Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Sedmi primer: potrdili okužbo pri soprogi 32-letnika. Tudi ona zaposlena na UKC Maribor

Sedmi primer: potrdili okužbo pri soprogi 32-letnika. Tudi ona zaposlena na UKC Maribor

https://www.24ur.com/novice/slovenija/sesti-primer-okuzbe-gre-za-32-letnika-zaposlenega-v-ukc-maribor.html

Sramota. Za jih v rit sunit…pa kaki doktorji so to, da sirijo okuzbe naprej….
Pa ce to ni namenoma…🙊

Sramota. Za jih v rit sunit…pa kaki doktorji so to, da sirijo okuzbe naprej….
Pa ce to ni namenoma…🙊
[/quote]

Ne ni namerno. Zahvala gre šlampasti državi, ki je podcenjevala situacijo in ljudem dajala lažen občutek varnosti in jih ob prihodu iz problematičnih tujih držav ni preventivo pregledala.

Šarec, Šabeder – vlada v odstopu, ki ima pa še vedno delovna pooblastila.

Sramota. Za jih v rit sunit…pa kaki doktorji so to, da sirijo okuzbe naprej….
Pa ce to ni namenoma…🙊
[/quote]Ti kar tiho bodi. Ti rineš med dohtarje 24/7 . Zato nas več resno ne jemljejo zaradi takšnih psihičk. Psihička psihičk.

vsi vemo kdo so resnično krivi

tisti, ki se valjajo v denarju in se gredo preseravat v tujino

Ne ni namerno. Zahvala gre šlampasti državi, ki je podcenjevala situacijo in ljudem dajala lažen občutek varnosti in jih ob prihodu iz problematičnih tujih držav ni preventivo pregledala.

Šarec, Šabeder – vlada v odstopu, ki ima pa še vedno delovna pooblastila.
[/quote]

Ampak vsak mora zase poskrbet.
Ce je bil v tujini, npr italiji, pac preventivno ne bo raje sel v sluzbo. Magari 2 tedna doma. Kot pa da siris virus po bolnici. In nasrkajo nedolzni pacienti.
A ne,je treba se it preseravat na smucanje.
Zdaj naj gre lepo nazaj. Na sneg, smucat in prebolevat.

Epidiemologi bi morali prevzet zadevo in naredit red.
Ce ne sus v glavo. Jaz ce dobim od kakega doktorja ta virus, jaz ga fentam. Sem si danes obljubila!!!

Ampak vsak mora zase poskrbet.
Ce je bil v tujini, npr italiji, pac preventivno ne bo raje sel v sluzbo. Magari 2 tedna doma. Kot pa da siris virus po bolnici. In nasrkajo nedolzni pacienti.
A ne,je treba se it preseravat na smucanje.
Zdaj naj gre lepo nazaj. Na sneg, smucat in prebolevat.

Epidiemologi bi morali prevzet zadevo in naredit red.
Ce ne sus v glavo. Jaz ce dobim od kakega doktorja ta virus, jaz ga fentam. Sem si danes obljubila!!!
[/quote]
Ti si že dobila fse, kot beremo. Vsaka naslednja stvar bo odrešitef.

Doma sta v ms. Torej Prekmurje gorenjska Ljubljana Maribor virus…primorska ne pa največ Italijanov….hehe

Ampak vsak mora zase poskrbet.
Ce je bil v tujini, npr italiji, pac preventivno ne bo raje sel v sluzbo. Magari 2 tedna doma. Kot pa da siris virus po bolnici. In nasrkajo nedolzni pacienti.
A ne,je treba se it preseravat na smucanje.
Zdaj naj gre lepo nazaj. Na sneg, smucat in prebolevat.

Epidiemologi bi morali prevzet zadevo in naredit red.
Ce ne sus v glavo. Jaz ce dobim od kakega doktorja ta virus, jaz ga fentam. Sem si danes obljubila!!!
[/quote]

Že, že, ampak večina je naštimana tako, da radi prisluhnejo avtoritetam in če ena avtoriteta reče, da ni panike, potem ni panike.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/mzz-odsvetujemo-potovanja-v-italijo.html

“Ministrstvo za zunanje zadeve je izdalo obvestilo, da zaradi novega koronavirusa odsvetujejo vsa potovanja v severno Italijo.”

https://www.youtube.com/watch?v=btC1vfjdnKA

A to je tista, za katero so na današnji tiskovki rekli, da ni ovir, da bi delala (v UKC), KER JE ZDRAVA.
Se bo kaj premaknilo?
Ne bo.

