Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu seks ali ljubezen..

seks ali ljubezen..

ali se lahko iz seks zveze razvije ljubezen, in če lahko ljubezen ugasne zaradi seksa?

ja in ja.
Sicer pa bodo mnenja seveda različna.
:))

2 x ja

Seveda lahko kvaliteten sex vpliva na ljubezen,lahko pa tudi ne.Lahko je par dober samo v sexu,v ostalih stvareh se pa ne ujame.Ljubezen lahko tudi ugaša zaradi slabšega sexa.Odvisno kaj je za posamezni par najbolj pomembno za kvalitetno ljubezensko vezo.

Ljubezen se lahko razvije tudi iz sovraštva, baje, zakaj se ne bi mogla iz sexa? Še pogosteje pa najprej ljubimo potem pa sovražimo. Kako se ti zdi?

Aha, in eno in drugo se dogaja.

“Še pogosteje pa najprej ljubimo potem pa sovražimo…”

Kdor res ljubi, nikoli ne sovraži.
Ej, sovražit…ma to je tako močna beseda.

ljubezen se lahko razvije iz sovraštva? a ni tole malo za lase privlečeno

na srečo nikogar ne sovražim- sam se ljudi ki jih ne morem oz.oni ne morejo mene-preprosto izognem in ne iščem stika z njimi-tudi v vezi- ko je konec je konec- ni več vračanja, ni več klicanja, ni več prijateljevanja in tako naprej- tako kot ne pomeni ne, konec pomeni konec vsaj zame-tako da ni več nekih čustev ne pozitivnih ne negatvnih

Neobičajno…”ljubi svojega sovražnika”

Kdor res ljubi, nikoli ne sovraži.

.s tem se pa ne strinjam. :))

ja, včasih se ljudje prej niso poznali, pa so najprej jim starši našli zakonca, potem so se poročili, potem so sexali, so otroke naredili in se nekateri zaljubili….ker so se ujeli….drugim pa je zakon ravno zaradi sexa postal trplenje. S tem, da takrat ni bilo ločitev….če nista bila zadovoljna doma, sta šla pač s kako sosedo, sosedom na kozolec.

Kako pa je s tem dan danes…pojma nimam. Mislim pa, da mladi(otroci) sedaj spet to prakticirajo…da sexajo, preden se zaljubijo, potem pa na podlagi te izkušnje razvijajo čustva naprej. Punce mislijo, da ga s tem imajo, fantje pa mislijo….sej je bla dobra, sam verjetno je kje še boljša:)
Obstajata pa vedno dve možnosti….;)

Lp

če ima v roki večjo puško kot ti

Bravo res dobro mnenje.Ti bi morala biti kaka psihologinja,ne pa tisto kar delaš v službi.

tudi tukaj mi to prav pride:)

sicer pa pravijo, da tisti, ki študirajo psihologijo, jo zarad tega, ker imajo sami težave;) pa bi jih radi rešili in razumeli:)…js pa veš da nimam teh problemov;)

Lp

…se ne bi ravno strinjala, da tisti ki študirajo psihol… imajo probleme sami s sabo….poznam par ljudi in temu ni tako…

Vse je možno, prvo in drugo in še kaj vmes

moraš imet malo smisla za humor, če mene bereš:)

nikar me dobesedno:)))) ker js ko kaj rečem, nimam namena posploševati:)

če rečem da so moški packi, še ne pomeni, da mislim za vse moške taisto:)))))) pr kakemu mi paše…da je:P

hehe

Dobro jutro.Si se že odločila odgovoriti na včerajšnje vprašanje?;-)

Dobro jutro, zakaj se že gre?

Moraš se spomniti:-))Pomisli malo,trebiraj možgančke

Ne morem mislit, mi bo glavo razneslo, tak glavobol mam

no,no saj ni tako hudo

Naj ti pomagam,ker sem dobra dušca.Govorili smo o sanjah,ko smo vzburjeni.

Ne rabi Bilobila;-)

New Report

Close