Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Seks s kratkolasko

Seks s kratkolasko

Doma imam krasno dolgolaso soprogo. Ljubljenje in seks skozi najino življenje potujeta z roko v roki in nama utrjujeta že tako prijetno in z otroki oplemeniteno zvezo. Ampak! Nekega dne sem srečal neverjetno prikupno kratkolasko. Sama pomisel nanjo mi požene kri v organ, ki ima na meni prav posebno mesto. Ni oh in sploh. Velik tudi ni ravno pretirano, je pa presneto lep. Ga smem opisat? Smem povedat kako mi raste? Vso stvar bom začel pri … Prvič sva se srečala v Ljubljani. Najin zmenek je bil vnaprej načrtovan in pomisel na vse najine maile in telefonske pogovore me je obnoreval. Čakal sem jo v sobi in vmes enkrat masturbiral. Lep in depiliran je. Kožica glavič napol prekriva in stimulira že tako tesen občutek. Žile, ki prepletajo napeto meso so izstopajoče in navali krvi vanj ustvarjajo zanimivo kljuvanje. Prav kliče po ženskih ustnicah in sramju. In naenkrat je potrkalo. Stopil sem k vratom, jih odprl in se zagledal v lepe oči. Presneto lepa in seksipilna ženska se mi je prikazala pred očmi. V glavi mi je zazvonilo in v tistem trenutku sem si zaželel tako seksa kot fuka s to čudovito žensko. Vrat niti nisva dobro zaprla za sabo, ko sva bila prilepljena z usti. Lep mesnat jezik je naletel na enakega. In ustnice… Prijel sem jo in pritisnil k sebi. …

Boš moja muza danes? Nadaljuj.

benti diskreten…kuriš!!!!!!!!!…tvoja domišljija je tako živa, da te skoraj čutim…nekam znano mi dišiš…
hehe, “muzam” se…

noro, srčni utrip je ponorel, vratna žila nori, ti pa tako sladek, trd in samo moj…v tem kratkem trenutku zaznam vse : tvoj pogled, vlažne ustnice in divjanje najinih feromonov…nor občutek…
poljubim te, počasi in previdno, prvič te okušam…sladkost tvojih ustnic me prevzame, z jezikom zdrsnem preko tvojih ustnic, se zopet poglobim vanje in kratko zastokam…pašeš mi…v dlani vzameš moj obraz, me odmakneš od sebe, pogledaš in ponovno poljubiš…tokrat globoko, divje in lastniško jemlješ moje ustnice in poljub…dvignem se na prste, roke ovijem okoli tvojega vratu in se prepustim poljubu…

Pritisnem te ob leseno steno hotelske sobe in skozi hlače, ki ti poudarjajo seksasto ritko, lahko občutiš meso, ki bo kmalu rilo skozi tvoje telo. S telesi drsiva drug ob drugega in dvigujeva pritisk. Strastno in divje liževa drug drugega in vtikava jezika v usta. Jakno, ki jo imaš na sebi ti skušam sleči in odvrči na tla, vendar jo urejeno obesiš na kljuko nad nama. Pomakneva se v notranjost hotelske sobe. Še vedno imava veliko sladkobnega dela z lizanjem. Med kratkimi pogledi v pordečele oči te strastno oblizujem po ustnicah in okoli njih. Na in v tvoja usta hočem nanesti vso slino, ki jo premorem. Rahlo te ugriznem v spodnjo ustnico in jo posesam. Poigravam se z jezikom, ko krožim po njej in iščem tvoj jezik. Usta imaš prekleto lepa. Za hip te vidim s svojim kur*cem v njih in to pripelje do odpenjanja pasu na tvojih hlačah. Kura*c je trd in v pričakovanju stika s tvojimi telesnimi tekočinami. Dišiš po seksu. Moja si in moja boš v vsaki predstavi, ko bom zapiral oči v mislih na seks. Ljubim te. Komaj čakam, da mi odpneš pas …

khmm…..a se vama pridružim?

