Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se vam zdi prav?

Se vam zdi prav?

…..da clovek s kozno boleznijo, ki ima zive rane, obiskuje javni bazen?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Am am, 03.07.2022 ob 17:50

…..da clovek s kozno boleznijo, ki ima zive rane, obiskuje javni bazen?

 

Ne.

Ja.

Še kaj?

Niti slučajno. Že zaradi sebe plus zaradi okolice.

Za odstrel, eni fukamo v vodi mrš z ranami.

Ne ni prav. Kot tudi ni prav da so v bazenih ljudje z glivicami, da lulajo, kihajo in smrkajo v vodo, imajo uši, druge bolezni itd, ampak so. Nagraužno do amena.

Seveda ni prav. Ampak ker se ve o komu je govora, se eni raje vzdrzijo komentarja.

Da bi to zagovarjali namrec izpadejo totalni brezjajcniki in licemerci. Tega pa tudi zanjo ne upajo tvegati.

Odgovor na objavo uporabnika
Takole je, 04.07.2022 ob 05:29

Seveda ni prav. Ampak ker se ve o komu je govora, se eni raje vzdrzijo komentarja.

Da bi to zagovarjali namrec izpadejo totalni brezjajcniki in licemerci. Tega pa tudi zanjo ne upajo tvegati.

Jaz pa ne vem o kom teče beseda.

Varnostnik mora takega takoj fizično odstranit iz bazena !         Tudi denarna kazen bi bila dobrodošla.

Ne. Ni dobro za osebo, ki takšno stanje ima. Bolj primerno je kopanje v morju, če zadeve ne poslabša.

Naredite si domači bazen in ga vzdržujte. Problem rešen. Aja, vsi si ga naredite doma.

Ni šans, da grem v vodo, kjer se namaka na stotine usranih riti in smrdljivih mednožij. Vsi, ki hodite na bazene, ste nesnažni.

Mislim, da sem bila zadnjič v bazenu v toplicah pred dvajsetimi leti, ko sem videla človeka z kožno boleznijo, kjer se je koža zelo luščila, bila pordela … Si ne predstavljam, da bi mi ta voda v kateri je odluščena koža tega človeka prišla v usta … Sicer pa toplice tako ali tako odsvetujejo ljudem, ki imajo kakšne resnejše zdravstvene težave, ravno zaradi bakterij , virusov in bolezni, ki se lahko prenašajo na ta način. Meni bazeni pač niso apetitlih.

Odgovor na objavo uporabnika
tatjanaq., 04.07.2022 ob 07:12

Mislim, da sem bila zadnjič v bazenu v toplicah pred dvajsetimi leti, ko sem videla človeka z kožno boleznijo, kjer se je koža zelo luščila, bila pordela … Si ne predstavljam, da bi mi ta voda v kateri je odluščena koža tega človeka prišla v usta … Sicer pa toplice tako ali tako odsvetujejo ljudem, ki imajo kakšne resnejše zdravstvene težave, ravno zaradi bakterij , virusov in bolezni, ki se lahko prenašajo na ta način. Meni bazeni pač niso apetitlih.

Koža se lušči vsem nam. Samo pri zdravih tega ne vidiš, pri tistih, ki imajo pa luskavico, je pa na mestih tega več in je vidno s prostim očesom.

So pa verjetno še slabše stvari v bazenih kot kožne celice.

Odgovor na objavo uporabnika
Kdo to, 04.07.2022 ob 06:02

Jaz pa ne vem o kom teče beseda.

Umetnica z najhujšo psihično boleznijo.

Zdi se mi bolano da ljudi tk gledate.. niso krivi da so zboleli in kaj misliste da ostali ki ste zdravi nemorete v bazenu koga drugega okuzit? Pfffff 🙄

V bazenu je toliko klora, da vse pobije. 🙂

Če zaradi česa ne bi šla v bazen, je to klor.

A da se pa lula v bazen je pa oke? Jaz pač ne hodim na bazene, mi je gnusno kaj vse ljudje notri počneje, stušira se pred vstopom v bazen tako ali tako noben.

Ne. Nezdravo, neestetsko in egoistično. Tak človek na kaj delat na javnem bazenu .

Bazeni so kul, samo ne smeš preveč gledati ali misliti na druge kopalce. Ja, nekateri so res prašiči, ampak voda se sproti filtrira in klorira. Še vedno lahko kaj fašeš, ampak a ni tako pri vsaki stvari v življenju?

New Report

Close