Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se vprašate kdaj, če ste normalni?

Se vprašate kdaj, če ste normalni?

Dvomiti je normalno

So časi, ko je nenormalno postalo normalno in obratno.

Odgovor na objavo uporabnika
Dejstvo880, 30.03.2024 ob 21:46

Odgovor na objavo uporabnika
star dec, 30.03.2024 ob 12:50

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 42295, 30.03.2024 ob 09:45

Imam samofilter. Se včasih vprašam, če sem normalna ( pa na zaradi izjav na MONu) pri kakšnih dejanjih.

Mnogi delajo precej hujse stvari in EGO jim niti ne dopušča, da bi se sprasevali in postavili dvom vase, pa so…totalno brez filtra.

Največ takih brez filtra je v politiki.

Take jaz imenujem PSIHOPATI in bi morali biti čisto vsi zaprti v “institucijah”, ne pa, da se jim ljudje klanjajo, jim ploskajo, ter jih celo – volijo.

Kajti to, da se nek politik ne ustavi (recimo) pri desetih miljonih premoženja, ampak sploh ne more odnehati, ni nič drugega kot težka psihična bolezen = odvisnost od nekontroliranega kopičenja bogastva…

Žal se z njimi, žal zelo “na mehko”, občasno ukvarja le kakšen davčni organ. Ki ga seveda z lahkoto – podkupijo.

Namesto, da bi take prisilno hopitalizirali, jim za začetek vzeli 95% premoženja. ter jih z delom zaplenjenega premoženja/denarja zdravili in jih poskušali odvrniti od nekontroliranega grabljenja, nekontroliranega kopičenja premoženja.

Pa tudi kopičenja moči, politične moči…

Kar je za večino ljudi, za normalne državljane, za njihova življenja, za njihov ekonomski položaj, zelo pomembno, celo usodno!

 

Kaj res ne vidite, da je kvaliteta naših življenj odvisna od idiotizmov par odsotokov “tistih tam gor”?

Pa daj no, vsak, ki bi prišel do korita, bi delal isto. Sicer bi ga pa itak eliminirali.

Vidiš, tu se pa zelo motiš.

Jaz osebno bi se USTAVIL pri miljonu premoženja. Nisem edini, ki tako razmišlja…

Do miljona mi sicer še kar nekaj manjka, ampak sem po drugi strani že 20+ let v pokoju.

Ni pa jih malo, ki škripnejo po tistem, ko gredo v pokoj, v manj kot petih letih… Osebno poznam kar nakaj takih primerov…

Ti takih ne poznaš? So tvoji znanci sami miljarderji, stari po 110 let?

New Report

Close