leta letijo - iščem stevardeso

ne

zakaj pa ne……..saj boš lahko gledl in poslušal..hahahaha

leta letijo - iščem stevardeso

diskreten, dober si!!!***

vrat zvrnem nazaj in se prepustim divjanju tvojega jezika…iz ustnic si se prestavil nižje, grizljaš moj vrat medtem ko se s prsti trudiš z mojim pasom in zadrgo…mmm, tole me muči, sladek moj…z rokami objamem tvoje boke in se v krožnih gibih gibljem po tvojih napetih kavbojkah, prsi se mi visoko dvigujejo, bradavičke štrlijo, tvoji zobje pa na mojem vratu…kratek gib tvojih rok me opomni, da sem pred tabo samo v spodnjicah in vsa pregreha tega trenutka izvabi iz mojih ust grlen nasmeh…čelo naslonim na tvojo ramo, mal me umiri, sladek moj!!! in globoko diham…”lubči, moja sladka lubči” slišim ob svojem ušesu…in tle se konča vso moje oklevanje, ves sram in neugodje in od tu naprej sva samo še ti in jaz…
z jezikom ti poližem ušesno mečico, ližem vrat, medtem ko s prsti hitro odpiram tvoje kavbojke…odstrnem spodnjice in v rokah mi utripa k*urac, mogočen in trden…
želim si te, takoj in brez predigre…

Glej. Zgodba bo zgubila na čaru, če boš sral vmes. Rečem ne in ti kljub vsemu nadaljuješ.

neki me bega…ob taki zapeljivki zgubljaš čarobnost trenutka?…khmm……

saj se hecaš kajne?..no upam……..da………ne boš prehitro odnehal……..veš,,konkurenca nikoli ne počiva…hahaha

leta letijo - iščem stevardeso

Primem te za rame in usmerim na posteljo za tabo. Usedeš se kot bi ga hotela imeti v ustih a te zvrnem na hrbet. Uležem se med tvoja vitka bedra in ti slečem hlače. ***** je napet in sili vate. Najprej te želim okusiti. Z jezikom ti navlažim nogi in ju oblizujem od beder do prstov. Nogici, ki sta še vedno v črnih najlonkah ponesem v usta, sesam prste in te gledam v oči. Sladka si ljubezen moja. Roka počasi drsi proti tvojemu mednožju, ki se mi z rahlim gibom nog poželjivo odpre. Ne zdržim več. Obraz prislonim na hlačke in ti poližem piz*dico kar preko njih. Bombaž je čisto od vseh tvojih sokov čisto premočen. Odstrem jih in na kratko vstavim prst. Hočem okusiti tvojo tekočino. Hočem tvoje telo. Tisti trenutek se mi fu*ka. V pasu primem za spodnjice in ti jih slečem. V istem trenutku sem z usti v tebi. Prste postavim ob sramnici in ju rahlo razprem. Rožnato meso, ki žari od vse premočenosti je dišeče in sladko. Na kratko potegnem z jezikom preko ščegetavčka in. Moja packa. Končno si moja in poželjiva packa.

Ma daj ne seri s takimi .

Razo ti si car in ne nasedaj na diskretnićarske primitivno žaljive provokacije.

mmm…

ste že slišali, da ženske prav tako utripamo kot moški…ja, ko vsa strast in poželenje šine v šegija, le ta nabrekne in otrdi kot penis!!!…in v pričakovanju potešitve utripa…

