Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Šeeeeee

Šeeeeee

hočem…
Vzburjenje, noro ščemenje me daje, šegi utripa in išče potešitev…z dlanmi objamem tvoj obraz in te zaližem…poznaš ta občutek, ko se ustnice divje iščejo, širijo, ko hočejo objet druge ustnice v celoti, ko široko odprte sesajo tvojo slino in te z divjim nihanjem sesajo in vlečejo vase?…kot da bi hotele posesati vso strast iz telesa in jo usmerit v točko, ki boli od poželenja…do potešitve…tvoje roke me tesno objemajo, naslanjajo moj obraz na tvoj vrat, medtem ko se z jeziki igrava, sesava in raziskujeva globine strasti…mmm, zarij se vame!!!…tvojo močno moško roko čutim pod krilom, dviguješ ga, ko jaz dvigujem nogo in jo naslanjam na tvoj bok…in se tesno stiskam k tebi…z jezikom dušiš moje stoke, medtem ko moji prsti mršijo tvoje lase in te vlečejo še globje vame…jaaa, sladek moj…s prstom me narahlo pobožaš po premočeni muci, ki se razširi ob dotiku in te objame v vsej svoji vlažnosti…”poglej me” te slišim…zagledam pogled, poln divje strasti in ko se kotički oči dvignejo v nesramen nasmeh, hja, sva zadeta…samo še odpiranje gumbov, vlečenje hlač do kolen, divje prepletanje prstov in rok, medtem ko tvoj jezik nori po mojih ustih in…jaaa…sunek tvojih bokov tesno vame, trd k*rac, ki me priklene in nasadi do konca…s prsti mečkaš moji ritnici in se v kratkih in močnih sunkih nasajaš vame, do konca…vrat usločim nazaj in zaprtih oči, stokajoča, sprejemam mogočno in sladko trdoto globoko vase…šee, daj, šee…roke sklenem za tvojim vratom in se naslonim na mizo, medtem ko še drugo nogo dvignem visoko na tvoj bok…varno priklenjena nate, s k*urcem globoko v sebi, z boki, objetimi v tvojih rokah, sprejemam tvoje nabijanje in norenje…”sladka moja” te slišim…jaaa…
pogled mi uide med naju, hočem ga videt, kako izginja v meni, kako se ves trd in vlažen zarije vame v vsej svoji mogočni dolžini…in slišim te, kako stokaš, sliniš ustnice in se zagrizeš v moj vrat…mmm, sladko…ne gre več, odnaša me…kolena še močneje naslonim nate in medtem ko čutim krčenje in vso slast prihajajočega orgazma, opazujem svoje noge, kako nekontrolirano trzajo za tvojim hrbtom…začutim trd stisk tvojih dlani, glasen stok in trzanje bokov, medtem ko si globoko v utripajoči in od orgazma noro navlaženi muci…
ja, sladek moj, najlepši občutek je, ko jo zalije vlažnost doživetega orgazma in ko vsa premočena in potešena diha s tabo v mislih…

Noro doživeto.

Uf, ti Valentina… norooooooooooooo!
Poljubčka!

Pa zakaj moram jaz take med službo brati, da me sodelavec debelo gleda če je vse ok z mano, ker začnem globoko dihati, bradavičke mi izstopijo čez oprijeto bluzico,….?!! Valentina, vseeno hvala, en tak mini orgazemček brez dotikov je prav pasal zdele. :)))

tudi meni:)

VV

Zelo vroče…ves sem že v elementu,,,kako naj ga ukrotim?

Vau,kako bi te poželjivo z očmi slekel počasi in se z rokama dotaknil tvojih stegen in potrebne ,mokre muce,ki jo prekrivajo tangice.Z ustnicamo bi poskrbel za tvoje bradavičke….

mmmmm Majči, ko bi bil zdajle zraven…. Prec bi preveril vlažnost tam spodaj:-)))))

A ti tudi?:-)

O, bi imel kaj preveriti.:)))

Bi blo prijetno za prijet in prstka not?

mhm, glede na to kako sem potrebna, bi te hitro za kaj drugega prijela in se nasadila.

Uff, Majči kaj mi delaš!:-)))

V to ne dvomim.

Strastna in poželjiva deklica.

Za enkrat še nič, ko te pa dobim med svoje noge, te pa ne spustim več. :*

Kaj bi dal da se znajdem med tvojima noro sexi nogama in ugledam utripajočo mokro muco.Mmm,kako bi se trudil…zadovoljiti te.

:)) Moram kaj napisati na to? :))

Samo prepustila bi se užitku.Vse bi vrelo in se vrtelo od ugodja.

Že zdaj mi nagajaš med nogama!:-)))

Počakaj srček, še ne veš kakšna navihanka sem.:)

Vau,navihane in nenasitne obožujem.

Majči,
se popolnoma strinjam s tabo…..napeto, napeto….tole me čist iztiri, komaj se potem zberem…za delo naprej…:)

Majči je zakon bejba,kajne?

Oh, ko bi mi ga vzela v ustka!

New Report

Close