Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Seks s kakšno živalco …

Seks s kakšno živalco …

nekateri ga

Ja sem gledal frendico z konjem je ful uzivala

🙂

Jaz imam izkušnjo, sicer nehoteno oz. se je pač kar zgodilo. Moj ima psa večje pasme, ki je bil drugače kar razigran in je večkrat natepaval sedežno, nogo, večkrat je tudi zunaj na sprehodu skočil na mene in začel suvat, sam sem ga pač potisnila stran in rahlo udarila in je nehal s tem obnašanjem. Enkrat, ko sva z mojim seksala v spalnici, in se je šel stuširat, je igračka, ki sva jo uporabila med seksom padla iz postelje in se skotalila pod njo in sem se pač sklonila pod posteljo in jo poiskušala doseč. Moj je pustil priprta vrata v spalnico in v tistem je naenkrat nekaj skočilo na mene, da sem bila čisto wtf, kaj se dogaja in najprej sem bila čist v šoku kako sekundo ali dve, pol pa misel o šit pes… In je začel naskakovati in suvat bil je že na meni in ker sem bila na kolenih in sklonjena pod posteljo, se nisem mogla umaknit in sem nagonsko šla bolj nazaj, in se mu tako še nehote bolj nastavila oz. mu olajšala, da je zadel v tamalo… Bilo je pa tako hitro vse skupaj, čmokalo je in s takšno brzino je suval, da sem komaj čez par sekund začela kričat na pomoč… Občutek je bil najprej tak, kot da s prstom noter na hitro, pol pa sem začutla nek pritisk, kot da je ful velikega v meni. V tistem je moj priletel in zagrabil psa, in ga začel vleči stran, sam me je začelo full bolet v tamali in sem začela panično govorit naj ga drži pri miru. Moj je bil nekaj časa čisto tiho, nato pa mi je rekel, da to moram videt, da imam čisto raztegnjeno tamalo, da je celega potisnil not in da imajo psi na koncu bulo, ki oteče in da je cela not… Potem pa čez kakšno minuto ali dve je šel ven iz mene, zvok je bil tak, kot ko se sprosti vakum in se kar ulilo iz mene, kar teklo je, da je bila cela luža na tleh. Ko sem se obrnila in videl kakšnega je imel pes sem bila čisto brez besed, ogromen, z bulo na koncu kot pomaranča…

Ja boga revca…se mi kar smiliš…
Ja prijavila bi posilstvo a ne..

Mislim, kaj za vraga sem zdaj prebrala. Mija32 – če je izmišljeno, je tvoj um bolan in če ni izmišljeno je prav tako bolano. Oprosti, to pa je čisto sprevrženo in ogabno.

New Report

Close