Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se vprašate kdaj, če ste normalni?

Se vprašate kdaj, če ste normalni?

Glede na to kaj pišete in kako komentirate. Se zavedate sploh kakšne teme odpirate?

Še nikoli se nisem vprašala, če sem normalna. Sem pa od nekdaj vedela, da nikamor ne spadam. Še vedno pa je čas, da kdaj spoznam nekoga, ki me bo razumel oziroma ki bo delil skupna mnenja z mano.

Se ni kaj spraševati!

Nad vhod v prvo italijansko norišnico so pred več kot 130 leti napisali:

Večina je zunaj…

V bistvu sem vedno znova razočarana nad tem, kako zelo normalna sem. Za vse tisto, za kar včasih mislim, da je unikatno zame, se potem izkaže, da je enako pri taužent ljudeh…

Ta forum je zrcalo te mafijske države, v kateri je vse narobe. Iz zaupnih virov imam informacijo, da ga bodo Ruski hekerji onesposobili v naslednjih dneh.

Imam samofilter. Se včasih vprašam, če sem normalna ( pa na zaradi izjav na MONu) pri kakšnih dejanjih.

Mnogi delajo precej hujse stvari in EGO jim niti ne dopušča, da bi se sprasevali in postavili dvom vase, pa so…totalno brez filtra.

Največ takih brez filtra je v politiki.

.https://youtube.com/shorts/BgDOwvWNfEA?si=RQOeNOEv1AfeYVkF

Tudi če ni tega faking administratorja, imejte samokontrolo, ker boste v pogubo sebi ali drugim.

Forum naj bi bil namenjen za zabavo in krajšanje časa, tu pa je pa samo vohunjenje, izživljanje in bolana provokacija. Ogromno ljudi namensko škoduje drugim, tudi pisana beseda in branje negativnih vsebin je škodljivo, zelo slabo vpliva na možgane. Tudi če niste bili agresivni, vsiljivi, nesramni, sčasoma postanete del tega, se vam zažre pod kožo in postanete sami negativci.

Se moramo najprej natančno dogovoriti, kaj je normalno.
To, kar predstavlja večina? To, kar predpisuje kodeks vedenja in razmišljanja? To, kar nas je učila vzgoja, šola, vera?
Vsak se zdi sebi najbolj normalen, drugačni od njega pa ne.

Če naj velja načelo večine, je tukajšnja grozljiva.

Kodeks vedenja je zamišljen dobro, ni pa vedno skladen z naravnimi zakonitostmi. Vzgoja bi naj to dopolnjevala, a žal nismo vsi deležni enake vzgoje.
Krščanska vera ( če te kdo udari, mu nastavi še drugo lice) ni pravilna v vseh primerih.
Zakon preživetja pravi, da se potrudi zase in svoj zarod, umakni se na varno, če to ne gre, pa se nagonsko braniš z agresijo nazaj.

Brigaj se zase lahko hitro postane egoizem. Skrb za druge je hitro lahko vtikanje nosu tja, kjer se te ne tiče.

Težko je biti normalen in po moje nihče ni vsak trenutek svojega življenja in v vsaki situaciji znotraj okvirov normale. Vsak kdaj stopi čez črto.

Če se sprašuješ in ne veš kaj je normalno, potem nisi med njimi. Ve se vsaj približno, kaj je dobro in kaj narobe.

Javni pogromi, linči, posmehovanje, žalitve, širjenje sovraštva, ksenofobije in maščevanja NI NORMALNO.

Kak higienski sarkazem je zdrav, namensko provociranje in besedno izživljanje pa že ne spada pod normalno.

Sicer pa iskreno: cel forum ni normalen.

Sem zelo normalna in prizemljena oseba. Sem pa med epidemijo šokirano gotovila, koliko je na svetu nenormalnih,norih, anticepilcev, teoretikov, ravnozemljasev in primitivcev. Tudi zaradi tega živimo v tako razstelani državi.

 

 

 

oseba

Ljudje že dolgo ne razlikujejo več kaj je normalno in kaj ne.

Avtor,  ne seri! 🙄

V tem casu pa res ne mores kar vsem buck prodajati,  ker mnogi vedo, kaksna je cena! 😳

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6064, 30.03.2024 ob 12:14

Avtor,  ne seri! 🙄

V tem casu pa res ne mores kar vsem buck prodajati,  ker mnogi vedo, kaksna je cena! 😳

Ko ti pride podjebavanje v kri, je prepozno. Velja tudi zate in tvoje bučke. Sam povem.

Avtor, tu na tem prekrasnem forumu ste v najboljši družbi. Med prijatelji. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 42295, 30.03.2024 ob 09:45

Imam samofilter. Se včasih vprašam, če sem normalna ( pa na zaradi izjav na MONu) pri kakšnih dejanjih.

Mnogi delajo precej hujse stvari in EGO jim niti ne dopušča, da bi se sprasevali in postavili dvom vase, pa so…totalno brez filtra.

Največ takih brez filtra je v politiki.

Take jaz imenujem PSIHOPATI in bi morali biti čisto vsi zaprti v “institucijah”, ne pa, da se jim ljudje klanjajo, jim ploskajo, ter jih celo – volijo.

