Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Še znamo….??

Še znamo….??

s skupnimi močmi napisat žgečkljivo zgodbico?!?….
vljudno prosim vse, ki nimajo kaj dodati k zgodbici, da razne komentarje pišejo v kakem drugem postu….hvala:)

vzamem torbo in samozavestno stopim proti dogovorjenemu mestu….večina nas je že prišla….sproščeno se pogovarjamo….odpravimo se proti mizam, kjer nas čakajo same dobrote….mimogrede omenim, da ni ravno pametno pri 30 stopinjah misliti, da bi športali:))….natakarici naročim vodo z ledom….sama pri sebi pomislim ‘packa, vedela je, da bo veliko privlačnih moških in je namerno oblekla tako kratko kiklco:)))’….priznati je treba, da ima skladno telo s katerim prav zapeljujoče pozibava svoje boke in kar vabi poglede…moške in ženske….

ko mi je prinesla vodo sem prijetno mrzel kozarec pritisnila k obrazu….v trenutku so mi nabreknile bradavičke….opazila sem, da me opazuješ….nasmehnila sem se….

Po pisanju Ljubčka bo kar težko nadaljevati, ampak poskusimo:)

Nasmehnila sem se…na hitro…s tem sem ti želela pokazati, da se boš moral potruditi zame…ali pa ne…naj bo spontano… Obrnila sem se prijateljicam, začele smo se pogovarjati, kaj se nam je dogajalo in kje smo… Natakarica je prinesla pijačo in pogledi moških so splezali po njej. Ni nas motilo, tu smo, da se zabavamo. Svečke na mizi in prijetna glasba v ozadju. Ne tako glasna,da bi bila moteča. Dobrote na mizi ravno prave. Namazi, siri, zelenjava, obloženi kruhki, sadje….toliko, da smo prijetno vzpodbudili čute, ne pa postali utrujeni…

Ko smo se sprostili, postali prijetno razpoloženi, si prisedel. Prve besede…uradne…predstavitev…kako se počutim… Za besedami se je skrivalo več…v pogledih je žarela iskrica…privlačna energija med nama… pogovor se je prijetno nadaljeval. Ugotovila sva, da delava v istem poklicu…

Prijetna hrana in pijača, vse to je spodbujalo čute…še naprej sem čutila, da mi bradavičke kipijo v majčki z naramnicami…da si želijo dotika…jaz pa skrita za fasado vsakdanjega pogovora…

vsakdanjega pogovora……te presenetijo njegove besede…*Že dolgo te opazujem… tudi jaz sem zaposlen v tvojem podjetju*…….kot hladen tuš te prešine to spoznanje……Že davno si sama sebi obljubila, da ne boš mešala posla in zabave. Konec koncev je dovolj ljudi, zanimivih, ki nimajo veze s tvojo službo. Zatem, on sploh ni eden od tistih veselih, šarmantnih tipov, s katerimi si ponavadi hodila ven. Ne. On spada med tihe, neopazne fante, ki se skrivajo za svojimi računalniki, modemi in programi, ki govorijo s svojimi kolegi in kolegicami samo takrat, ko je to resnično neizbežno, če se tistih par besed sploh lahko imenuje pogovor, konverzacija. Seveda realno, si morala ugotoviti, da te ob pogledu nanj, na njegovo duhovitost, ki se zaiskri v neki besedi, stavku … tako malo mimogrede. ..spreleti drget, ki ti kot strela šine skozi tvoje telo…

Komaj si čakala, da se nekam presedeta, sploh ji ni bilo pomembno kam, itak si po nekaj minutah z njim izgubila pojem o času. Govoril ti je z lepim, globokim glasom, počasi in pazljivo je izbiral besede … Postavljal vprašanja in ti njemu. Želela si ga poslušati ure in ure, želela si , da se ne ustavita, malo te je počasi lovila tista toplina. Neka rastoča, omamljajoča toplina. Naenkrat si si zaželela njegovega objema … njegovih rok, sklenjenih okoli tebe … pomislila si, da bi se lahko z lahkoto izgubila v tisti toplini … toplini, ki bi se širila po celem tvojem.
Odšla sta na sprehod. V megli se spominjašnatakarja, ki je poračunal, sploh se ne spomniš več, po kateri poti sta začela sprehod, niti tega, kako sta prišla do njegovega stanovanja, še manj pa to, kako sta sploh šla tja …
Spomniš se samo, kako sta se željno potopila en v drugega, že na vratih stanovanja. On jih je zaprl in ji rekel: »Vse sva pustila za sabo, cel svet, sedaj sva samo jaz in ti … «. Očala je odložil na mizo in se nasmehnil:« zdaj te ne vidim več, te moram otipati«. Mislila si, da se boš stopila v njegovem objemu, v njegovih vročih in strastnih poljubih, začela te je loviti vrtoglavica, medtem, ko sta se privijala drug k drugemu. ..

