Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Sedaj je vse JASNO

Sedaj je vse JASNO

On je, ti nisi.

haha. dober si ti. ne sekiraj se. bit če sve tak kako mora bit.

Če prav razumem, ti namenjaš izjemno pozornost oz. imaš konstruktivne pogovore z de.bili, nor.ci in pri.za.detimi?
Ti pa si? Kdo?
Daj razsvetli nas ….
[/quote]

Da se ustavim vsak dan po par minut tu da pojasnim zabitemu da je zabit ne bi rekel da je neka izjemna pozornost.
Ni važno kdo sem, važna so dejstva.

Tamle gori ti je lepo pojasnil zakaj je 40.

Norca se bom pa delal iz tega debila dokler bo trosil take debilne kakor jih trosi. Trdi nekaj, dokazuje pa ravno nasprotno. Ne zna brati, niti razmišljati, edino kar zna je limati bedarije, v katere se ne splača vlagati časa in truda, da bi jih ovrgel.
Lahko pa mimogrede pokažemo kako zabit je, kakor je bil naprimer v tem primeru.

Ti si prizadet. Kochovi postulati so bili mišljeni za standard ko virusov ni bilo mogoče preučevati. Samo zato ker si ti zaostal s pametjo v 1890, še ne pomeni da je cel svet tako zabit kot ti.
[/quote]

je še vedno bolj pameten kot pa vsi skupa, če že drugega ne vsaj zaradi tega ker razmišljA s svojo glavo. Veš, če ti nekdo nekaj vcepi v glavo kot sveto resnico, ni nujno, da je to zares resnica. Meja ciklusov, je dosti nižja kot pa 35. V bistvu od 25-ega naprej nima nobene veze z ničemer. To so tudi besede laboranta, če te sploh kaj zanima.

Da se ustavim vsak dan po par minut tu da pojasnim zabitemu da je zabit ne bi rekel da je neka izjemna pozornost.
Ni važno kdo sem, važna so dejstva.
[/quote]

je še vedno bolj pameten kot pa vsi skupa, če že drugega ne vsaj zaradi tega ker razmišljA s svojo glavo. Veš, če ti nekdo nekaj vcepi v glavo kot sveto resnico, ni nujno, da je to zares resnica. Meja ciklusov, je dosti nižja kot pa 35. V bistvu od 25-ega naprej nima nobene veze z ničemer. To so tudi besede laboranta, če te sploh kaj zanima.
[/quote]

Vsi skupa, a? Da nisi mislio svi skupa gospodin Despotović.

Druže Kur-ćubiču, moja psiha?
Tko koga prati, ja tebe ili ti mene?

New Report

Close