Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Sedaj je vse JASNO

Sedaj je vse JASNO

Koliko pogodb so ti že poslali?

Tole si lahko v rit vtakneš. Problem so ljudje s hudimi respiratornimi težavami, ki pristanejo v bolnišnici in teh je preveč. S tako imenovanimi “pozitivnimi”, ki pa ležijo doma, se pa nihče ne ukvarja.

Odgovorim če mi odgovoriš kaj misliš o pcr testu in amplifikacijskih ciklusih 40?

Tole si lahko v rit vtakneš. Problem so ljudje s hudimi respiratornimi težavami, ki pristanejo v bolnišnici in teh je preveč. S tako imenovanimi “pozitivnimi”, ki pa ležijo doma, se pa nihče ne ukvarja.
[/quote]
Tih bod, on je inteligenten, dobiva pogodbe na dom in misli da se ne bo nič zgodilo.


Ti to resno misliš, da si sposoben brez pameti in vsakršne izobrazbe debatirat o tem? Ko si tako izobražen in brihten, da ti pošiljajo pogodbe, ker tako piše na kuverti na prostoru za znamko?

Metoda merjenja rezultata PCR testa na covid19: Pod 35 je večina testov negativnih, nad 35 je večina testov pozitivnih. Ugotavljajo, da je najbolj natančna meritev pri 35 in ne več in ne manj. V Sloveniji uporabljamo 40 in zato imamo tako visok odstotek pozitivnih testov, ker vse države EU ne uporabljajo 40, ampak večina 35, v ZDA pa se samo 35 uporablja.

Hvala.

Ne rabiš odgovarjat, ker ni bilo vprašanja. Ukvarjaš se s prc testi, ne pa s tem, koliko ljudi je v bolnici in kaj narediti, da se sprosti zdravstveni sistem. Popolnoma zgrešeno. Samo, da futraš svoj ego. Nobene koristi ni od tvojih dejanj. Tale forum beremo večinoma eni in isti. Tisti, ki ti verjamejo, jih ne rabiš več prepričevati in tistih, ki pravimo da si zabit, tudi ne več. Iščeš pozornost. O pcr testih pa si ne mislim nič. Ni to moje področje. O tem naj rajši pove kak laborant, če je kdo tu gor.

viharni,
Vse kaj je za podpisat je pogodba. Podpišem samo tisto kaj je meni v korist, dovolj jasno?

ressizabit
ne glej televizije, slabo ti dela.


Ti nisi le popolnoma zabit, ampak si bolnik. Res misliš, da če ne podpišeš, da kazni ne štejejo? Pa si samo pisalo, da si že bilo v zaporu in to zagotovo kljub temu da se nisi strinjalo in nisi podpisalo.

Ej ti nekaj povem, kar potrdi, da si zabit. NE GLEDAM TV SPLOH!!!! Osebno pa poznam dva iz intenzivne. Pa osebno poznam par ljudi, ki so zboleli za covid. So se tudi že pozdravili in preživeli. Osebno pa poznam tudi en tak zadetek kot si ti, ki pa vsem okoli govori, da je vse fejk, čeprav se noben ne želi več pogovarjat o koroni. Noben je ne jemlje več resno. Samo še kimajo ji in grejo naprej. Verjetno doživljaš podobno. Pojdi raje spet na eno tridnevno zabavo, bo bolje zate in za ta forum.

Drugo vreme, drugi svet.
Novo vreme novi svet.

ressizabit
nikamor jaz ne grem prijatelj.
Poznaš ti ja, malo morgen.
Prozorna ste oba, ali ste eno.
V vsakem primeru, vi rinete na moje teme, ne jaz na vaše.
Če ti kaj ni všeč, široko ti polje.

Metoda merjenja rezultata PCR testa na covid19: Pod 35 je večina testov negativnih, nad 35 je večina testov pozitivnih. Ugotavljajo, da je najbolj natančna meritev pri 35 in ne več in ne manj. V Sloveniji uporabljamo 40 in zato imamo tako visok odstotek pozitivnih testov, ker vse države EU ne uporabljajo 40, ampak večina 35, v ZDA pa se samo 35 uporablja.
[/quote]

To vedo vsi, ki so v zdravstvu in to delajo, testirajo.

Bedno. Zavajajoče, falšo, lažno, prevarantsko.

Ne rabiš odgovarjat, ker ni bilo vprašanja. Ukvarjaš se s prc testi, ne pa s tem, koliko ljudi je v bolnici in kaj narediti, da se sprosti zdravstveni sistem. Popolnoma zgrešeno. Samo, da futraš svoj ego. Nobene koristi ni od tvojih dejanj. Tale forum beremo večinoma eni in isti. Tisti, ki ti verjamejo, jih ne rabiš več prepričevati in tistih, ki pravimo da si zabit, tudi ne več. Iščeš pozornost. O pcr testih pa si ne mislim nič. Ni to moje področje. O tem naj rajši pove kak laborant, če je kdo tu gor.
[/quote]

Želel je samo opozoriti zakaj imamo tako veliko število pozitivnih testov PCR glede na število prebivalstva. Vzrok je v načinu meritve, ki je povezan s amplifikacijskimi cikli, kar je v poenostavljeni razlagi zgoraj povedano. Vsak pozitivni test pa ni nujno tudi težak potek bolezni, ki lahko v nekaterih primerih vodi v smrt. Ta meritev ciklov bi lahko bila med državami po svetu enotna in samo takrat bi lahko bila primerljiva. Hočem povedat, da na koncu najbolj šteje dejansko število hospitaliziranih, tistih na intenzivni in umrlih. Zadeva je resna v vsakem primeru, sploh, če število slednjih narašča.


