Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Seks po porodu

Seks po porodu

Povejte mi,ženske, a je katera med vami,ki je seksala prej kot šest tednov po porodu. Midva namreč ne zdrživa več. Minili pa so komaj trije tedni..
JE kaj narobe z nama? :))Upam, da ne. Ne, resno: rada bi seksala, pa ne upam.. kaj se v bistvu lohk nardi?
Javite se torej tiste, ki niste čakale na teh ljubih šest tednov.Pa iskreno, prosim.

Čavči

če že seksata, potem uporabita kondom, da ne bi prišlo do kakšne okužbe, ker spodaj še ni vse na svojem mestu, čisto tak, kot bi moralo bit.

Midva sva obakrat prej kot po 6 tednih, nekje po 3 tednih. Obakrat brez težav, ne med seksom, ne kasneje. Če si želita oz. če si želiš predvsem ti in se dobro počutiš, po mojem kar navalita :-)))

Midva z mojim sva tudi dokaj hitro po porodu … Če se ne motim je bilo kake tri tedne kasneje (verjetno je tudi pomemben podatek, da sem rodila s CR) in je bilo vse v redu (pač … malo bolj paziš – mene je takrat še precej bolela rana od CR-ja).

Mislim, da lahko brez težav probata. Če bo šlo, bo šlo … če ne bo pal ne bo. Saj boš sama videla kako ti odgovarja.

Midva sva tudi nekje po 3-tednih. Nisva več zdržala .
Poskusita, pa bosta videla.

Po dobrih 2 tednih, res da nism bila nic sivana itd. Nobenih posledic ni bilo. Negativnih mislim:)

New Report

Close