Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se vam res zdi iskanje partnerja prek neta mimo?

Se vam res zdi iskanje partnerja prek neta mimo?

4 mesce? Dolgo si jo čakal.
[/quote]

Za ljubezen se splača potrpet, pravo pa bi čakal še dlje, kajti tisti, ki je neučakan izvisi.

Nikar ne hiti v ljubezni, to je prvo pravilo uspešne zveze.
[/quote]

Točno to, za pravo se lahko čaka še dlje…se ne rabi hitet….

Jaz partnerja že imam in iskal bi ga samo na ta (internetni) način?

Ta primer potrjuje, da na spletu delujejo ljudje, ki pred 30-imi leti ne bi imeli nobenih možnosti za komunikacijo, za morebitni zločin.

Zakaj?
Ker so bile takrat telefonske zveze žične in se je točno vedelo, kdaj je kdo koga klical, ker je bilo število pogovorov/minut še obvladljivo.

Pa tudi psihopati si, glede na tehnične okoliščine, še zdaleč niso upali toliko, kot si danes…

Danes pa je splet veliko gnojišče, polno gnoja, skrivanja, nategovanja… Žal.

,,Pred 30 leti ni bilo moznosti za morebitni zlocin…,,A je to vic izjava? Take in podobne zadeve so se dogajale vedno,le sredstva za dosego cilja se spreminjajo.Razliko vidim le v osvescenosti-viri obvescanja so takrat imeli svoje omejitve na govorice;zdaj se le vpise v pogovorno okence in stisne enter,pa je lahko cez 3 ure novica med vecernimi porocili.

Ja. Kot sredstvo za iskanje partnerja je mimo.
Ampak vsako ISKANJE partnerja je mimo.
Sem zagovornik spontanosti, sploh pri spoznavanju ljudi.
Očitno me še ni izučilo… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Iskanje deluje prisiljeno in vsiljivo. Nihče pri zdravi pameti se ne bo zagrel za tistega ki išče.

V živo je bolj pristno ampak če iščete kaj specifičnega je lažje. Sicer pa redki najdejo redke. . Ne glede kje.

Ne vem zakaj, ampak zate imam obcutek, da imas res lepo zadnjico.

Haha.

Iskanje deluje prisiljeno in vsiljivo. Nihče pri zdravi pameti se ne bo zagrel za tistega ki išče.
[/quote]

A to pomeni, če vama prijatelj, ki je pravkar morda v službi spoznal novo sodelavko/sodelavca, hoče naštimati zmenek na slepo, ne bi šla? To je neumna zategnjenost, če mene vprašaš. Moraš biti open za vse možnosti ;P

Če malo filozofiram.. mislim da generalno vsi iščemo vedno, vprašanje je le za kako ceno oziroma koliko neodvisnosti premoremo. To pa vsak začuti pri potencialnem parterju oziroma novi družbi. Če dobite tu prijeten mail in se čez teden dni z nekom dobite na kavi je v tem kaj narobe? Saj smo družabna bitja in vedno je lepo spoznati koga novega.

Narobe svet,nova moda ,ne vem,večina mi pišejo sami mladeniči.

Če ne iščeš, potem tudi našel ne boš. V živo je tanek led, ker ne veš kdo je samski, vprašati pa tega tudi direktno ne moreš. Veliko žensk flirta, brez da bi imele namen kaj več. Pri spletu, ko se dobiš, veš da sta skupaj dva samska, ki iščeta in je prva ovira že premagana.

Pri spletu ko se dobiš veš da sta dva samska….? Nebo držalo, se mi je zgodilo že, da sem sexala s kom, ki je po sexu priznal da ma nosečo babo doma, prej je bil pa samski in na spletu najden…..

To je tvoj problem, če ne znaš oceniti človeka. Poleg tega na zastonj portalih kaj drugega kot iskalcev avantur ne boš našla. Tudi pri spletu je treba uporabiti pamet in poslušati notranji glas. Sam osnovni profil je le skupek besed, ki so lahko resnične ali pa tudi ne.

Kje pa so dobri plačljivi uspesni portali za spletno iskanje? btw?

Teh žal v Sloveniji res ni. V Avstriji in Nemčiji jih je veliko. Vem le za enega, vendar ne prideš kar tako not in tudi nima zdej prevelike množice uporabnikov.

Mene zanima zveza in zakon s Slovencem, torej pri nas ni ene normalne spletne strani za zmenke? Zanimivo. So vsi psihiči ali kaj?

New Report

Close