Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu sedežna

sedežna

moj sodelavec kupuje novo sedežno in hoče da ima na vsak način sedežna tudi možnost da se raztegne v posteljo , pa sem mu rekel pa ja ne boš menda spal na sedežni, saj veš da se spi in seksa v spalnici, pa mi odgovori ja sam če zaspim na sedežni pred televizijo se lahk izognem seksu v spalnici mi pa ne da mira? ženske ste res tako potrebne da človek še ponoči ne more v miru spati?

Nekateri v spalnici dobijo še večji zagon.Tako kot nogometaši zadevo najbolje opravijo na igrišču in ne na njivi,recimo.

Zgleda, da ima sodelavec velike probleme v svojem odnosu.
1. O sedežni, katero naj bi izbral skupaj s tistimi, ki jo bodo uporabljali in z njim živeli…..razpravlja s sodelavci, prva napaka! Prvo se mora pogovoriti s partnerico, pa naj njej navede te razloge, za raztegljiv kavč…saj ni problema:) treba si je zaupat!

2. Zaspi v dnevni, druga napaka. Pri ljubečem in lepem odnosu, je lepo in prav, če gresta dva skupaj v posteljo, k počitku, tam predebatirata dan ali se samo cartata ali pa sexata-to je pač njuna stvar.

3. Izogiba se sexu? Tretja…ne napaka, ampak problem!! Velik.
Mislim, da ni njegova tako huda, samo je on…ali bolan, ali len ali pa sta tako odtujena, da je ne mara več in je z njo samo še zaradi stanovanja!

Predlagaj mu, v mojem imenu, da naj si poišče samsko garsonjero in se odseli od ženske. Tam si lahko postavi v edino sobo-spalnico tudi njemu dragi kavč(raztegljiv, ker je to spalnica in dnevna v enem) in njemu verjetno priljubljen TV.

Torej naj da že svobodo svoji ženski, da si najde dedca, ki mu ne bo težko z njo se pocartati, se pogovarjati in sexati….v dnevni, spalnici ali kopalnici:) Naj ji da prosto pot!

mirela verjemi on bi se je že zdavnaj znebil-samo ona ima tri brate ki niso navdušeni nad tem da se ona vrne domov

jaz spim na raztegljivi sedežni.

pa ne menda sama?

Večinoma ja. :))

sej sem rekla, naj ji pusti stanovanje, pa si najame garsonjero:))))))

Njegova očitno ni nikjer prav z navdušenjem sprejeta:) boga….

res je boga, pa je prav fajna punca- edino kar je njeno sta dva otroka in slovenske novice

A ni zaposlena?

Če pa jest tole razumem,pol pa…….

ne žal ne, jaz ga vsake tuk cajta malo skregam naj jo ima lepo, ker je res fajn punca, pa za tamala dva res lepo skrbi, pa mi je rekel-če ti je tak všeč jo pa imej-pa si pomagaj če si moreš

kaj ti ne gre skupaj?

hmmm……sranje.

ja otroci gabi

kaj je z njimi?

mi je blo tko videt k da so sam njeni

aja, ne , ne, ona baje lahko gre , sam otroke naj pusti-meni je to njegovo razmišljanje malo bolano

Ne malo…kar fejst bolano. Ampak nekaj bosta morala ukrenit, ker tako življenje nima smisla.

oba sta fajna, sam za skup nista-no malo čudno že razmišljata-pustmo stat

Maš prav nima smisla!!

Res ne; mi tukaj ne moremo nič spremeniti.

Moški sploh veste kaj bi radi? Če bi ni prov, če ne bi ni prov.Dejte se že enkrat zment sami s sabo, da bomo vedle, kdaj vas lahko “napademo”in kdaj ne.

Alexa ojla,kje si se pa ti zgubila.Moški zmeraj vemo kaj bi radi.

moje skromno mnenje je: moški so večni otroci in rabijo igrače, enkrat eno, enkrat drugo, težko se odločijo…..*_*

New Report

Close