajo ženske.

Kje ti živiš ne vem. Napisano mogoče drži za kakšen Horjul leta 1893.

Kar pa se tiče povprečne življenjske dobe, očitno tudi ne razumeš povprečja. To zajema vse, od smrtnosti novorojenčkov, kjer je smrtnost 2x večja pri fantkih, nesreče na cesti, nevarna dela ipd. ipd. Ne, ker bi kot ti praviš razpadali.

In če kdo po kislem smrdi, je to ponavadi neumita mucica.

Ti si bolana

V teh letih se najbolj pozna. Mlajši bi hodil okoli, in živel življenje na polno, pa ga starejši dol vleče.

Vedno se mlajši postara zaradi starejšega. Vedno.

New Report

Close