A to je tista, za katero so na današnji tiskovki rekli, da ni ovir, da bi delala (v UKC), KER JE ZDRAVA.
Se bo kaj premaknilo?
Ne bo.


sem ravno hotela napisat – so spraševali novinarji na novinarski, če je tudi v karanteni – pa odgovorni vehementno,da ne, ker je zdrava, ker ni bila zraven na smučanju… in zdaj je že druga okužena, ki je brez simptomov in celo v bolnišnici so jo pustili delat, kljub rizičnosti…
pa res -. ti ljudje so huj ko ona dva bedaka iz risanke a je to… če ne bi šlo za zdravje, bi bilo smešno, tako pa je grozljivo to njihovo obnašanje, popolnoma nestrokovno delovanje in oni kljub temu vehementno lapajo, kako so protokoli določeni in kako vse strokovno vrhunsko poteka… pa ti mater resno no… kot da že ni dost, da jim je v bolnico zaposleni prinesel okužbo, oni pustijo na delovnem mestu najbližji tvegan kontakt v bolnici… ni za verjet, ni besed za take šalabajzerje…

A kdo ve s katerim sevom so naši okuženi. S S-tipom ali L-tipom ali obema.

Od zdravstvenih delavcev bi človek pričakoval, da bosta odreagirala malo bolj pametno in ne rinila v Italijo. Če pa sta že šla, bi pa vsaj nekaj dni ostala doma in se dala testirat preden gresta v službo. Egoistično od njiju, zelo egoistično. Tak folk ni za v zdravstvo.

Pri nas se nič ne ve. Vprašanje, če sploh že delajo take teste.

Tukaj en zdravnik, ki že od samega začetka spremlja korona virus, tako, da je zanesljiv vir in pravi, da trenutno ni podatka kateri sev je prevladajoč v EU.

https://www.youtube.com/watch?v=FYPZHA-UjUY

Ta dečko je veliko bolj informativen kakor celotna naša PR služba. Pa ne zganja nobeno paniko, ampak razlaga na pedagoško razumljiv način.

+1

Take zapret in kaznovat, ker so prespricali epidemiologijo in dobili senkano diplomo.

V Bangkoku je tak velik krog in ljudje tam hodijo po krugu in jih naprava posprica da so razkuzeni.kolega slikal in mi poslal še in tudi razkuzujr tu.. No in talali so zastonj maske in bila kilometrska v vrsta torej če bi en kihnil bi bili vsi okuženi ….torej v gužvo ne hoditi in umivati se.


sem ravno hotela napisat – so spraševali novinarji na novinarski, če je tudi v karanteni – pa odgovorni vehementno,da ne, ker je zdrava, ker ni bila zraven na smučanju… in zdaj je že druga okužena, ki je brez simptomov in celo v bolnišnici so jo pustili delat, kljub rizičnosti…
pa res -. ti ljudje so huj ko ona dva bedaka iz risanke a je to… če ne bi šlo za zdravje, bi bilo smešno, tako pa je grozljivo to njihovo obnašanje, popolnoma nestrokovno delovanje in oni kljub temu vehementno lapajo, kako so protokoli določeni in kako vse strokovno vrhunsko poteka… pa ti mater resno no… kot da že ni dost, da jim je v bolnico zaposleni prinesel okužbo, oni pustijo na delovnem mestu najbližji tvegan kontakt v bolnici… ni za verjet, ni besed za take šalabajzerje…
[/quote]

Tista iz ukc mb je vztrajno ponavljala, da skoraj ni moznosti, da bi bila zena kuzna. Da je premalo casa za okuzbo, daniti ni bila v Ita. No na 24 ur pisejo, da je bila zraven na smucanju..
Potem pa se izjava infektologinje, da je ta fant zbolel popoldan, ko je bil doma, ni bil v sluzbi.. da ni panike za ostale??? To pa je sploh izjava leta..

