Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu sedežna

sedežna

ne ondi moški ne vemo kaj bi radi, zato pa imamo ženske da nam povejo kaj bi radi

Dvomim da veste. Enkrat jambrate, da nočmo sexat, ko pa me hočmo , se pritožujete, da bi kar skoz, da ne znamo nehat.

ja sej, pa ne boš menda kombajna vžgala za eno samo bilko

Vi ste pa res revčki,kako grdo delamo z vami še mislt ne smete s svojo glavo.

10 let te ženska prepričuje kako ima ona prav, ko končno popustiš in ji to priznaš, pa te začne prepričevati kako se je v resnici zmotila- o ti sveta preproščina

Ja, pa bi ji na pijaci kej kupu, pol bi pa tud za slamko zalaufala kombajn.

Preberi Ženske smo z Venere, moški so pa z Marsa, pa bo življenje lažje.

edina žensko z venere sem videl v Benetkah in sicer od Boticelija-2 uri sem sedel in gledal to sliko- včasih se meni bolj zdi da ste ženske mal za luno

Resno Gabrijel, kaj pa imaš(kar naenkrat) proti ženskam? Včasih si bil pa tako ljubeč, razumevajoč…?

pa nej si sedežno potem v garažo nese, da bo imel res mir

nič nimam proti nikomur, še najmanj pa proti ženskam, štos je v tem da si sploh nismo tako zelo različni ( pa pustmo to da imamo moški 150 g možganov več), samo ženske v resnici ne veste kaj hočete- mi smo pa tako preprosti

če nč druzga sem se pa saj nasmejala,o ti gabi ti,kako jih pa pol vlečeš okol

Tistega o možganih ne bom komentirala.
Ja, vem da si nismo tako različni, samo o istih stvareh govorimo drugače, včasih se kregamo, na koncu pa pridemo do tega da mislimo isto.

tisto o možganih je bil štos, če jih moškemu vzameš cca 300 g, verjemi da jih ne bo pogrešal

Japajade,kje si pa to prečital;-))

tega ne moreš kje prečitat, življenje, ondi , življenje me je to naučilu, velika knjiga življenja

Še vedno rad bereš??

Rabimo igrače,take ženske pripomočke s katerimi se potem igramo po ženskem telesu.

še vedno

“spi in seksa v spalnici”

Tole je pa neki novga Gabr.-)

Drgač pa smo ja, ene nadloge ženske….hehe

ste ja, ampak ste ljubka nadloga

Lepo si tole definiral:-)

ja, si ne morem kaj , preprosto vas je treba imeti rad-res ste ljubke

Razen takrat, ko hočemo seksat, vi pa hočete spat?!?!?!?!?!!
:-)))))))

Al pa se to dogaja samo tvojemu prijatelju…

to se dogaja samo drugim, meni ne

New Report

Close