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

Tvoje roke so bile tako tople, hkrati nežne in po moško zahtevne… ovijale so se okoli mojega telesa in mi niso pustile veliko manevrskega prostora… samo toliko, da se je moj prsni koš enakomerno in hitro dvigal in spuščal, kot je narekoval ponoreli tempo dihanja in bitja srca.
Tvoje roke so se dvignile do mojega obraza. Objele so ga mehko in nežno…. globoko si me pogledal v oči in me poljubil še posebej nežno in počasi…
Tedaj so se mi zašibila kolena!
Tvoj jezik je z občutkom in počasi obliznil moji napeti ustnici, nato pa ju je odločno razprl in se prepletel z mojim jezikom. Stala sem tam pred tabo, pred človekom, ki sem ga sicer poznala, a nikoli opazila.
Kakšna napaka… mi je prestrelilo možgane!
Vsi tisti šarmantni tipi, s katerimi sem običajno hodila ven, se lahko skrijejo pred tabo!!!! Tvoja usta so bolj sladka, tvoj glas bolj globok in bolj božajoč, tvoje roke bolj mehke in tople…. le kako to?!?!?!?!
Nevede sem sezula salonarje in obstala pred tabo bosa… vsa majhna in nebogljena, s tresočimi koleni in s tresočom srcem…. želela sem si, da me dvigneš v naročje in da me odneseš na posteljo…
Tvoje roke so se zarile pod moje krilo… iskale so rob mojih brazilk… in ko so ga našle, so se zarile pod njega na moji ritnici… vsaka dlan se je zlepila z enim hlebčkom in ga tesno zgrabila… in tedaj si me tesno pritisnil nase. Čutila sem tvoje telo. Napeto, čvrsto. Usta se niso več odmaknila od mojih, dlani niso izpustile moje kože, pritisk se je samo še stopnjeval…
Želim si te!!!!!!!!!
O bog, kako si te želim!!!!!!!!!
Zdaj, tukaj, stoje…

posedeš me na stol in poklekneš pred mano…razširiš mi noge, tvoj pogled še vedno uprt vame in samo s konico jezika poližeš koleno…zastokam…z rokami privzdignem krilo, si razprem bedre in umaknem hlačke…tvoj jezik potuje po mojem bedru, vroč in vlažen, medtem ko se moj prst dotakne šegija…nabreklega in kljuvajočega…glavo zvrnem nazaj in odprtih ustnic stokam in s palcem krožim po šegiju…na prstu začutim tvoj jezik, vroč dih na mojem bedru in jaaa, končno, vrh tvojega jezika popleše po mojem šegiju…roke spustim na bedri, ju razširim in se ti prepustim…moji boki se rahlo premikajo v ritmu tvojega jezika….stokam…

predajam se ti…krepko me primeš za ritnici vendar je moja želja po miganju močnejša….vzburja me, kadar moški s svojo močjo skuša umiriti miganje v ritmu….postanem še bolj strastna, hočem čutiti tvojo moč… s prstkom se dotaknem ščegija in se na hitro sprehodim po celi dolžini pohotnice, nato prstek ponesem do ust in ga zapeljivo poližem…hočem, da me opazuješ, zato te porednem pogledam in ga ližem…nežno, počasi, s priprtimi očmi….moje roke se dotaknejo nabreklih bradavičk in jih odločno stisnejo…od ugodja nagnem glavo nazaj, zopet se z jezičkom posvetiš ščegiju…noge še bolj razprem in ti ponudim ves svoj slastni sokec….močno te primem za lase in te potegnem k sebi….k ščegiju….

…Razmisljam če sem že kdaj videl bolj mokro muco, ki bi čakala samo name! Želim si čutiti to mokroto a se ustavim in nadaljujem začeto. Z jezikom se poigravam z tvojim ščegijem in s prstom delam kroge po tvoji notranjosti. Sesam, ližem in grizljam in ne traja dolgo da začutim kako tvoje noge trzajo v prvih krčih. Hrbet se ti usloči, glava se ti nagne nazaj, zgrabiš me za lase in me ne pustiš stran. Iz ust se ti razleze glasno stokanje in vzdihi.

Čutim kako se tvoje mišice v krčih stiskajo okoli mojega prsta. Komaj mi pustiš da se nadiham. Tvoj ščegetavček je napolnjen s krvjo in roke in noge komaj se čutiš. Ko že drugič zaznaš bližajoči se vrhunec, ga vtaknem v tvojo vročo mokro muco in v tebi počakam da se pomiriš. Čutiva kako se krčijo tvoje mišice in kako tmi tvoaja strastna ***** notranjost stiska trdega korenjaha. Kot nekakšen srčni utrip…….toda ti nočeš, da končava…hočeš, da se še draživa…….do onemoglosti…..zato…….

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

New Report

Close