tako kot ti in jaz, sladek moj…čutiš moje utripe?
napet in vzburjen šegi drhti pod tvojim jezikom, boke sunkovito dvignem navzgor in čutim, nekje tam pač, kako tvoje roke lovijo moja bedra…strast me odnaša, vem samo, da me konica tvojega jezika noro draži, medtem ko se skušam izvit iz tega divjanja občutkov…oprem se na komolce, oslinim ustnice in priprtih oči zaznam, da me gledaš, medtem ko me širiš in brezsramno ližeš…nekaj divjega je v tvojih očeh in jeziku, s katerim “mi daješ nebesa” in s katerim se prestaviš na moja bedra, da lahko za trenutek vdihnem…in zastokam…
še te hočem, sladek moj…celega, trdega in mogočnega globoko v meni…
z dlanjo pobožam tvoj obraz, podrsam ustnice in tvoj jezik se dotakne mojega prsta…zvrnem se nate te z rokami slačim…hočem te vsega golega in močno štrlečega pred sabo, tako nemočnega in hkrati tako mogočnega…in brez odvečnih gibov, ki jih zdajle res ne potrebujeva več, vzamem k*rca v svoja vlažna usta, ga objamem z ustnicami in se sputim navzdol in zopet navzgor…stokaš in še bolj razširiš bedra…spošljivo ga obliznem, krasen je, poljubim utripajočo žilo in ga v ustnih stisnem og nebo, medtem ko ga z jezikom počasi božam…zdaj si že močno glasen, sladek moj…
jaz pa tako utripajoča…

Primem te za obraz in nežno pritisnem v tvoja sladka usta. Slina, ki ti jih je napolnila ti polzi po bradi. S prstom jo ujamem in ponesem v svoja usta. Sladkobnega okusa je, tako pomešana s predsemensko tekočino, ko s prvimi gibi požiraš utripajoče meso. Slišati je zadovoljno momljanje in pogled izpod obrvi, ki mi ga nameniš. Nekaj kljubujočega je v tem pogledu. Zrela ženska z veliko divje krvi, ki jo bom z veseljem krotil še nekaj naslednjih let. Ne zdržim več. Moram ga potisniti v tvoje krasno telo. Medtem pa se tvoje mesnate prsi izgubljajo v mojih možatih dlaneh. Kur*ca potegnem iz sladkih ust in te strastno zaližem. Še enkrat hočem okusiti mešanico sline in mojih sokov preden vse pogoltneš. Z jezikom drsim preko obraza do ušes. Rahlo zagrizem v ušesni mešiček in ga pocuzam. Tudi jezik se izgubi v ušesu in čutim naježeno kožo, ki sem ti jo povzročil. (kot sem ta trenutek sam naježen) Jezik se pomika po vrat in za seboj pušča precej mokro sled. Z zobmi se zasadim v napeto vratno mišico. Ravno toliko, da se nič ne bo poznalo. Primem te v ramenih in vrnem na posteljo. Nekoliko oblastniško, ker želim voditi igro. Vsaj na začetku. Še enkrat te poljubim in se privzdignem. Z desnico umirim kljuvajoče meso, na katerem je moč prešteti prav vsako žilo in ga prislonim na rožnato piz*dovje. Ščegi, ki ga je napolnila kri je zrasel v lepo oblikovano kronico, v sredini katere se je bohotilo sveže rožnato meso. Z glavičem nekajkrat potegnem preko tvojega sladkega cveta in slišim šepet: “Kondom”. “Vem ljuba, vem, … Želim te čutiti tako. Zdrav sem. Saj si ti tudi?” “Sem” in boke rahlo potisneš navzgor. Glavič konkretnega kur*ca “predre” začetno prepreko sramja in se nastavi na premočen vhod. Za hip te pogledam v oči in spet nazaj proti muci. Od vsega navala krvi imam lica rahlo pordečela v pričakovanju tistega dotika. Pritisnem. Glavič je v tebi in prav z vso površino vijolično napetega in sluzastega kur*ca drsim vate. Oba ječiva. V tem trenutku se ljubiva. Tvoj sem in ti si moja. Nesramna packa sva.

in jaz vaju opzujem…khmmmmm

mala……daj povabi me…upsssssssssss

leta letijo - iščem stevardeso

Iz katere knjige pa prepisuješ te zgodbe?

