Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu SEKS IN SONCE

SEKS IN SONCE

Hoj1

Danes je pa tko lepo vreme, da bi najraje šla kr v kakšno senco na en dober s..

spanec? ja pojdi kdo ti brani

Ne, na en dober sok!

A greš z mano? Jaz častim.

na sok? a se ti ne zdi da se malo preveč razmetavaš z denarjem, no ja, zakaj pa ne

Ma ok, pol boš pa pil kar ti srce poželi, bom pa bolj skromna.

Mene samo zanima kje so vsi, še posebej mirella, ko sm včeraj mogla it, pa nism mogla do konca pokomentirat zadeve.


dej, bom jaz plačal, naj se vidi razkoš

Verjetno z Ondijem na kavi in soku; al si pa prstke ližeta:-)))))

Aja sej res, sm pozabla, da sta se včeraj pobotala. Ja sej jima privoščim. Mogoče pa še kej drugega ližeta. Kakšen sladoled

Le kaj naj jaz danes popoldne počnem, ko je tako lepo vreme? Ima kdo kakšno idejo? Pametno seveda.


mogoče si kulturno izmenjujeta bacile


mogoče, glede na to da si v službi, bi za razliko od prejšnih dni malo delala?

Ja mogoče pa res, škoda ker tale forum ni na spetno kamero prključen, mogoče bi pa vidla kaj počneta. Bi blo ful zakon, če bi se lahko gledal.

Kaj bi delala? Ej, jaz sm vsak dan v službi in sto na uro zaposlena, mi bi malo pasalo kaj drugega delat kot v službi probleme reševat. Ena vožnja s kolesom bo kul.


ja vožnja bo kul, mogoče pa pride še kaj drugega vmes

Saj jaz grem vedno po kakšnih gozdnih poteh, po hribčkih in se vmes kaj ustavim, pa pridem domov in mi ni potrebno telovadit.

Ok, danes zgleda da so vsi zasedeni, tko da se bom zgleda da mogla lotit dela in ker sem resnično dobre volje, bom najbrž naredila plače in razveselila sodelavce.


mene lahko razveseliš tudi brez plače

Plače narejen, zdej pa povej, kako te lahko razveselim. Ker se mi zdiš kr malo zadržan.

Packe smotane!!!
KIR; gordon, vancy!!!!!

Mislm….

Jaz ne hodim na pijačke s forumovci! (razen če me kdo izrecno povabi in pride v moj kraj)
In ne prenašam, če bi mi kdo hotel lizat podplate in sploh noge! To je pa nekaj, kar men ni:)

hahahahahahahahaha

A tud na kavico ne bi šla z mano???? Čist tak prijateljsko? Rdečo vrtnico bi vseeno dobila, in da te ne bi prijel za rit tud ne garantiram:-)))

Ja kje si ti ženska božja. Sm te kr mal pogrešala, kote ni bilo. A pol ni blo nič lizanja in kofetkanja?


ne mešaj mene zraven, če kdo tu gor liže podplate in še kaj drugega je to ondi, za kira pa nisem siguren

hehe, kofe smo pili ja:)
no, sem ga sama…

lizali pa še nismo danes

New Report

Close