Kajti to, da se nek politik ne ustavi (recimo) pri desetih miljonih premoženja, ampak sploh ne more odnehati, ni nič drugega kot težka psihična bolezen = odvisnost od nekontroliranega kopičenja bogastva…

Žal se z njimi, žal zelo “na mehko”, občasno ukvarja le kakšen davčni organ. Ki ga seveda z lahkoto – podkupijo.

Namesto, da bi take prisilno hopitalizirali, jim za začetek vzeli 95% premoženja. ter jih z delom zaplenjenega premoženja/denarja zdravili in jih poskušali odvrniti od nekontroliranega grabljenja, nekontroliranega kopičenja premoženja.

Pa tudi kopičenja moči, politične moči…

Kar je za večino ljudi, za normalne državljane, za njihova življenja, za njihov ekonomski položaj, zelo pomembno, celo usodno!

 

Kaj res ne vidite, da je kvaliteta naših življenj odvisna od idiotizmov par odsotokov “tistih tam gor”?

Odgovor na objavo uporabnika
Spet, 30.03.2024 ob 12:00

Če se sprašuješ in ne veš kaj je normalno, potem nisi med njimi. Ve se vsaj približno, kaj je dobro in kaj narobe.

Javni pogromi, linči, posmehovanje, žalitve, širjenje sovraštva, ksenofobije in maščevanja NI NORMALNO.

Kak higienski sarkazem je zdrav, namensko provociranje in besedno izživljanje pa že ne spada pod normalno.

Sicer pa iskreno: cel forum ni normalen.

@Spet 30.03.2024 ob 12:00
Sicer pa iskreno: cel forum ni normalen.

Aja? Kaj pa potem se delas tukaj?
Se vec, celo sodelujes v NE normalnem forumu?

Odgovor na objavo uporabnika
Tilka944, 30.03.2024 ob 12:06

Sem zelo normalna in prizemljena oseba. Sem pa med epidemijo šokirano gotovila, koliko je na svetu nenormalnih,norih, anticepilcev, teoretikov, ravnozemljasev in primitivcev. Tudi zaradi tega živimo v tako razstelani državi.

 

 

 

oseba

Tilka944, tisti, ki se med epidemijo niso hoteli cepiti, so zate nenormalni? Zakaj? A misliš, da so vsi necepljeni proti Covidu, ravnozemljaši in teoretiki zarot? Vsi?

Če to misliš, si resnično ovca, nesposobna širšega pogleda na zadeve in nesposobna kritičnega mišljenja.

There is no such thing in life as normal…

 

(Morrissey, ki je zame osebno precej nor, ampak tu mu dam pa prav)

Kdor ne zdrži vročine, naj ne hodi v kuhinjo!

Odgovor na objavo uporabnika
Samo povem, 30.03.2024 ob 15:56

Kdor ne zdrži vročine, naj ne hodi v kuhinjo!

Bravo za komentar!

Odgovor na objavo uporabnika
star dec, 30.03.2024 ob 12:50

Take jaz imenujem PSIHOPATI in bi morali biti čisto vsi zaprti v “institucijah”, ne pa, da se jim ljudje klanjajo, jim ploskajo, ter jih celo – volijo.

Kajti to, da se nek politik ne ustavi (recimo) pri desetih miljonih premoženja, ampak sploh ne more odnehati, ni nič drugega kot težka psihična bolezen = odvisnost od nekontroliranega kopičenja bogastva…

Žal se z njimi, žal zelo “na mehko”, občasno ukvarja le kakšen davčni organ. Ki ga seveda z lahkoto – podkupijo.

Namesto, da bi take prisilno hopitalizirali, jim za začetek vzeli 95% premoženja. ter jih z delom zaplenjenega premoženja/denarja zdravili in jih poskušali odvrniti od nekontroliranega grabljenja, nekontroliranega kopičenja premoženja.

Pa tudi kopičenja moči, politične moči…

Kar je za večino ljudi, za normalne državljane, za njihova življenja, za njihov ekonomski položaj, zelo pomembno, celo usodno!

 

Kaj res ne vidite, da je kvaliteta naših življenj odvisna od idiotizmov par odsotokov “tistih tam gor”?

Pa daj no, vsak, ki bi prišel do korita, bi delal isto. Sicer bi ga pa itak eliminirali.

Vsak dan. Toleranca bo počasi na takšni stopnji, da bo pametnim prepovedano razmišljati, zato, ker to ponižuje čustva neumnih. Vse za poceni čustvovanja!

Odgovor na objavo uporabnika
Takojeto, 30.03.2024 ob 22:03

Vsak dan. Toleranca bo počasi na takšni stopnji, da bo pametnim prepovedano razmišljati, zato, ker to ponižuje čustva neumnih. Vse za poceni čustvovanja!

😉 Upam, da res ne pride tako daleč

Vsak je nekje sam za računalnikom in razmišlja z lastno glavo. Skupne glave nimamo. Z moje pozicije gledano ste absolutno nevidni, kdorkoli ste.

New Report

Close