Njo bova midva obdelala,Diskretnićar naj pa potem pospravi in počisti sobo.

diskreten, ne obljubljaj!!! čeprav bi zdajle, motnih oči, rdečih lic in migajočih bokov “kupila” tudi to! *** :))

mmm, všeč so mi odločni moški, tako lušno se jim je prepustit in jih z navihano nedolžnostjo zavrtet…***

čutim te, sladek moj, kako se zariješ vame…z željo mojih in tvojih bokov…tako pašeš mi – tvoj pogled, ki me ljubkuje, tvoji boki, ki se previdno spuščajo name in tvoja trdota, ki drsi in rije vame in me carta prav tam, kjer me noro ščemi…ven in not…zakrožiš…men pa uhajajo stoki…dvignem roke in te objamem…in medtem, ko se najina pogleda ujameta, moji boki vse močneje in odločneje lovijo tvoje…čutim sladko napetost, tisto, ki mi dvigne noge na tvoje boke, ki vedno hitreje stiska moje boke vate, tisto, ki povzroča naval sladke sluzi v moji muci in zaradi ktere se najine ustnice stokajoče objamejo…z jezikom začnem ritmično dražit tvoj jezik, ta isti ritem, ki zadeva najine boke in v katerem moje dlani stiskajo tvoje ritnice…šee, daj, sladek moj, šeee…in vedno bolj me odnaša…slišem te, stokaš nad mano, posesaš moj jezik, se mi zariješ v vrat in sunkovito suneš vame…še enkrat…šee…vse višje nad tvojimi boki so moje iztegnjene noge, v ritmu tvojih sunkov nihajo nad nama…
veš, zdaj sva oba na istem – tam nekje, kjer izgubiš stik sam s sabo, kjer v divjanju feromonov brstijo najini hormoni sreče…in tam, kjer tvoj utrip ujame mojega, saj veš, kajne, sladek moj??!, kjer se dvoje src ujame v isti ritem in sladka toplota objame divja telesa…kjer se ujameta dva presenečena pogleda…
“ljubim te, sladka moja”…te slišim…in se ponosno zariješ vame…vem, srce moje sladko, vem…takole se dela ljubezen, kajne?…

pacek…***

Ojej!
Diskretni… mislim, da veš, kako rada te berem…..

Sama pomisel nanjo mi požene kri v organ, ki ima na meni prav posebno mesto. Ni oh in sploh. Velik tudi ni ravno pretirano, je pa presneto lep. Ga smem opisat? Smem povedat kako mi raste?

Mmmmm…..
Smeš povedat, smeš….. smeš pa tudi pokazat…..

Velja. …..

Z nogami prepletena v eno in zlita v “žličko”, globokih vdihov počineva. Do naslednjič. In vsakič tako. Srčno in ljubeče.

Priprave doma. Ojoj!
Odhod na domenjeni zmenek. Neverjetno! Vendar – dogaja se!
Tresem se……od pričakovanja……..od treme…..
Ne vem, kaj je huje.
Obljubljal je veliko. Skoraj preveč. Ali naj verjamem?

Vstopim. Pred mano stoji – nekdo! Simpatičen je! Očke se mu bleščijo.
Vidi se, da mu je nerodno – tudi njemu.

Nežno me objame, skrije v svoj objem. Zaprtih oči se poljubiva. Se raziskujeva. Jezička se prepleteta…….roke se zganejo iz omrtvičenosti…..
Začnejo raziskovati…….ljubkovati……
Nežen je. Instinktivno ve, kje mi najbolj paše.
Z muco se samodejno podrgnem obenj. Čutim njegovo napetost.

Noge mi gredo samodejno narazen. Še oblečena se drgnem ob njegovo stegno. Vedno bolj pritiskam obenj.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

mmm, diskretna direktnost…lušna kombinacija…

poljub in še kdaj :)) ***

mmm, pikca…
nadaljuj…lepo se bere…

pozdrav :)))

New Report

Close