Jp, pa pogodba. 😁 jaooooo😁, dobro to, da se ima človek čemu režat. 😂🤣😂

viharni
sej lepo da se smejiš, ma dejstvo je da račun še vedno ni blokiran, sej poznam jaz dobro kako gre proces..
Ponavljam, meseca maja je bila prva. Mogoče je res gužva, sedaj je december.

Želel je samo opozoriti zakaj imamo tako veliko število pozitivnih testov PCR glede na število prebivalstva. Vzrok je v načinu meritve, ki je povezan s amplifikacijskimi cikli, kar je v poenostavljeni razlagi zgoraj povedano. Vsak pozitivni test pa ni nujno tudi težak potek bolezni, ki lahko v nekaterih primerih vodi v smrt. Ta meritev ciklov bi lahko bila med državami po svetu enotna in samo takrat bi lahko bila primerljiva. Hočem povedat, da na koncu najbolj šteje dejansko število hospitaliziranih, tistih na intenzivni in umrlih. Zadeva je resna v vsakem primeru, sploh, če število slednjih narašča.
[/quote]

Številke nastavijo,
Od 35 navzgor je vse pozitvno, že dohtarji vejo to, pa jih q briga, le morajo imeti številke, potem pač toliko nastavijo na testu, da so vsi pozitivni, briga jih, svoje oddelajo pa grejo domov.

Želel je samo opozoriti zakaj imamo tako veliko število pozitivnih testov PCR glede na število prebivalstva. Vzrok je v načinu meritve, ki je povezan s amplifikacijskimi cikli, kar je v poenostavljeni razlagi zgoraj povedano. Vsak pozitivni test pa ni nujno tudi težak potek bolezni, ki lahko v nekaterih primerih vodi v smrt. Ta meritev ciklov bi lahko bila med državami po svetu enotna in samo takrat bi lahko bila primerljiva. Hočem povedat, da na koncu najbolj šteje dejansko število hospitaliziranih, tistih na intenzivni in umrlih. Zadeva je resna v vsakem primeru, sploh, če število slednjih narašča.
[/quote]

Ohranjam nick zaradi sledljivosti. Vse se strinjam, razen prvega stavka. Kljub isti uporabi pcr testov, med poletjem praktično ni bilo pozitivnih. Se pravi cikli delujejo poleti drugače kot pozimi? Laboratorijske naprave vedo kdaj ke poletje in kdaj zima? 😀
Karkoli sem prebral od Ludija, je samo dokazovanje, da virusa ni. A ne vidiš, da ne verjame v viruse sploh in tu gor vsiljuje svoje mnenje. Karkoli bo/je napisal, je samo zaradi tega.

VIRUS JE v glavi. Nikjer drugje. Lahko noč, pišemo se za par ur imam presenečenje.

Vse štima, edino ‘pogodbe’, ki jih dobivaš, te bodo nesle. 😁 Če boš pa potem še v arestu tako zoprno in nadležno, kot si na monu, te bodo pa mlatli kompanjoni ko vola. 😁

Prijatu moj, nič bat za mene, jaz se znajdem kjerkoli, tudi v zaporu.
Pogodba je vse, podpis je vse, no contract no deal.
Enkrat ti bo kapnilo.
Glede testiranja.
Zaradi okuženosti se je začela epidemija, čeprav se sciklus dela 40 krat, torej če bi od začetka bilo naštelano na 35 nebi prišlo do tega vsega sranja.Jasno kot dan, ne bodi ovca, ZBUDI SE.
JAsno in Fauci pove in v uradnih dokumentih lepo piše. VSe ostalo je manipulacija z statistiko, pisanje covid smrti v vse smrti. Do kdaj boste zanikali dejstva


torej če bi od začetka bilo naštelano na 35 nebi prišlo do tega vsega sranja.

Hahahah, a torej če bi od začetka bilo naštimano na 35, zdaj ne bi bilo ljudi po bolnicah oz. bi jih bilo za vzorec? Torej človek pride v bolnico, ne more dihat, se duši, tam mu naredijo test (naštelan na 35), test je negativen, tipa pošljejo domov, češ kaj fejkaš mona, če pa si negativen. Doma umre, bolnice prazne. Hmmmm, dobra taktika. Ampak dajmo potem naštelat tale test na npr. 10 ciklov, bodo še boljši rezultati, ker bo test še manj občutljiv, in še več naroda se bo lahko poslalo domov. A to je tvoja zamisel?

New Report

Close