Že, že, ampak večina je naštimana tako, da radi prisluhnejo avtoritetam in če ena avtoriteta reče, da ni panike, potem ni panike.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/mzz-odsvetujemo-potovanja-v-italijo.html

“Ministrstvo za zunanje zadeve je izdalo obvestilo, da zaradi novega koronavirusa odsvetujejo vsa potovanja v severno Italijo.”

https://www.youtube.com/watch?v=btC1vfjdnKA
[/quote]

Odsvetovanje potovanja s strani MZZ ima konkretne učinke – ljudje, ki so vplačali nek aranžma v državo, kamor se uradno odsvetuje potovanje, ga lahko odpovedo in dobijo povračilo stroškov. Če tega ni, potniki težko uveljavijo odpoved iz razloga nevarnosti. To sem ravnokar slišala po radiu.

Tako je! Zaradi njiju so zdaj odpovedane operacije. Nič čudnega, da je minister odpovedal mariborsko tiskovko, da se ne bi pokazalo, da je tam še kak nespameten človek.

Odsvetovanje potovanja s strani MZZ ima konkretne učinke – ljudje, ki so vplačali nek aranžma v državo, kamor se uradno odsvetuje potovanje, ga lahko odpovedo in dobijo povračilo stroškov. Če tega ni, potniki težko uveljavijo odpoved iz razloga nevarnosti. To sem ravnokar slišala po radiu.
[/quote]

Zamudili so priložnost, to bi morali narediti takoj, ko se je v Italiji vnel požar. Že 31.1.2020 je Italija razglasila izredne razmere. Že takrat bi morala naša vlada biti pozorna na prve znake, ampak ne še danes so ob 14 ur zavajali, da ni možnosti, da se žena okuži.

V UKC Maribor totalna štala, kaos! Nimajo mask, zdravil…in to se dogaja že po 7 uradno potrjenih primerih koronavirusa. Pa tako so lagali, kako pripravljena država smo na Koronavirus. Ljudje zbudite se, ali pa počakajte na popolno katastrofo v državi!

Tako je! Zaradi njiju so zdaj odpovedane operacije. Nič čudnega, da je minister odpovedal mariborsko tiskovko, da se ne bi pokazalo, da je tam še kak nespameten človek.
[/quote]
ker očitno sta mislila da sta frajerja, ker ne zganjata panike, pa itak je kot najbolj pomembno prejšnji teden cel teden minister poudarjal, sam da ni panike, tudi potovanja niso odsvetovali in sta se hotela pokazati kot pogumna frajerja- kao midva se pa že ne bojiva, nisva paničarja…
in naredila sta veliko sranje v zdravstvu. taki bi morali odgovarjati hkrati pa tudi odgovorni, ki zaprejo ustanove pred obiski, lastnega kadra pa ne kontrolirajo kod se giblje,da ne prinese okužbe iz tveganih območij.


sem ravno hotela napisat – so spraševali novinarji na novinarski, če je tudi v karanteni – pa odgovorni vehementno,da ne, ker je zdrava, ker ni bila zraven na smučanju… in zdaj je že druga okužena, ki je brez simptomov in celo v bolnišnici so jo pustili delat, kljub rizičnosti…
pa res -. ti ljudje so huj ko ona dva bedaka iz risanke a je to… če ne bi šlo za zdravje, bi bilo smešno, tako pa je grozljivo to njihovo obnašanje, popolnoma nestrokovno delovanje in oni kljub temu vehementno lapajo, kako so protokoli določeni in kako vse strokovno vrhunsko poteka… pa ti mater resno no… kot da že ni dost, da jim je v bolnico zaposleni prinesel okužbo, oni pustijo na delovnem mestu najbližji tvegan kontakt v bolnici… ni za verjet, ni besed za take šalabajzerje…
[/quote]
Ampak res. Ti na NIJZ so popolnoma nesposobni. To je sramota!!! Osnovnih zadev o tem virusu te ženske, ki nastopajo, ne poznajo- Ugonobile bodo precej ljudi, če bodo takele bedarije kvasile. Nujno je treba to ekipo menjat za kakšno ,, ki vsaj kaj več
ve. In ne bo delala takšnih kapitalnih napak. Nujno!
Jaz se itak držim samo Hrvaških navodil.
Oni vedo več. Ampak kaj mi pomaga, če naši spuščajo kužne med ljudi!!!!

https://www.thesun.co.uk/travel/10844438/coronavirus-desperate-passengers-plastic-bottles-/helmets

New Report

Close