Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sej vem, da ni več nbenga …

Sej vem, da ni več nbenga …

… sam za gvišno vem, da vas bo zvečer spet cela rajda tle … zato vam že zdej zaželim eno lepo nočko … čimlepše sanje … in da se zjutraj prebudite v nov, svež, sončen dan …

Bgv se bo zdej počasi odklopla … pospravla mizo … zaklenla omare in predale … si oblekla jaknco … si zavihtela torbico čez rame … in počasi odpeketala proti domu …

… in do jutra je ne bo sem gor … :(((((((( Vas že greškam … to ni prov … :((((( (mater ej … kolk je že telefonska od kabelske, da jih že enkrat pokličem?)

Ok … zdej pa res … Lepo se imejte … Ne preveč noret ponoči, da ne boste zbudili sosedov … in lepo se naspančkajte …

Cmooooooooooooooooooooooooooooooooooočka na smrčka … vsakmu enga … :-*

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgv, tudi jaz tebi želim lepo nočko, lepe sanje, zjutraj pa tudi lepo jutro, ko se zopet beremo, cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

He,he, jih je bila cela rajda tukaj, samo včeraj tudi brez mene so bili, veš Bgv in so se usipali “plazovi” jim takšni in drugacni… ;)) ma so bili še pridni, so kaj kmalu v pižamice smuknili in potihnili…
Bgv, kako pa kaj frizurca, še stoji, kdaj te bomo videli,… drugače pa čisto razumem, kako se rade crkljate tam pri frizerju… katera je že danes navrsti?? Sončica, Hely, žverca, Aria, Trilia… ;))
Ok, ste rožce lepe vse in Cvetko vas pozdravlja v jutru tem vse!!

P.S: Bgv, zame je pa treba posebej nočko napisat… strogo resno ;))

He he … razbojnik … :)))) Vsekakor je treba zate napisat posebej nočko … to se strinjam … saj ti si nočna ptička … :)))))))))) Torej … verjetno si ravnokar udobno zleknjen v topli posteljici in mirno pančkaš … zato ne bom tulila, da bi te zbudila in ti zaželela lahko nočko … ampak ti samo na uhce čisto tiho tiho, brez da bi te prebudila rečem: “Lahko noč, srce, in sladko pančkaj!”

Lp, Bgv

PS: Frizurca je pa zakon … in se mormo res zment za kako srečanje. Aja … mimogrede … Kje se je pa Dilemca zgubila????!!!!?????

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A sem ste mi ušli, miški moji :)))))))))))))))))))))

lp & CMOOOOOOOOOK

Cmooooooooooooooooooka … Tu smo … tu smo … :))))))))) ;)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close